Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Francie, "pokojní demonstranti" v ukradeném sportovním autě vtrhli do obchodu Lidl.

Jak je to v Evropě hezké, všichni jsou milí, usmívají se, ptají se, jak to jde.

  • francie-pokojni-demonstranti-v-ukradenem-sportovnim-aute-vtrhli-do-obchodu-lidl
  • ❗
Píší, že Macron pověřil vládu, aby "důkladně vyšetřila" příčiny nepokojů ve Francii a "udělala vše pro obnovení pořádku". Takže policista, který toho šmejda zastřelil, bude žalován.
 
Evropští nedouci nechápou samotnou podstatu těchto nepokojů. Davy divochů prostě rády beztrestně rozbíjejí a rabují. Rádi dostávají dávky a nepracují. Líbí se jim, že se jim slaboduchá a impotentní evropská vláda podbízí.
 
přiloženo video:
 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#5 Přemysl Javornický 2023-07-04 18:57
No, i u nás řadoví policisté začínají proklínat své velení, proč je žene proti pokojným lidem, kteří se "provinili" tím, že mají rádi svoji vlast a hodlají pracovat pro ni a ne pro neschopnou vrchost. Většina kriminalistů má již delší dobu jasno, kde se ta kriminalita bere a proč... Přátelé policisté neslužte těm, kdo podporují nelidské praktiky na Ukrajině a posílají tam zbraně a miliardy, které pak scházejí Vám na řádnou prevenci a boj se zločinci všeho druhu, i těmi vládními.
Citovat
#4 Mojmír 2023-07-04 18:50
Vír šafn das.
Citovat
#3 Milan K. 2023-07-04 16:25
Je to v zásadě velmi jednoduché. Tlak elit na běžnou populaci dosáhl takové míry, že i jinak smířilí občané přestali být konformní se státem. Stačí neazapomenout co ta pakáž u nas pod vedenim ministra Dětské výživy a premiéra Kobliháře (každý si jistě jména dosadí sám) předvedla na demonstracích v době Covidismu. Francouzi nejsou tak poddajní jako Češi, a přistěhovalcům lze za to jen poděkovat. Být to u nás nikdy si násilí organizované státem beztrestně nemohlo dovolit, to co si dovolilo. To platí i do budoucnosti. Každý tlak budí protitlak.
Citovat
#2 Jánošík 2023-07-04 16:17
Koloniálnou žravosťou schudobnelí obyvatelia Afriky si berú svoje tantiemy. Keď im West kolonisti a otrokári rabovali zlato, diamanty, suroviny a kultúrne-európs ky a civilizovane rozbíjali a decimovali ich ekonomiku, nedelili sa ani s Čechmi ani so Slovákmi o požitky. Dnes to chce West napraviť a priateľsky sa s nami podeliť o imigrantov, ktorí nekultúrne rozbíjajú a decimujú ich obchody a rabujú. A keď nechceme, naša vec, môžeme zaplatiť, holt spravodlivosť podľa civilizovaného západu. Máme sa mi barbari z východu ešte čo učiť.
Citovat
#1 Jarda K. 2023-07-04 15:03
Policajt? Je chránené zviera režimom ktoremu slúži! Dobre si pamätáme čo robili s demonstrujucimi " žltými vestami", ktorí boli pokojní,pokiaĺ policajti nezačali útočiť na nich!!! Ale kozojebci, to je ina klasa! Ti sa ich neboja! Nezastavam sa ich, ale je to jedina sila čo dokaže útočiť na Rat+cildovskeho otrokára a pedofila Macrona! A dobre mu tak! Dúfam, že jedneho dňa tam zvrhnu tu židosionisticku mafiu/ kabal pri moci!!! Je to jedina sila čo tam stojí zato! Bežní žabožrúti su buď obezny alebo posratí...Polic ajtov nikde neĺutujem, su to svine slúžiace režimom voči ľuďom! Ochraňuju a pomahajú židomurarom pri moci!!!
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře