Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Imunitní systém a tlak na povinné očkování

Emil Kalabus


„Lidé žádají v modlitbách od bohů zdraví, ale že sami v sobě mají nad ním moc, nevědí.“ —         

    Démokritos starověký řecký filozof


Jedenáctá řada populární taneční soutěže StarDance je notně poznamenaná koronavirovou pandemií. Chtělo by se říci, že StarDance je prolezlá covidem, který postihuje jak plně očkované, tak ty nenaočkované. Samozřejmě to není zdaleka všechno. Covid zacloumal i s 3x očkovaným panem prezidentem České republiky, pověsil se na paty plně očkovaného ministra zdravotnictví Vojtěcha, přilepil se na plně očkovanou Pavlu Svrčinovou hlavní hygieničku České republiky a tak bychom mohli pokračovat do nekonečna…

Snad poslední případ, který je jen dokreslením bezvýchodnosti situace s vakcínami, je případ herce, moderátora a dabéra Jiřího Krampola, kterého museli kvůli zdravotním problémům hospitalizovat. V Nemocnici Na Františku v Praze bojuje se zápalem plic.  Herec je samozřejmě očkovaný, a to i posilovací dávkou. Vakcína mu ale dala zabrat a herce dle vlastních slov údajně „rozhodila“.

  • imunitni-system-a-tlak-na-povinne-ockovani
Imunitní systém a tlak na povinné očkování
 
Zdá se, alespoň tomu všechno nasvědčuje, že očkování je především velký byznys těch, kteří ho propagují. Jak, nedávno řekl pan profesor Beran -účinnost očkování jde postupně k nule.
 
Nedávno jsem sloužil s plně očkovaným kolegou. Pokašlával, stále si odbíhal něco kapat do nosu, aby se mu lépe dýchalo. Po pár hodinách sledování jeho neutěšeného stavu povídám: „Chlapče vím, že jsi plně očkovaný, ale myslím, že máš covid. Udělej si test…“ Měl ho. 
 
I když jsem byl s kolegou 12 hodin prakticky v jedné místnosti covidem jsem neonemocněl. A nebylo to poprvé, kdy jsem byl s nemocným „covidovým“ člověkem v přímém kontaktu a bez následků. 
 
Nutno dodat, že očkovaný nejsem. Jsem zdravotní sestra u lůžka a covid jsem prodělal s velmi mírným průběhem před rokem. Cíleně se starám o svůj imunitní systém. Preventivně vitamíny, kondiční kulturistika, čistá mysl. Nesleduji křivky nakažených ani křivky úmrtí. Jsem smířený s faktem, že má pozemská pouť zde měla svůj počátek a bude mít také svůj konec. Stejně tak, jak se člověk nebál svého narození, neměl by se bát ani vlastní smrti. 
 
Otočme list. V zahraničí je trend neočkované zdravotní sestry propouštět.  Podle harvardského epidemiologa Martina Kulldorffa, by nemocnice měly sestry s přirozenou imunitou zaměstnávat, ne je propouštět. Podle dr. Kulldorffa mají zdravotní sestry a ošetřovatelé, kteří se zotavili z covidu-19, „silnější a dlouhodobější imunitu“ než očkované osoby, které neprodělaly onemocnění, takže u těchto sester a ošetřovatelů je ve skutečnosti „nejmenší pravděpodobnost, že nakazí obyvatele“.
 
„O přirozené imunitě víme už od athénského moru v roce 430 před naším letopočtem. … Je tedy zvláštní, že to lidé najednou zpochybňují,“ říká dr. Kulldorff.“
 
Místo toho, aby je nemocnice a pečovatelské domy propouštěly, pokud se odmítají nechat očkovat, měly by postupovat přesně opačně: podle dr. Kulldorffa by měly tyto instituce aktivně zaměstnávat lidi s přirozenou imunitou a přidělovat je na oddělení se zvlášť zranitelnými pacienty.
 
Dr. Kulldorff je profesorem medicíny na Harvard Medical School a biostatistikem a epidemiologem v Brigham and Women’s Hospital. Je také jedním ze spoluautorů tzv. Prohlášení z Great Barringtonu (The Great Barrington Declaration). Dr. Kulldorff diskutoval s Janem Jekielkem o účinnosti vakcín proti covidu-19, politizaci vědy a nedávném tlaku Bidenovy administrativy na povinné očkování dětí.
 
Je zajímavé, že už druhý rok běží epidemie Covidu-19 a prozatím se ukazují zásadní dvě charakteristiky. Přírodě člověk neporučí. Virus stále mutuje do nových variací, které naštěstí jsou stále méně smrtelné, ale o to rychleji se šíří. Druhá charakteristika se bohužel týká manipulací velkých farmaceutických firem. Jejich zájmy se hlásají přes povolné či zkorumpované politiky a média jako neomylná společenská dogmata.
 
Sliby ohledně vakcinace dané na začátku epidemie postupně přestaly platit v jejich původním rozsahu, stejně jako účinnost vakcín. Čím méně tyto „vakcíny“ fungují, tím větší pochybnosti vznikají v odborných a laických kruzích ohledně jejich neznámých dlouhodobých účinků a tím agresivnější kampaň se vede za jejich aplikaci. Tento iracionální postup je třeba zastavit.
 
Rakouský Wochenblick přináší cenné informace špičkového virologa Geerta Vandena Bossche, který pracoval na vývoji vakcín pro Nadaci Billa a Melindy Gatesových.   Zmíněný virolog,  způsobil na jaře senzaci. V té době varoval před možným vznikem nových mutací odolných vůči vakcínám v důsledku pandemie – a nyní se ukazuje, že by mohl mít pravdu. 
 
Jeho poslední varování však není o nic méně naléhavé. Podle jeho názoru je pokračování v očkovací kampani zásadní chybou, protože vakcíny potlačují vrozený imunitní systém. Odsuzuje zejména očkování dětí, jakož i „doplňkové“ očkování třetí dávkou. Klíčový je vrozený imunitní systém. 
 
Vanden Bossche je velmi kritický k masové očkovací kampani. Zejména proto, že se vysoce mutující virus vystaví tlaku, aby mohl uniknout imunitní reakci. Je to o to problematičtější, že COVID-19 není nemoc, která ohrožuje zdravé lidi, tvrdí virolog. Ti mají neporušený vrozený imunitní systém, který si dokáže poradit s různými infekcemi dýchacích cest. 
 
V mnoha případech je chrání do takové míry, že se nenakazí ani při kontaktu s koronavirem. Tento vrozený imunitní systém by nikdy neměl být narušen, například nezdravým životním stylem. To ovšem ohrožují nové vakcíny, míní Vanden Bossche. 
 
Princip účinku je založen na potlačení vrozeného imunitního systému. Očkovací imunita „není rovnocennou náhradou“. Protilátky proti vakcíně jsou stále méně účinné. Na rozdíl od vrozeného imunitního systému nedokázali virus sterilizovat. Proto by nepřispívaly k hromadné imunitě.
 
Očkování dětí a doplňující 3. dávka 
 
Zvláštní nebezpečí virolog vidí v očkování dětí. Jejich imunitní systém se vyvíjí. Zabraňuje se tvorbě vrozených protilátek – a ty by chránily před celou řadou onemocnění. Potlačení těchto protilátek zvyšuje náchylnost dětí k jiným onemocněním. Vakcínové protilátky by pak možná poskytovaly ochranu před těžkým průběhem (u dětí je to nepravděpodobné) – ale ne před jinými patogeny. Proto existuje dokonce riziko antiimunitních onemocnění! Proto by děti neměly být za žádných okolností očkovány, tvrdí Vanden Bossche.
 
Ze stejného důvodu by se lidé, kteří již byli očkováni, neměli nechat znovu očkovat: „Ve skutečnosti bude pro očkované velmi obtížné kontrolovat množství nemocí – nejen koronu.“ Virolog proto neskrývá obavy o očkované. Dospělí očkování by mohli „trénovat“ svůj imunitní systém déle než děti – ale návrh na třetí očkování byl „zcela šílený“, tvrdí virolog. Hlavní účinek spočívá v tom, že protilátky ve vakcíně dále zatěžují jejich imunitní systém.  Nyní se však objevují nové mutace, které jsou podle Vanden Bosscheho důsledkem očkovací kampaně, protože přetrvává varianta, která nejlépe uniká vakcínám. 
 
Osoby s předchozími onemocněními 
 
Ani v tomto případě by se lidé rozhodně neměli dát očkovat, říká Vanden Bossche. Tyto látky totiž ještě více potlačují jejich vrozený imunitní systém. Očkovaní lidé jsou nyní pro tento patogen velmi zvláštní živnou půdou.“ Podle Vanden Bosscheho vědecké údaje jasně ukazují, že ochranou je vrozený imunitní systém, a nikoli imunita očkovací látky, která stejně po několika měsících klesá. Nejdůležitějším aspektem je podle něj posílení vrozeného imunitního systému: „Viru nemůžeme uniknout, můžeme se jen chránit.“ 
 
Co je to imunitní systém?
 
Představte si náš imunitní systém jako neprůstřelnou vestu, která nás nonstop brání před útoky virů, bakterií a dalších parazitů. Imunitní systém je nezbytný pro naše přežití přes 200 tis. let (počátky Homo sapiens). Imunitní systém je náš nejlepší lékař. Není s podivem, že s příchodem pandemie se lidé začali zajímat o to, jak zlepšit svou imunitu, tedy zdraví.
 
Jak imunitní systém posílit?
 
Dnes se sice v médiích dozvíte, že si máte dezinfikovat ruce, udržovat odstup, nosit roušku a čekat na vakcínu. Ale nikde se nedozvíte jak zlepšit svoji imunitu, že bychom měli vzít zodpovědnost na sebe a změnit svou životosprávu k lepšímu. Pro zlepšení imunity nejsou důležité jen vitamíny a minerály, ale hlavně vyrovnaná psychika s minimální stresovou zátěží a samozřejmě dobrý spánek, který jde tak nějak ruku v ruce s duševní pohodou. Stres je jedním z nejsilnějších faktorů oslabujících imunitu a proto bych vám kromě zdravé stravy, dobrého spánku a užívání vitamínů, minerálů, doporučil také nesledovat zprávy a zbytečně se nestresovat kvůli maličkostem. Zanechte sledování statistik nakažených a hospitalizovaných pacientů na odd. JIP a ARO. 
 
99% lidí covid přechodí s mírnými příznaky. Pokud je váš imunitní systém v pořádku nemusíte mnoho řešit.
 
Sledování obrazů smrti v ČT vede nutně k depresím, beznaději a poškození vašeho imunitního systému. Tlak na povinné očkování vytváří totéž.
 
 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře