Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Emise nejsou problém

Hodnocení uživatelů:  / 7
NejhoršíNejlepší 

Oceány emitují ročně 330 miliard tun CO2 ročně. Organické hniloby 220 miliard tun. Lesní požáry až 300 miliard tun. Sopky neznámo kolik, ale je to hodně.

  • emise-nejsou-problem

Lidé - 8 miliard tun to je méně než 1 % celkových emisí CO2 na Zemi.
Z výše uvedeného jasně plyne,  že problémem lidstva nejsou emise. Je jím především kácení stromů, které CO2 absorbují. Je známo, že civilizace, které na svém území vykácely stromy, proměnily obývanou krajinu v poušť a následně zanikly.

V naší zemi jsou lesy ve velmi žalostném stavu. Především jsou řídké a plné mladých stromů. Takový les nemůže plnit svoji funkci zásobárny vody.

V minulých staletích bylo v lesích  vody tolik,, že naši předkové museli vykopat hustou síť odvodňovacích kanálů, aby voda z lesů stačila odtékat. My jsme lesy začali "prosvětlovat! což je  pro funkci lesa zcela chybný postup.

Také podíl vzrostlých stromů se drasticky snížil. Podle VIktora Schaubergera, uznávaného vědce a znalce přírodních zákonů  a autora řady významných vynálezů,  staré stromy dokážou  produkovat nejen kyslík, ale i vodu. To je hlavní příčinou toho, že kde je les tam je i voda.

My jsme staré stromy vykáceli - a voda mizí. a BUDE MIZET I NEDÁLE, POKUD NEZAČNEME  VZROSTLÉ STROMY DŮSLEDNĚ CHRÁNIT a dokud se výrazně nezvýší hustota stromů v lesích.
                                                                                                                                    Slávek Popelka

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Komentáře  

#1 Jánošík 2019-09-28 08:47
Největším problémem této planety jsou klikací omezení pitomci na čele s Gretou.
Protože směřují eko aktivity a energii lidstva do nesmyslných směrů místo aby se lidé
věnovali skutečnemu problému Země, kterým je nenažraný kapitalismus a tupá birokracie bez svědomí. Ti sežerou tuhle planetu i se vším živým a budou přitom
řvát na slušé lidi, terorizovat je a při tom mávat vlajkami s Grétou a jinými úchilama.

Facebook komentáře