Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Dvojí kvalita potravin, problém pro 507 milionů

Vágní přístup Evropské unie k dvojí kvalitě potravin neohrožuje jen pár milionů východoevropanů, ale všechny občany Evropské Unie.

  • dvoji-kvalita-potravin-problem-pro-507-milionu

Na základě neúspěšného jednání Ministerstva průmyslu a obchodu:
https://www.idnes.cz/ekonomika/zahranicni/dvoji-kvalita-potravin-strasburk.A190417_134213_eko-zahranicni_rts bylo nucené Ministerstvo zdravotnictví vydat následující varování

Varování všem občanům Evropské unie,

Ministerstvo zdravotnictví České Republiky varuje občany Evropské unie vstupující na území České Republiky před možnými zdravotními následky při požití potravin. Některé Vám obecně známé výrobky dostupné na Vašem území mají, z důvodu odlišných chuťových nároků místního obyvatelstva na našem území, upravené složení.

Může se tak stát, že po požití výrobků z takto vylepšenou recepturou u netrénovaných jedinců s nedostatečně odolným imunitním systémem dojít k nežádoucím reakcím jako například obezita, alergické reakce, hyperaktivita, rakovina, zubní kaz, řídnutí kostí, pálení žáhy a další nepřeberné škála nemocí. V případě jakýchkoliv komplikací vyhledejte nejbližšího lékaře pro poskytnutí nezbytné první pomoci, která není z důvodu zvýšených finančních nákladů způsobených rozhodnutím Evropské Unie o dvojí kvalitě potravin hrazená z pojištění.

Náklady na poskytnutí první pomoci a další léčbu uplatněte prosím ve Vaší zemi nebo případně přímo u výrobce potraviny, která Vám způsobila tyto obtíže.

Podepsán Mgr. et Mgr. Adam Vojtěch, MHA, Ministr Zdravotnictví ČR

Dovětek:

Varování není míněno jako navádění k trestnému činu podvodu, má opravdu ochránit všech 507 milionů občanů Evropské Unie, kteří nemají jako my trénovaný organismus dlouhodobým používám odlišných potravin. I když, najdou se i tací, kteří přes varování olizují v zimě zábradlí:

https://www.youtube.com/watch?v=EIicpvaFYlg

Zdroj: https://jaroslavhaluza.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=709941

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře