Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Duel Zeman Drahoš se blíží

Hodnocení uživatelů:  / 4
NejhoršíNejlepší 

Emil Kalabus

Prezident Miloš Zeman chce jít do duelů s Jiřím Drahošem na čtyřech televizních stanicích. Přijal nabídku TV Nova, Barrandov, Prima i České televize. Podle mluvčího prezidenta Jiřího Ovčáčka je pan prezident plně připraven se čtyřikrát názorově s Jiřím Drahošem utkat. Nyní je podle mluvčího prezidenta na panu protikandidátovi, zda bude mít odvahu přijít.

  • duel-zeman-drahos-se-blizi

Od Miloše Zemana je to vynikající tah. Ve čtyřech duelech by nezkušeného politika Drahoše prostě převálcoval. Zeman je coby řečník nepřekonatelný, má bohaté politické a rétorické zkušenosti.

Dokáže Jiří Drahoš oponovat zkušenému politickému matadorovi Zemanovi? Podle mne v žádném případě.

Dnes, se po těch, kteří se ucházejí o práci požadují praxe a zkušenosti. O vrcholné politice by to mělo platit dvojnásob.

Občané by měli volit zkušeného politika a ekonoma Zemana, nikoli nezkušeného chemika Jiřího Drahoše, který své odborné vzdělání v politice neuplatní. Jiří Drahoš v dosavadních televizních debatách nikoho nepřesvědčil, byl jedním z nejslabších řečníků.

Podle Ivany Zemanové její manžel nikdy nepracoval pro osobní obohacení a nikdy nepřestal hájit zájmy České republiky.

Podle Martina Kollera za dva týdny budeme mít s největší pravděpodobností jasno o tom, kdo bude v dalším prezidentském období oficiální vůdčí postavou českého státu a národa a kam nás povede. Zůstane prezidentem suverénní Miloš Zeman, nebo bude prezidentem poddajný a poslušný Jiří Drahoš?

Dojde k likvidaci Zemana a posléze Babiše ve prospěch zahraničních zájmů?

Podle Jana Zemana z Prahy je pan Drahoš nevolitelný z těchto důvodů:

- vítač uprchlíků
- odmítá referendum
- podporuje ho Kalousek, Gazdík apod.
- je popelnicí pro hlasy proti Zemanovi
- nemá politickou zkušenost
- je nevýrazný, nemá charisma, pravděpodobně by před každým jen ohýbal hřbet
- odmítá jmenovat vládu založenou na podpoře komunistů, a to i kdyby dostali 51 % hlasů, tj. nerespektuje výsledky demokratických voleb

Osobně s panem Janem Zemanem z Prahy souhlasím. Pan Drahoš je také pro mne nevolitelný.

Navíc - Jiří Drahoš brojí proti údajným "dezinformacím", na svém webu uveřejnil seznam nepohodlných. Ačkoliv se do puntíku shoduje se seznamem think-tanku Evropské hodnoty, jako zdroj uvedl: Česká média, BIS a Ministerstvo vnitra.

Ostatně můžete se přesvědčit sami, seznam, počet a především i samotné pořadí nepohodlných webů se na stránce pana Drahoše i think-tankEvropské hodnoty neliší. Viz. odkazy pod článkem.

 

https://www.jiridrahos.cz/v-ceske-republice-stale-roste-pocet-a-vliv-dezinformacnich-webu/

http://www.evropskehodnoty.cz/fungovani-ceskych-dezinformacnich-webu/weby_list/

Facebook komentáře