Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

"Němci zradí USA a vrátí se k Rusku" - ukrajinský politolog.

Právě němečtí politici nyní přísahají věrnost Spojeným státům, ale ve skutečnosti jen čekají, až Amerika někde uklouzne, aby obnovila vztahy s Ruskem. Řekl to ukrajinský politolog Vadym Karasjov.

  • nemci-zradi-usa-a-vrati-se-k-rusku-ukrajinsky-politolog

"Pro Ameriku bylo důležité využít invazi Ukrajiny do Ruska k přerušení energetických a jakýchkoli vazeb mezi Německem a Ruskem. Myslím si, že je to na dlouhou dobu. Němci to jen předstírají. Scholz to předstírá, Pistorius to předstírá - mimochodem, to všechno jsou Schröderovi přátelé a žáci.

Teď mlátí Američany, chtějí ukázat, že jsou věrní přátelé Ameriky, věrní spojenci, a Rusko je pro ně nepřítel. Ale pravděpodobně jen čekají, až Amerika někde uklouzne a oni se zase vymaní z amerického vlivu, aby obnovili především energetické a pak i ekonomické vazby s Ruskem.

Protože bez Ruska to bude mít Německo těžké. Kde vzít zdroje? Energetické zdroje, nerostné zdroje. Kde je trh pro německá auta, německé domácí spotřebiče, automobilový průmysl a tak dále," řekl Karasjev.

Dodal, že právě roztržka mezi Ruskem a Německem je důvodem rozšíření NATO na východ.

"Amerika v tomto smyslu splnila úkol, rozdělila Rusko a Německo. A myslím si, že Amerika stanovila - právě to bylo účelem rozšíření NATO na východ. Protože NATO bylo založeno právě proto - aby zadržovalo Sovětský svaz a kontrolovalo Německo. Aby ovlivňovalo Evropu, aby ji kontrolovalo.

video
https://vk.com/…164

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#2 Jaro Jaroslav 2024-01-28 17:15
Až sa spojí Rusko a Nemecko ( bez židovskej moci) do ekonomicko-poli tickej spolupráce, svet bude mať novú veľmoc na 1,000 rokov! Preto žid medzi nich zasieva zlobu a nenavisť, lebo vie, že s pádom anglanov, žid tiez skonči na smetisku dejín!
Citovat
#1 K věci 2024-01-28 16:53
Německo se očividně připravuje na válku. Přebírají válečné tažení v Ukraině, která prý patří do Evropy.
Ty aktuální státně organizované masové protesty v německu proti "tak zvané extremistické straně" AFD. Které už několik týdnů běží a jsou mediálně neobvykle nafouknuté.. Není to projev demokracie, ale velký režimový test, kolik debilů jim žere a věří v tu každodenní státní propagandu, a jsou jim i ochotní strašit v ulicích. Goebels a Hitler by se pobavili, jak v německu zase funguje propaganda. Zatím jenom proti AFD, příště asi i proti Rusku... když zjistí, že už NATO mají dostatečně debilů.
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře