Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Oficiální údaje z Británie: 81 % úmrtí na Covid-19 v září bylo mezi očkovanými

Ve zkratce...

Nejen, že covid injekce nezabraňují přenosu a onemocnění, ale míru hospitalizací a úmrtnost ještě zvyšují. Ukazují to oficiální statistiky z Británie.

Více v článku.

  • oficialni-udaje-z-britanie-81-umrti-na-covid-19-v-zari-bylo-mezi-ockovanymi
 

Byly zveřejněny další důkazy o tom, že program očkování proti Covid-19 je obrovským selháním, které potvrzují, že v průběhu září 81 % lidí, kteří údajně zemřeli na Covid-19, bylo na covid očkovaných.

Možná se domníváte, že program očkování proti Covidu-19 je úspěšný jen díky tomu, že mainstreamová média se rozhodla zveřejnit údaje, které jsou zhruba tři až čtyři měsíce zastaralé.

Nedávno zveřejněná zpráva Úřadu pro národní bezpečnost (Office for National) získala v mainstreamových zpravodajských médiích ohlas, protože ukázala, že na očkovanou populaci připadá pouze 1 % úmrtí na Covid-19 ve Spojeném království, ale byl tu háček, který zapomněli sdělit masám.

Údaje zveřejněné ONS se týkaly pouze období od začátku ledna do konce června 2021, což znamená, že údaje obsahovaly tisíce údajných úmrtí na Covid-19, ke kterým došlo během zimní vlny roku 2021, přičemž drtivá většina z nich se vyskytla v lednu, kdy bylo plně očkováno pouze 0,8 % obyvatel Spojeného království, což samozřejmě vedlo ke zkresleným údajům, které měly ospravedlnit účinnost vakcíny Covid-19.

ONS však nechtěně odhalil, že ve stejném období zemřelo do 21 dnů po očkování vakcínou Covid-19 také 30 305 osob, což jsou údaje, které se mnozí snažili zjistit již několik měsíců, přičemž orgány veřejného zdraví tvrdily, že „tyto informace nemají k dispozici“.

Zpráva ONS, která byla použita k oklamání veřejnosti, aby uvěřila, že na Covid-19 zemřelo pouze 1 % plně očkovaných osob, nezahrnovala úmrtí na Covid-19, ke kterým došlo a dochází v současné době v této mimořádně podivné třetí vlně úmrtí na Covid-19. Podivné proto, že úmrtí na Covid-19 bylo a stále je mnohonásobně vyšší než loni touto dobou, a to navzdory tomu, že léto bylo na naší straně, stejně jako údajně 95% účinná vakcína.

V létě 2020 se počet úmrtí na Covid-19 ustálil na nule, přestože injekce Covid-19 nebyla k dispozici, ale když se přesuneme o rok dopředu, v současné době se (úmrtí) vyskytují ve vyšší míře, než byste uprostřed zimy s 95% účinnou vakcínou očekávali.

Tím však podivnosti nekončí, stačí se podívat na , kterou 6. října 2021 vydalo skotské veřejné zdravotnictví (PHS).

Zpráva poskytuje řadu údajů o testování, karanténě, očkování, případech, hospitalizacích a úmrtích, ale příliš zajímavá začne být až po přečtení tabulky 16, která zahrnuje počet pozitivních případů Covid-19 podle týdnů a stavu očkování.

Zajímavá je proto, že ukazuje, že většina potvrzených případů je nyní mezi očkovanou populací. V posledním týdnu od 18. září do 24. září 2021 zpráva ukazuje, že mezi neočkovanou populací bylo potvrzeno 10 479 případů.

Ukazuje však také, že mezi částečně očkovanou populací bylo 1 330 potvrzených případů a mezi plně očkovanou populací 10 514 potvrzených případů.

To znamená, že mezi 18. zářím a 24. zářím bylo mezi očkovanou populací 11 844 případů – téměř o 1 400 více než u neočkované populace.

Totéž lze říci i o týdnu od a 14 054 případů mezi očkovanou populací, a totéž lze říci i o předchozích dvou týdnech.

Z údajů skutečně vyplývá, že v období od 28. srpna 2021 do 24. září 2021 bylo zaznamenáno 64 582 případů u neočkované populace, 12 317 případů u částečně očkované populace a 57 019 případů u plně očkované populace. To znamená, že mezi očkovanou populací bylo o 4 754 případů více.

Když jsme si tedy vyjasnili, že experimentální injekce Covid-19 zjevně nezabraňují infekci ani šíření Covidu-19, zjistěme, zda zabraňují hospitalizacím, jak tvrdí úřady.

zdroj: https://otevrisvoumysl.cz/oficialni-udaje-z-britanie-81-umrti-na-covid-19-v-zari-bylo-mezi-ockovanymi/

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře