Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Bonzáci ve Skotsku mají žně!

Ve Skotsku nedávno vstoupil v platnost nový zákon o “zločinu nenávisti” – Hate Crime and Public Order Act 2021. Tenhle zákon, který byl podle Junckerovy doktríny zuřivě tlačen ke schválení celé tři roky, samozřejmě ještě víc „zpříjemní“ život původní a duševně zdravé populaci Skotska. Jak to?

Je to jednoduché – nový skotský zákon ještě víc rozšiřuje rozsah orwellovského ideozločinu a kriminalizuje „předsudečnou nenávist“ u dalších kategoriích „nesprávného myšlení“. Obrovský problém tohoto zákona je, že nepracuje se skutečnými zločiny, ale s tím, jak si někdo vysvětlí vaše slova. Cití se někdo, že je váš vtip nenávistný? Tak šup trestní oznámení a automatické vyšetřování policií. I když jste pak shledání nevinnými, zůstanete na speciálním indexu. Skvělé, že?

  • bonzaci-ve-skotsku-maji-zne

Abyste se dostali do problému s policí, tak tedy stačí jediné – když si někdo z vybrané “menšiny” vysvětlí vaše slova jako předsudečnou nenávist a nahlásí vás. Takže když někomu ze srandy řeknete třeba: “Ses dneska oblíkl jak buzik, ha ha!” a on čirou náhodou buzík fakt je a podá na vás trestní oznámení, tak můžete jít v krajním případě až do kriminálu. To si nedělám legraci – už padají oznámení třeba za konstatování na sociální síti jako třeba: „Volba identifikovat se jako “nebinární” je stejně platná jako volba identifikovat se jako kočka.“ Ano, i tohle stačí, abyste byli vyšetřováni skotskou policií. Kriminalizují se jakékoli vaše domnělé “předsudky” kvůli věku, pohlaví, rase, náboženství, sexuální orientaci či “genderu”. Prakticky nezáleží na tom, co přesně jste řekli, jak jste to mysleli a co jste udělali – záleží především na pocitech dotčené osoby. Pokud se tedy budete vyskytovat v blízkosti hyper-citlivé osůbky nebo vedle nenávistného magora, tak budete konstantně páchat zločiny a budete neustále jednou nohou v pořádném průs…průšvihu.

Z dlouhého listu „zločinu nenávistného myšlení“ je samozřejmě jedna výjimka – bílý heterosexuální muž. Ten je není bráněn ničím a je automaticky brán jako čisté zlo. Tedy pokud nepřetržitě neryčí, jak podporuje všech 112 pohlaví, jak chce vygenocidovat všechny Rusy a Palestince a jak nenávidí ropu – to mu může poskytnout dočasnou iluzi ochrany. Dočasnou!

A jaký je výsledek schválení tohoto šíleného zákona? Hned první týden dostala skotská policie 8 000 udání na domnělý “hate crime”. Ano, 8 000 udání za pouhý týden!!! Připomínám, že Skotsko má 5,5 milionu obyvatel – je tedy velké jen asi jako Slovensko! Tolik ke staré a vylhané nacistické propagandě, že Češi jsou prý národem udavačů. Když se člověk podívá jen na nedávnou historii a to, jak se udávalo v zemích Kolektivního Západu během covidové plandemie, tak mu rychle dojde, že Češi jsou spíš ta rozumnější část Evropanů…i když teď bohužel máme status kolonie a fašistickou vládu, ale to je jiná kapitola.

Skotští policisté si teď prý musí kvůli obřímu počtu udání za „předsudečnou nenávist“ brát přesčasy a přestávají řešit reálné zločiny. Prostě nestíhají. Pokud zůstane stejné tempo bonzáctví jako je teď, bude nahlášených “hate zločinů” skoro půl milionu ročně. To hravě překoná počet nahlášených napadení (tedy skutečných zločinů), kterých je ve Skotsku ročně kolem 58 000.

Celý článek ZDE: https://bornova.pub/2024/bonzaci-ve-skotsku-maji-zne/

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře