Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Demokracie v Bruselu na 100%: Policie zadržela 240 lidí, kteří demonstrovali proti dohodě s USA

Belgická policie včera zadržela více jak dvě stě čtyřicet lidí, kteří demonstrovali proti plánované dohodě o volném obchodu mezi Spojenými státy a Evropskou unií. Informovala o tom agentura Belga. Mezi policií a demonstranti došlo ke srážkám.

  • demokracie-v-bruselu-na-100-policie-zadrzela-240-lidi-kteri-demonstrovali-proti-dohode-s-usa
  • Belgická policie protesty potlačuje

Policisté nasadili i vodní dělo. Zadržení by měli být již propuštěni, informoval slovenský zpravodajské server HlavnéSprávy.Sk o potlačování svobody na shromažďování v Belgii. EU je totalitní nadnárodní organizace, která je jen žalářem národů Evropy, které dusí svou totalitou, policejním státem a nesvobodou.

Belgická policie protesty potlačuje

Za protestům v Bruselu stojí organizace Aliance D19-20. Na své webové stránce píše, že o dohodě se vyjednává mimo jakékoliv demokratické kontroly a je ovlivněna velkým byznysem. To je to správné nastolování NWO. K demonstraci se připojilo přibližně pět set lidí. Protest byl zaměřen na Evropský podnikatelský summit, který se koná v Bruselu. Účastní se na něm vysocí představitelé USA a EU. Večer jednali právě o dohodě o volném obchodu, která by znamenala konec ekonomické evropské civilizace a rozpuštění EU v NWO, které nastolují USA.

zdroj:http://www.ze-sveta.cz/?p=19148

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře