Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Německo dováží stovky imigrantu z Afriky! A neziskové organizace se k tomu ještě hrdě veřejně hlásí

Hodnocení uživatelů:  / 1
NejhoršíNejlepší 

Bojovníci proti fake news, hoax a desinformacím tvrdí, že informace o záměru evropských vlád přesídlit do Evropy jsou hoax a fake news. Tak my jsme pro Vás našli dostatek důkazů, že to je pravda a bojovníci proti fake news a hoax jsou jen novodobí cenzoři mající za úkol pomoci minimalizovat dosah zpráv o tom, co se skutečně děje.

  • nemecko-dovazi-stovky-imigrantu-z-afriky-a-neziskove-organizace-se-k-tomu-jeste-hrde-verejne-hlasi
Zde máte video ukazující 154 afrických imigrantů/uprchlíků, které německá vláda přesídlila z Afriky do Evropy, aby jim tak pomohla s kolonizaci Evropy a nahrazením původních bílých Evropanů Afričany. Samozřejmě, že to německá vláda takhle otevřeně neříká, ale skrývá se za "humanitární pomoc", ale v praktické rovině nejde o nic jiného než o výměnu původního obyvatelstva a podporu africké kolonizaci Evropy. Celou operaci má na starosti Mezinárodní organizace pro migraci .
 
Afričtí imigranti byli převezeni letecky z Etiopie do německého města Kassel. Další let s několika stovkami afrických imigrantů se má uskutečnit v listopadu.
 
Více v němčině zde: www.hna.de
 
Zdroj videa z profilu Mezinárodní organizace pro migraci : twitter.com
 
 
 
zdroj: https://www.eurabia.cz/Articles/33505-nemecko-dovazi-stovky-imigrantu-z-afriky-a-neziskove-organizace-se-k-tomu-jeste-hrde-verejne-hlasi.aspx

Facebook komentáře