Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Obrovský nárůst muslimské populace v EU překonává i nejčernější obavy

Nejnovější informace ukazuji na to, že v zemích EU narůstá strašně rychle muslimská populace a nejspíše velmi silně překoná i nejčernější odhady předpokládány pro rok 2050. Je to vidět kupříkladu u Španělska, které mělo mít odhadovanou muslimskou populaci v roce 2016 v procentech 2,6% celkové populace a odhad pro rok 2050 byl 7,2%, ale už dnes se ukazuje, že bude nejspíše překonán.

obrovsky-narust-muslimske-populace-v-eu-prekonava-i-nejcernejsi-obavy

Před několika roky byla vypracovaná americkou neziskovou organizaci Pew Research Center report nazvaný Europe’s Growing Muslim Population. Byl tam odhad populací muslimů v Evropě v roce 2016 a pak různé odhady scénářů pro ro 2050. 

Ovšem podle tvrzení muslimů se za 30 let počet muslimů zvedl 10 násobně.  "Tajemník Islámské komise Španělska uvedl, že muslimská populace žijící ve Španělsku se za posledních 30 let 10krát zvýšila a přesáhla 2,5 milionu. Mohamed Ajana řekl Anadolu, že podle oficiálních záznamů žije ve Španělsku 2,5 milionu a podle neoficiálních údajů asi 3 miliony muslimů. Ajana dodal, že muslimská populace ve Španělsku, která byla v minulosti považována za čistě přistěhovalce, má nyní mezi španělskými občany důležité místo. Uvedl, že více než milion muslimů v zemi jsou španělští občané, někteří z nich jsou přistěhovalci a další jsou španělského původu," píše web Anadolu Ajansı.
Pokud by tedy pokračovalo tempo nárůstu třeba jen z poloviny tak rychle i v dalších třiceti letech, tak by ve Španělsku mohlo být k roku 2050 klidně i přes 10 milionu muslimů. A v dalších zemích EU je to podobné a to včetně České republiky ... 
 
Zdroj: Zdroje: Pewresearch.org - Aa.com.tr - 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#1 jarka 2024-05-09 10:14
Asi budeme muset něco zaplatit, tak proč se nedohodnout, že se postaví nějaké domy/ky ve Rwandě a před přijímacím řízením se tam migranti pošlou na počkání? Vtip je v tom, že do Rwandy se migrantům nechce a raději sami opustí území a utečou jinam. A taky Bělorusové mají dobrý program na příjem migrantů, tak proč se nepoučit i tam? No a až bude čas, tak ty kteří jednali proti zájmům občanů ČR to nechat zaplatit i s rodinnými příslušníky? Vždy se dá najít vhodné řešení, jen přemýšlet a nechat se poučit tam, kde to zvládají lépe.
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře