Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Europoslanci si přidají 15 procent

Paní předsedkyně nás tak přijde na 36 000 Eur měsíčně,  Exxpress„Plus 15 procent! Ursula von der Leyenová chce zvýšit svůj měsíční plat v EU na 35 957 eur.

Další provokace z Bruselu: Zatímco všichni Evropané trpí inflací a nízkými mzdami, politici a úředníci EU chtějí znovu zvýšit své platy – o 15 procent. Pro Ursulu von der Leyenovou to znamená měsíční zvýšení platu o 4687,50 EUR! 

Zatímco běžní zaměstnanci se musí vypořádat s enormní zátěží svých rodin v důsledku stále brutální devalvace peněz se zvýšením platů o 4 až 8,5 procenta, 50 000 zaměstnanců EU si chce dopřát 15% zvýšení svých měsíčních platů.“

  • europoslanci-si-pridaji-15-procent
  • europoslanci-si-pridaji-15-procent
  • europoslanci-si-pridaji-15-procent
  • europoslanci-si-pridaji-15-procent
  • europoslanci-si-pridaji-15-procent
  • europoslanci-si-pridaji-15-procent

Dezoláti, dezinformátoři a jiní zlí jazykové by k tomu mohli mít eventuálně několik dotazů: Kdo z nás dostal v poslední době o 15 procent přidáno? Kdo financuje platy mamutího úřednického aparátu EU? Odpovídá plat Leyenové současné ekonomické sitauci občanů? Nebo jejím zásluhám? A co takhle s tím přidáním počkat, až jak dopadnou její soudní procesy?

Tady bychom mohli volně navázat na otázku konkrétních zásluh její výsosti. Dle výše jejího saláru jich musí být bezpočet. K těm hlavním však nepochybně patří skvělá osobní dohoda s šéfem firmy Pfizer, týkající se celoevropského nákupu skvělých vakcín proti Covidu.

Přesto, že už před podpisem této v každém směru ojedinělé obchodní smlouvy zřejmě tušila, že by mRNA-vakciny, i přes svoji ‚vynikající kvalitu‘ mohly eventuálně způsobit nepřijemnosti, souhlasila s požadavkem Pfizeru, že náhradu škod za případné poškození zdraví ponese stát, a nikoliv výrobce vakcín, jak tomu doposud bylo, a jak by každý normálně myslící člověk očekával.

Zjednodušeně: Pfizer kasíruje miliardy za prodej vakcín a v případě poškození zdraví nebo úmrtí v důsledku očkování bude muset postiženým/pozůstalým platit stát – potažmo daňový poplatník. Ještě zjednodušeněji: musíte se nechat naočkovat pochybnou vakcínou, kterou stát uhradil z vašich daní, a pokud utrpíte škodu na zdraví, zaplaťte si i tuto sami. To nemá chybu. Tenhle vynikající miliardový kšeft budou splácet ještě naše vnoučata – pokud si je naše děti budou moct dovolit.

Pharma-výrobci si přitom účtují nestydatě vysoké zisky za to, co dodali, i za to, co nedodali, a hrají ušlechtilé zachránce životů nás všech. A v případě ‚neočekávaného a jistě zcela ojedinělého‘ poškození zdraví jejich super-vakcínami? No problem. Rádi vám prodají něco, co vám zaručeně pomůže proti jakémukoliv autoimunitnímu onemocnění, srdeční slabosti, tromboze, infarktu nebo zcela novým druhům rakoviny..No nekupte to.

Překlad z Welt am Sonntag:

První občanskoprávní žaloba kvůli závažným vedlejším účinkům vakcíny – stát/daňový poplatník zaplatí v každém případě. První civilní proces proti výrobci vakcín BioNTech začíná u zemského soudu v Hamburku kvůli údajným závažným vedlejším účinkům očkování. Lékařka, která byla event. postižena, požaduje náhradu škody. Lékařka tvrdí, že utrpěla vážné vedlejší účinky očkování proti Covid-19, které v Německu prodává výrobce Biontech pod názvem Comirnaty. Žalobkyně údajně trpí dušností a srdečními arytmiemi, a proto byla několik týdnů v pracovní neschopnosti.

Dodnes podle lékařů trpí silnými bolestmi v horní části těla, vyčerpáním a poruchami spánku. Zažalovala proto výrobce BioNTech o odškodnění za bolest a utrpení ve výši nejméně 150 000 eur… Ale i v případě, že žalobci u soudu vyhrají, stát a tím i daňový poplatník bude nakonec muset nést finanční břemeno. Je to proto, že vlády EU smluvně ujistily výrobce očkovacích látek, že během pandemie převezmou za očkování odpovědnost.

Nezbývá, než všem EU-poslancům, kteří tuto dohodu odsouhlasili, a především však paní předsedkyni za její iniciativu poděkovat. Otázka je, jestli je aktuální zvýšení jejich platů dostatečné?

Zdroj: https://dfens-cz.com/europoslanci-si-pridaji-15-procent/

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#2 Zdeněk 2023-06-19 13:35
Revoluci bez sametu a tento odpad a hnůj poslat do zádele.
Citovat
#1 miroslav petr 2023-06-19 12:49
opět existují papaláši, jak v levicové socialistické utopii, tak u nás...
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře