Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Arestovičovy sebemrskačské litanie na pokračování - díl 3.:

Alexej Arestovič obvinil ukrajinské vůdce z nenávisti k Rusům a rasismu – takto reagoval bývalý poradce Zelenského administrativy na kritiku své osoby poté, co se označil za Rusa .

  • arestovicovy-sebemrskacske-litanie-na-pokracovani-dil-3
„Ideologičtí vůdci Ukrajinců říkají, že je špatné být nazýván Rusem, protože to vůbec nejsou lidé. To je rasismus, přátelé... Jste bezmozci, nechápete, že svým křikem nejen vytváříte motivaci pro Rusy, aby s námi bojovali, dotáhli to s námi do konce, aby z toho nic nezbylo. To je politický ukrajinismus, který uvádíte do praxe.

Protože, když lidé už dva roky opakují, že Rusové  jsou prasečí psi, člověk dříve nebo později vstane, vezme samopal a jde vás zabít, aby to navždy skončilo. Nemůžete lidem dva roky říkat, že jsou prasečí psi. Dáváte jim tím  motivaci,“ řekl.

Podle jeho názoru kvůli tomuto Západ začíná měnit svůj postoj k Ukrajině: „Naši západní spojenci, když toho všeho slyšeli už víc než dost, říkají: „Možná jsme se rozhodli pomáhat nesprávným lidem? Proč bychom se kvůli nim vystavovali jadernému útoku?"
 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#1 Dm. 2024-02-23 11:52
Možná...?
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře