Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Expert OSN: „Evropa musí bojovat proti národním státům“

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 

  • islam-france
Podle představitele OSN pro otázku migrace, by EU měla likvidovat národní identitu svých členských států ve prospěch multikulturalismu, informovala o tom BBC. Zvláštní emisar OSN pro migraci Peter Sutherland řekl, že budoucnost prosperity mnoha zemí EU závisí na tom, jestli se stanou multikulturní.

Peter Sutherland patří k prominentním představitelům multikulturalismu v EU, působil ve vedoucích funkcí firem propojených s islámským světem, jako jsou Goldman Sachs International a ropného konsorcia BP. Podle jeho tvrzení je přistěhovalectví rozhodující dynamikou pro hospodářský růst některých evropských zemí.

Projev již vyvolal bouři nevole ve velké Británii a ukázal na zásadní ideový střed mezi zastánci multikulturalismu a zastánci původních národních států v Evropě. Projev Peter Sutherland dokresluje plíživou snahu části politické scény, podnikatelů a aktivistů zlikvidovat národní cítění obyvatelstva Evropy ve prospěch chiméry multikulturní společnosti, což jen dále bude vyostřovat samotnou krizi projektu Evropské unie.

Zdroj: bbc.co.uk

http://www.shekel.cz/20378/expert-osn-evropa-musi-bojovat-proti-narodnim-statum

Facebook komentáře

Nejčtenější