Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Hrajeme extrémnější verzi ruské rulety 

Emil Kalabus

Nositel Nobelovy ceny Luc Montagnier ve svém projevu 15. ledna v Miláně varoval před očkováním a uvedl svůj názor, jak vidí celkovou situaci. 
 
„Protein viru, který byl ve vakcíně použit pro messengerovou RNA, je toxický. Je to jed.“
„Množství mladých sportovců, kteří zemřeli v důsledku očkování, je neúnosné. Vakcíny by neměly zabíjet, ale chránit. Podávání těchto vakcín dětem je zločin.“

„Kvůli dlouhodobým nepříznivým účinkům umírá mnoho lidí. Žádám kolegy, aby zastavili očkování touto vakcínou. Dnes si to dokonale uvědomují a měli by zasáhnout, budoucnost lidstva je ohrožena.“

Prof. Luc Montagnier, Milán

  • hrajeme-extremnejsi-verzi-ruske-rulety

Izrael nabízí čtvrtou dávku vakcíny proti covidu-19 vybraným skupinám obyvatel. Čtvrtou dávku začaly vybraným skupinám obyvatel nabízet také další země, včetně Dánska, Maďarska a Spojených států. 

Děje se tak v době, kdy Evropská léková agentura (EMA) varovala před posilujícími dávkami vakcíny proti koronaviru. Pokud by se opakovaly v pravidelném intervalu čtyř měsíců, mohly by oslabit imunitní systém a způsobit u lidí únavu. Agentura doporučila, aby podání posilující dávky bylo sezonní – a to v zimním období, stejně jako u chřipky.

„Posilující dávka se dá uskutečnit jednou, možná dvakrát, ale rozhodně bychom na ni neměli chodit opakovaně,“ uvedl šéf vakcinační strategie EMA Marco Cavaleri.

Varování Evropské lékové agentury přišlo ve chvíli, kdy několik evropských států zvažuje pro své občany druhou posilující dávku vakcíny (celkově tedy čtvrtou), a to kvůli ochraně před variantou omikron.

Poslední izraelská studie však ukazuje, že čtvrtá dávka vakcíny před omikronem neuchrání. Izraelští vědci v pondělí 17. ledna uvedli, že druhá posilovací dávka vakcíny proti covidu-19 od společnosti Pfizer sice vyvolává tvorbu protilátek, ale pravděpodobně ne na dostatečně vysoké úrovni, aby chránila příjemce před infekcí variantou omikron.

Lékařské centrum Sheba zkoumalo 150 zdravotnických pracovníků, kteří dostali druhou posilovací dávku, tedy čtvrtou injekci očkovací látky proti covidu-19.

„Dva týdny po podání čtvrté vakcíny pozorujeme dobrý nárůst protilátek, vyšší než po třetí dávce, ale ne dostatečně vysoký proti viru omikron,“ uvedla vedoucí výzkumu, profesorka Gili Regev-Yochayová novinářům na online briefingu.

Soňa Peková dne 15.1. 2022 před Lékařským domem, přečetla přesvědčivá data ze zahraničí, konkrétně ze Skotska.

Ze studie je patrné, že varianta omikron není horší než obyčejné nachlazení mezi nevakcinovanou populací. Zdá se, že je komplikovanější u populace vakcinované.

Austrálie si podle Soni Pekové vymohla doposud tajená data. Austrálie tak hlásí 12x víc úmrtí v průběhu 10 měsíců díky covid vakcíně, než kumulativní počet všech úmrtí za všechny ostatní vakcíny, které byly v Austrálii registrované, těch je 128 za posledních 51 let.

Česká molekulární genetička upozorňuje, že byly objeveny také některé vražedné šarže- loty. Hovoří o skutečnosti, že některé šarže vakcín jsou benigní, tedy nic nedělají, jiné šarže zabíjejí. Programování vakcín je nadstaveno pouze několika lidmi a proces je dále robotický. Některé loty však byly nadstavené úmyslně k zabíjení. Na tomto základě 1 000 právníků a 10 000 lékařů podalo v Kanadě žalobu Norimberk č. 2.

Stále více světově uznávaných vědců se vyslovuje proti očkování – tím spíše povinnému. Po francouzském virologovi a nositeli Nobelovy ceny Lucu Montagnierovi, po umlčovaném Dr. Robertovi Malonovi a po šéfovi izraelské asociace lékařů profesoru Hagai Levinovi se proti očkování, a zejména vakcinaci proti „omikronu“, vyslovil i americký virolog a spoluvynálezce mRNA vakcín Dr. Geert Vanden Bossche – jeden z nejvýznamnějších světových virologů. A zdaleka nejsou sami. 

Doc. Dr. ASTRID STUCKELBERGER, Faculty of Medicine of the University of Geneva and Lausanne. Významná švýcarská expertka, která má doktorát z veřejného zdravotnictví. EXPERTKA ve WHO pro OBLAST PANDÉMIE. Říká o tom, že tato pseudopandemie je systematicky mezinárodně organizovaná, s odborníky se komunikuje jen ojediněle, noviny a média jsou zaplacena, aby publikovali co oni chtějí. 

Prof. Dr. HENDRICK STRECK, ředitel Institutu pro Virologii a Centra pro HIV a AIDS, Univerzita Bonn. Je považován za jednoho z nejznámějších „virových“ expertů v Německu. Doktorskou práci obhájil v roce 2004 na Harvard Medical School, USA. Je tvrdým kritikem současných opatření proti koronaviru. Říká: „Je na čase stopnout falešné alarmy. Nesmíme přerušit normální život a všechno paralyzovat“. 

Dr. P. A. McCULLOUGH, profesor medicíny, kardiolog, epidemiolog, Baylor University Medical Center, Dallas – Texas. V současnosti je vedoucím profesorem interního lékařství v Centru zdravotnických věd Texas A&M University. 

Profesor Mc Cullough tvrdí, že všichni vědci na světě vědí, že přirozená imunita je lepší než vakcinální! Tvrdí, že vakcinální technologie produkuje nebezpečný „spike“ protein, který poškozuje cévní systém a zapříčiňuje trombózu. Hovoří o Covid-19 jako o biologické zbrani, o nežádoucích účincích při očkování a o období 14. prosince 2020 – 11. června 2021, kdy bylo 5.996 hlášení o úmrtí lidí v USA očkovaných vakcínou proti Covid-19. A že je to více než počet hlášení úmrtí následkem všech ostatních vakcín spolu za posledních 22 let. Profesor Mc Cullough dále tvrdí, že těch úmrtí v USA je podstatně více a mluví o čísle 50.000, což je více úmrtí denně z důvodů podávání vakcíny, než z virového onemocnění. Mluví o bioterorismu očkováním. 

Pokud je tomu skutečně tak - vzniká otázka.

Hrají očkovaní lidé ruskou ruletu se svým zdravím? Podhodnocené údaje VAERS - přeloženo z angličtiny-The Vaccine Adverse Event Reporting System je program Spojených států pro bezpečnost vakcín, řízený společně Centry pro kontrolu a prevenci nemocí v USA a Úřadem pro kontrolu potravin a léčiv by tomu odpovídaly. Soubor nemocí a postižení vakcinovaných je opravdu značně pestrý.

Co to má společného s ruskou ruletou? Ruskou ruletou se označuje situace nebo věc, se kterou se pojí zcela nejednoznačný a potenciálně velmi nepříjemný výsledek. 

Ruská ruleta je hazardní hra, ve které hráč vloží jeden náboj do revolveru, protočí bubínek, přiloží hlaveň ke spánku a stiskne spoušť, doufaje, že se náboj nedostal do hlavně a že zbraň tedy nevystřelí. Název odkazuje na předpokládanou zemi původu, podstoupení rizika a protočení bubínku, neboli prvku, který připomíná rotaci kola v opravdové ruletě.

V zásadě existují dvě verze ruské rulety – v jedné se bubínek protočí na začátku každého kola, ve druhé (extrémnější) se bubínek protočí pouze na začátku hry. V první verzi je pravděpodobnost toho, že zbraň vystřelí, v každém tahu 1 ku 6. Ve druhé se šance vystřelení neustále zvyšuje až ke 100 %, která nastane po pěti tazích. Průměrně se spoušť před skutečným výstřelem stiskne 3,5krát.

Vakcinace mi připomíná zde zmíněnou extrémnější variantu. Jaký lot či šarži vakcíny si vytáhnete vy? 

Co se ruské rulety týká, přestože si hráči jsou vědomi toho, co obnáší prohra, tak se hraje dodnes. Podle některých zdrojů může celkový počet obětí dosahovat jednoho milionu. Oběti této hry se zejména v Rusku a USA objevují i v současnosti, motivace k hraní se od svého vzniku v 19. století nezměnila.

Soňa Peková ukázala nová data a důkazy o škodlivosti šarží některých vakcín a na základě těchto důkazů tvrdí, že se jedná o zcela vědomé a úmyslné zabíjení lidí injekcemi.

Imunolog Turánek: vakcinujeme toxinem, který může vyvolávat záněty srdce, mozku, poškozovat orgány a imunitní systém.

Vědec Dr. Malone v rozhovoru pro Real Amerika: „Máme tu veřejně schválený chaos, který se nám bortí před očima.“ Lidé prohlédli tuto nehoráznost a lži. Nepodřizujme se, vydržme, konec covid divadla se blíží.

Zdroj: https://www.epochtimes.cz/…ie/

https://zemavek.sk/…vat

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře