Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Jak potrestat zdravé? Možná tím, že je učiníme nemocnými. Do Alenčiny králičí nory

Emil Kalabus

Názor nezměním. Ani kvůli zaměstnavateli, ani za peníze, říkají oslovení lidé, kteří se nechtějí očkovat. Jsou to hlupáci nebo naopak inteligentní lidé. Pokud budeme uvažovat nepředpojatě, dojdeme k následujícímu výsledku.

  • jak-potrestat-zdrave-mozna-tim-ze-je-ucinime-nemocnymi-do-alenciny-kralici-nory

Podle badatelů zabývajícími se inteligencí lidí jsou inteligentní lidé definováni jako lidé aktivně se zajímající o život kolem sebe i na světe. Mají rádi aktualizované informace a neustále se zajímají o aktuální dění v mnoha oblastech života.

Jednou z oblastí o kterou se inteligentní člověk zajímá je také oblast vakcinace a života v pandemii. Pokud pokládáme za projev inteligentního jednání a života nechat si aplikovat experimentální vakcínu jen proto, abychom mohli na dovolenou k moři, pak je něco sakra špatně.

Co víme o očkování? Kdo rozhoduje o jeho vývoji a schvalování? Je to skutečná pomoc, nebo pouhé obelhávání? A proč bychom se měli mít na pozoru?

Zastánci očkování se bojí nových nemocí nebo probuzení těch již dávno vyhaslých. Odpůrci mají strach z negativního dopadu vakcíny na své zdraví, na zdraví svých dětí a budoucího degenerativního vlivu na celou populaci.

Ať už patříme mezi zastánce nebo odpůrce očkování, měli bychom vědět, co přesně do svého těla dostáváme. Je to totiž nevratný krok, který nás má sice chránit, ale jak se postupně ukazuje, může napáchat spoustu škod.

4. července 1865, vyšla v Británii poprvé kniha Alenka v říši divů od Lewise Carrolla. Příběh malé Alenky, která se králičí dírou propadne do snového světa plného bizarních bytostí, od té doby oživuje fantazii dětí i dospělých a inspiruje zástupy umělců, mimo jiné Jana Švankmajera nebo Walta Disneyho.

Osobně do Alenčiny králičí nory padám od doby, co pochybuji o účinnosti vakcín proti COVIDu-19. Každý člověk, který se nechá očkovat, logicky očekává tři věci, že nebude moci onemocnět, že bude bezinfekční, a že ve srovnání s neočkovanými osobami bude mít vyšší šanci na přežití. To je oficiálním úkolem vakcín.

Navíc jsem si myslel, že vakcinace je v tomto případě dobrovolná. Ta dobrovolnost je ale pouze zdánlivá. Kdykoli jsem v minulých dnech otevřel Seznam, vykouklo na mne hned několik článků, které mne měly přesvědčit o tom, abych se nechal vakcinovat, jinak zemřu hroznou smrtí a nakazím všechny okolo. Byl jsem vykreslen jako méně inteligentní osoba s nižším vzděláním. Ještě štěstí, že jsem si před léty nechal dělat IQ testy s nadprůměrným výsledkem, jinak bych nyní trpěl komplexem méněcennosti.

Snad nejodpornější a fašizující text, který se dal na Seznamu číst, napsal nějaký Dávid Pásztor. Jednalo se o neuvěřitelně brutální útok na část národa, o výzvu ke zničení těch, kdo se nehodlají zbytečně očkovat.

Pan Marek Čech se vyjádřil k podobnému článku: „Byť jsem plně očkovaný, začínám nechápat psychózu a pokračující mediální masáž. Když nechceš, nenech se očkovat. Svobodná volba každého jednoho člověka. Covida může chytit i očkovaný. Sice s menší mírou pravděpodobnosti, ale může.

Začíná se mi hrubě nelíbit selekce těch, kteří se očkovat odmítají. Silně to zavání stigmatizací, vylučováním ze společnosti "řádných a uvědomělých" občanů. Nebojím se použít slovo fašismem.

V civilizovaných a demokratických zemích není přeci právně možné vyselektovat určitou skupinu obyvatel a uvrhnout na ni celospolečenskou klatbu jen proto, že něco odmítám.

Stavím se jednoznačně na stranu těch, kteří očkování odmítnou“.

Navíc. Čerstvá data z Velké Británie představu o tom, že očkovaní lidé jsou chráněni před nákazou a smrtí více než neočkovaní rozmetala na kusy a výsledek je zdrcující. Kdo se nechá očkovat, má 3x vyšší šanci v této době, že zemře na virus!

Úřad Public Health England před několika dny zveřejnil novou zprávu, podle níž nejméně 62% všech úmrtí spojených s mutací Delta (Covid-19) připadá na osoby, které již byly očkovány.

A není to jen o tomto problému. Lékaři pro Covid etiku zaslali desítkám tisíc lékařů v Evropě dopis, ve kterém shrnují čtyři nejnovější vědecké poznatky, které jsou zásadní pro program očkování vakcínou COVID-19. V dopise jsou vysvětlena jednotlivá zjištění, která se týkají biologie vakcín COVID-19, včetně interakcí s imunitním systémem.

Dopis upozorňuje, že tyto nové důkazy nutí všechny lékaře, kteří podávají vakcíny COVID-19, aby v zájmu svého etického postavení a bezpečnosti a zdraví svých pacientů přehodnotili opodstatněnost očkování vakcínou COVID-19.
https://otevrisvoumysl.cz/…19/

Výše uvedené souhrnné poznatky jasně ukazují, že přínos očkování je velmi pochybný. Naopak škody, které vakcíny způsobují, jsou velmi dobře zdůvodněné – v databázi nežádoucích účinků léčiv v EU (EudraVigilance) je nyní zdokumentováno více než 15 000 úmrtí v souvislosti s očkováním a dalších více než 7 000 úmrtí v rámci Velké Británie a USA.

Lékaři pro Covid etiku, které nelze podezírat z toho, že mají nižší IQ, než jejich kolegové ve světě, vyzývají:

„VŠICHNI LÉKAŘI MUSÍ PŘEHODNOTIT ETICKÉ OTÁZKY SPOJENÉ S OČKOVÁNÍM VAKCÍNOU PROTI COVID-19.“

A třeba je to ještě jinak. Před týdnem jsem se nechal testovat na protilátky testem ELECSYS Anti Sars Cov 2. Výsledek zněl. Covid Sars Cov2 pozitivní, tedy dříve jsem prodělal a protilátky mám v dostatečném množství.
Vážení přátelé, jsem na tom stejně jak dcera Andreje Babiše. Můj imunitní systém je skvělý a nehodlám se očkovat.

Dál však padám do Alenčiny králičí nory a sleduji způsob vlády, jak potrestat zdravé.

„Dcera premiéra Andreje Babiše nemohla podstoupit očkování, protože má v těle protilátky. Potvrdila to její matka Monika Babišová, kterou informace od lékařů zaskočila. Vivien Babišová tak podle lékařů má s očkováním počkat. Česko neuznává existenci protilátek jako alternativu k očkování. Přítomnost protilátek jako ukazatel bezinfekčnosti uznávají například v Rakousku. "Vláda České republiky, na rozdíl od správného postupu například Rakouska, nebere na pozitivitu protilátek vůbec zřetel. Tito lidé však nejsou nebezpeční sobě, ani svému okolí," uvedl pro ŽivotvČesku.cz imunolog Vojtěch Thon.
https://zivotvcesku.cz/…de/

Také ti co nazývají své spoluobčany hanlivým názvem odmítači či antivaxeři atd. by měli konečně pochopit následující…

Rada Evropy (CoE), přední evropská a světová organizace pro lidská práva, která řídí Evropský soud pro lidská práva rozhodla 27. ledna 2021 svým hlasováním v resoluci č.2361 (2021) o zákazu ustanovení povinnosti očkování členským státům, včetně ČR.

Členské státy musí zajistit, aby občané byli informováni o tom, že očkování NENÍ povinné a že na nikoho nesmí být vyvíjen politický, mediální, společenský nebo jiný tlak, aby byl očkován, pokud si to nepřeje.

7.3.1 zajistit, aby občané byli informováni o tom, že očkování NENÍ povinné a že na nikoho není politicky, společensky ani jinak vyvíjen nátlak, aby se nechal očkovat, pokud si to sami nepřejí;

7.3.2 zajistit, aby nikdo nebyl diskriminován za to, že nebyl očkován kvůli možným zdravotním rizikům nebo nechtěl být očkován;️

7.1.5 zavést nezávislé programy odškodnění za očkování s cílem zajistit odškodnění za nepřiměřené škody a škody způsobené očkováním.

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře