Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Bojovníci ISIS se vrací do Německa + další zprávy z Islámského spolkového chalífátu Německo

Hodnocení uživatelů:  / 1
NejhoršíNejlepší 

Ministr vnitra se děsí tisíců imigrantů z Balkánu

Spolkový ministr vnitra Horst Seehofer včera prohlásil, že má velké obavy z tisíců imigrantů nadržených na Balkáně, kteří přes Bosnu táhnou - mnozí ozbrojeni noži - na Chorvatsko a dále do západní Evropy, a vyzval novopečenou, právě schválenou Komisi EU, aby se věcí prioritně zabývala.

  • bojovnici-isis-se-vraci-do-nemecka-dalsi-zpravy-z-islamskeho-spolkoveho-chalifatu-nemecko

Počet imigrantů odhaduje na 30 až 40 tisíc s tím, že dalších 5 milionů je v Turecku. Sehofer varoval, že kynoucí problém je mnohými v Evropě podceňován a hodlá jej otevřít s ostatními ministry vnitra.

Poté, co vychází najevo, že při hromadné imigraci, se z logiky věci žádná kýžená integrace imigrantů nekoná, jsou ohroženy samotné základy evropských národů a civilizace.

zdroj: https://www.eurabia.cz/Articles/33587-ministr-vnitra-se-desi-tisicu-imigrantu-z-balkanu.aspx

-----------------------------------------------

Desítky vrahů z Islámského státu se již vrátily do Německa a úřady vše tolerují

Vzhledem k medialnimu rozruchu kolem návratu jedne zeny zapojené do cinnosti Islámského statu z turecke vazby do Hamburku se zastupitelé za AfD dotazali na pocty podobnych případů. Ukazalo se, ze jen do Hamburku se už z řad Islámského státu vrátilo 32 lidi, z toho 29 muzu.


Dvacet osm z nich má německé občanství, 21 krome toho dvoji občanství jiné země. Ale to nevadi, protoze my všichni v unii jiz brzy určitě zapomeneme na staré národy a staneme se šťastnými Evropany.

Zdroj: Welt.de

zdroj: https://www.eurabia.cz/Articles/33585-desitky-vrahu-z-islamskeho-statu-se-jiz-vratily-do-nemecka-a-urady-vse-toleruji.aspx

Facebook komentáře