Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Ministři: Všichni švédští občané musí být připraveni na válku!

Švédský ministr civilní obrany Carl Oskar Bohlin varoval, že v jeho zemi může dojít k válce.

Švédský ministr ozbrojených sil Byden a ministr  civilní obrany Bohlin prohlásili, že všichni švédští občané musí být připraveni na válku, aby byla posílena obranyschopnost země.

Situace je prý vážná a je zapotřebí přejít od slov k činům. Ve svém projevu na Národní konferenci o lidech a obraně, která se konala na vojenské základně Salen v regionu Dalarna, Bohlin řekl, že Rusko by mělo být bráno vážně, a řekl: "Ve Švédsku může být válka, naši lidé musí být na válku připraveni."

  • ministri-vsichni-svedsti-obcane-musi-byt-pripraveni-na-valku

210 let setrvalého míru nás nesmí ukolébat ve falešném pocitu bezpečí. Mír není nehybnou konstantou, svět se stal nebezpečnějším než dlouhou dobu byl. Dovolte mi to říct jednoduše a jasně: Ve Švédsku může být válka! (Det kan bli krig i Sverige och alla svenskar måste agera för att stärka landets motståndskraft.) A každý musí pochopi, že v situaci, vekteré se nacházíme je čas tou neobovitelnou složkou. Jestli mi něco, nedává spát, pak je to pocit, že věci jdou příliš liknavě, řekl švédský ministr civilní obrany Bohlin.

Velmi podivné je, že kromě Polska a lechtivého nutkání v Německu, jiné země, ač se chtějí také bránit a bojovat proti Rusku, bojeschopné početnější armády ani civilní obranu zatím příliš nebudují. Myslí své počínání vážně..?

Jinak, konzolidovat imigrací schizmatizovanou společenost bude však složité, protože jak ukazuje praxe např. v Rusku, rodiny, domovy a majetky sloužících v armádě jsou snazší kořistí imigrantů, musí být zvýšenou měrou chráněny, a v neposlední řadě - tato situace znejišťuje a demoralizuje sloužící a vojáky na frontě. Zaimigrovanost se nyní ukazuje jako účinný nástroj na podlomení bojeschopnosti. Rozvrácený týl nemůže vyprodukovat semknutou frontu. Kdo na tom měl zájem? Kdo to zapříčinil? Kdo to propagoval? V případné válce se bude měřit jiným metrem..

Zdroj: Švédský ministr civilní obrany: " Ve Švédsku může být válka." (trt.net.tr)

https://www.islamizace.cz/Articles/2326-ministri-vsichni-svedsti-obcane-musi-byt-pripraveni-na-valku-.aspx

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#4 Martin Bacík 2024-01-11 21:19
Zákony evoluce jsou jasné a tvrdé ! Co je neschopné a nemocné - nebude existovat ( poslední fází je fyzicky ) - tak jim to ve Švédsku přeji ?! Mají to, co od 70.let dělali a dělají . Jsou zdegenerovaní - a o tzv. ultrablbech jako Češi , tak to už vůbec nemluvě.
Citovat
#3 miroslav petr 2024-01-11 10:49
Proboha!To zjistili až ted, že když postaví vojsko NATO k ruským hranicím, že končí 200 let míru????
Citovat
#2 Emil Holub 2024-01-10 11:23
Tady už ti švédští a také ostatní EU/NATO degeneráti válčí a prohrávají na celé čáře! Jejich hlavní nepřítel je v nich samotných, v jimi volených politicích, ti je ničí...Rusovi visí u p.dele...

https://necenzurovanapravda.cz/2024/01/multikulturni-obohaceni-v-praxi-extra-porce-pro-vsechny-slunickare-video/
Citovat
#1 Emil Holub 2024-01-10 09:28
Jak se ti pitomci chtějí bránit, když mají u sebe toho Imigrantského Trojského koně, který je početnější, než celá švédská armáda a to samé platí i o ostatních zemích NATO, jejichž politici jsou imbecilové a brzo, když je nepověsí vlastní krajané, původní obyvatelé, tak to jistě udělají zdivočelí invazoři, až nadejde jejich chvíle a budou mít alespoň 20% ve státě...
Ti chtějí válčit s Rusem v Rusku a přitom jsou sami obsazeni a paralyzováni už imigranty, kteří rozhodně za "evropské hodnoty" za prcání se do prdelí bojovat proti Rusovi nepůjdou, ti na Středním východě nechtějí bojovat ani za sebe a toho jejich Alláha....
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře