Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Smrt českých vojáků v Afghánistánu v režii zpravodajských služeb SSA (USA)

Celá země je otřesena úmrtím 4 českých vojáků v Afghánistánu a těžkým zraněním jejich velitele, který přežil jen šťastnou náhodou, za cenu končetiny a zranění, ze kterých s nikdy pořádně nezotaví.

  • smrt-ceskych-vojaku-v-afghanistanu-v-rezii-zpravodajskych-sluzeb-ssa-usa2

Jen málokterý Čech by se nadál toho, že smrt a trvalá invalidita našich vojáků byla zcela zbytečná! Padli, protože byli zneužiti licoměrnými „spojenci“ (ano těmi, kteří vypálili Tokio a vymazali Hirošimu a Nagasaki z povrchu Země, nemluvě o původním obyvatelstvu jimi okupovaného území a dalších milionech obětí jejich expansionismu).

Není tím myšleno, že účast armády ČR v Afghánistánu je zbytečná – o tom totiž nemůže být pochyb. Již dlouhodobě se tento problém u nás řeší a je s podivem, že po té, co se dostala k moci ČSSD – někdejší odpůrce misí v AFG, tyto mise nadále probíhají.

Ale to nikoho, kdo sleduje českou politiku, již nemůže překvapit. Zvláště, pokud sleduje politiku licoměrné ČSSD s nebezpečným jestřábem Hamáčkem v čelních řadách. Zde.

ČSSD v opozici byla vehementně proti nesmyslným misím v AFG. Nyní je ale u kormidla, tak posílá s radostí dále naše vojáky na smrt. Tak to chodí se světskou mocí. Nyní jsou socialističtí mamánkové typu Sobotka, Stropnický, či Zaorálek snad až velkými hrdiny a bojovníky za americké opium v AFG!

Není totiž pochyb o tom, že účast AČR jen maskuje obrovskou operaci nadnárodních drogových kartelů, které kontrolují dlouhodobě politiku SSA. Operace se týká především pěstování opia, ze kterého se vyrábí heroin. To je ale námětem na jiný článek. Pro nedočkavce odkazy zde a zde.

Nyní jde o to, poukázat na skutečnost, že čeští vojáci, kteří padli v AFG byli reálně obětováni nějaké vyšší kauze. A to doslova. Byli totiž vysláni na misi, o které si museli myslet, že je 100% bezpečná.

Jinak by totiž neporušili platné bezpečnostní protokoly a nevystoupili by všichni až na jednoho z obrněného vozidla Dingo. Podle protokolu by měli zůstat minimálně dva, řidič a střelec.

Za druhé by se nesměli pohybovat v úzké formaci, aby nebyli napadnutelní pohromadě. V případě nehody se ale stal opak. Chlapci museli být jeden vedle druhého, aby se všichni mohli stát obětí jednoho sebevražedného atentátníka v policejní uniformě, který přijel na kole a explozí sebevražedné vesty zabil čtyři z pěti českých vojáků, přičemž pátého těžce zranil a zmrzačil.

„Zpravodajský server Afghanistan Times uvedl, že dnešní útok spáchal sebevražedný atentátník. Udeřil ve chvíli, kdy vojáci rozdávali dětem psací potřeby, řekl šéf bagrámské policie Muhammad Masúm Farzaí. K útoku se přihlásilo islamistické hnutí Taliban. Jeho mluvčí Zabiulláh Mudžáhid v prohlášení zaslaném médiím oznámil, že atentát provedl jeden z bojovníků Talibanu.“ Zdroj.

Samotný Talibán kupodivu, podle jednoho českého serveru s odkazem na portál Sahahamat, uvádí, že „Abdalláh přijel na motorce a svou nálož odpálil v osm hodin ráno místního času a jeho cílem bylo zastavit konvoj amerických speciálních jednotek, který se tou dobou ve městě Charikar vyskytoval." Zdroj. Při detonaci zahynulo patnáct „zahraničních agresorů“ Zde. Tato informace se nicméně rozchází s údaji jiných serverů.

Někdo musel chlapcům říci, že návštěva záhadné vesnice „Qualandar Khil“ v provincii Parwan, je bezpečná a bez rizika. Jak jinak by se chlapci mohli vzdálit ze svého obrněného vozu a rozdávat pastelky dětem z vesnice? Kdo jim ale řekl, že je situace ve vesnici bezpečná?

Jedná se snad o spiknutí proti České republice? Bezpečnostní zabezpečení základny v Bagramu, do které chlapci náleželi, má na starosti zpravodajská služba SSA. Ta vyslala českou posádku na smrt pod záminkou rutinní kontroly. Smrt na české vojáky čekala jednoznačně na zakázku Američanů.

Americká hlídka na provedení operace dohlížela a vše natočila na video.

Podle ministra obrany Martina Stropnického americký voják, který byl přítomný výbuchu, celý incident natočil. Záznam nyní bude prozkoumán, k dispozici ho dostane i česká strana. Smrt čtyř českých vojáků na videozáznamu nebude podle deníku Blesk dána veřejnosti. Vzhledem k drastičnosti prý záznam zveřejněn nebude.“

Video zaznamenalo celou scénu. Čeští chlapci vystoupili z obrněného vozu a podle zadání získávali „srdce a mysl“ místních obyvatel předem připravenými dárečky. Rozdávali prý pastelky dětem z vesnice a fotili se s nimi.  Samozřejmě si toho nemohl nevšimnout Tálibánský fundamentalistický fanatik, který stál se svým bicyklem opodál. Dokouřil rozvážně svoji poslední cigaretu, odjistil výbušninu na sebevražedné vestě, kterou měl čirou náhodou zrovna na sobě, oblékl si rychle policejní uniformu, podíval se do zrcadla u místního lazebníka, jestli mu uniforma sekne, nasedne na kolo, popojede mezi hlouček radostných dětiček, které se zrovna dělí o pastelky od českých vojáků, zvolá zaklínadlo „Alláh je větší“, a odpálí se rovnou do nebe, spolu s nevinnými obětmi nešťastně přítomnými celému incidentu a s „nenáviděným nepřítelem“, 5 českými vojáky, kteří dozajista nečekali tak neblahý zvrat událostí. Američané jim přeci jednoznačně řekli, že se jedná pouze o rutinní kontrolu a o udržování přátelských vztahů s lidmi z nedaleké vesnice. Informace o kontrole odpaliště raket je nonsens. V takovém případě by totiž byl přísně dodržen protokol.

Není třeba se zamýšlet o faktu, že celí incident natočila nedotčená americká rozvědka na videokameru. Američané použili české vojáky jako návnadu pro účely vyšší politiky OSAS (NATO). Česká vzpurnost vůči mandatorní politice mafiánské nadnárodní tzv. bezpečnostní organizaci, která se angažuje ve velkém v ilegálním obchodu s heroinem a přišla si nedávno drze, leč bez úspěchu do Prahy prostřednictvím svého drába, skřehotavého skřeta Rasmussena pro výpalně, nemohla zůstat nepotrestána.

Dobře informovaní analytici tvrdí, že atentát na české vojáky stál v přímé souvislosti s postojem české vlády vůči financování opiových válek v Afghánistánu. Hnutí Talibán se opět prokázalo jako užitečný komplic, který kraje s tajnými službami SSA zpravodajské hry.

Sebevražedný atentátník tak nic netušíce namísto svaté války přispěl ve válce o finance fašistické organizace OSAS (NATO), ve které se nadnárodní vojensko-průmyslový komplex snoubí s národní politikou. Bohužel byli tentokrát obětováni chlapci, kteří neměli nic společného ani s opiem, ani s náboženstvím, ani s vládou ČR a jejím beznadějným leč dobře míněným odporem vůči všeobjímajícímu globálnímu fašizmu, kterého nosníkem je k brzkému zániku odsouzený americký neoliberální imperializmus.

Je nutno vyzvat ministra obrany Stropnického k vyšetření skutečností, které vedli k nesmyslné misi zabitých vojáků a skutečnosti, že obdrželi falešný bezpečnostní brífink, který je přiměl k porušení bezpečnostních pravidel a přijetí obrovského rizika, jež se jim stalo fatálním.

Také by bylo nasnadě objasnit, jak to, že bylo z bezprostřední blízkosti pořízeno video Američany, kteří nepodnikli nic pro zajištění bezpečnosti českých jednotek, ale z bezpečného úkrytu celý incident natočili.

Je nutné, aby vojenská rozvědka, kromě pronásledování manželky ex-premiéra a jiných hovadin, nyní také vyšetřovala americké zrádce, kteří posílají naše chlapce na smrt, tak jak to činí německé služby, které usvědčili Američany ze špionáže, a nyní přiměly německé úřady k vyhoštění amerických špiónů ze země. U nás je takových amerických špiónů nespočetně a je jim dovoleno vměšovat se do vnitřních záležitostí našeho státu, a to zcela beztrestně. Jejich tuzemští agenti by být měli taktéž vedeni k odpovědnosti, nehledě na jejich politický mandát! 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře