Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Prevence a regenerace + Astragalus, bylina dlouhověkosti

Pozvánka pro ty, kteří se chtějí dozvědět něco více o rostlině, která má vlastnost prodlužovat buněčný život. Tato rostlina je již po dlouhá staletí používána v tradiční čínské medicíně. Nyní byly zázračné vlastnosti této rostliny potvrzeny a vysvětleny moderní vědou.

Metody a prostředky biorezonance, které si lze vyzkoušet na místě mohou kvantitativně odhalit vazby mezi lidským organizmem a jeho životním prostředím. Potřebuje právě Vaše tělo zrovna tuto rostlinu, nebo nějakou jinou? Co je zatěžuje a co mu pomáhá? Jak vyčistit organizmus a nabrat novou sílu: To vše se můžete dozvědět teoreticky i prakticky již tuto sobotu v 15:00 v komunitním centru Buďánka. U Zámečnice 134/4, 150 00 Praha.

  • prevence-a-regenerace-astragalus-bylina-dlouhovekosti
  • prevence-a-regenerace-astragalus-bylina-dlouhovekosti

Událost, na kterou jste zváni je zábavnou i poučnou prezentací dvou okruhů, v jádru kterých se nachází lidské zdraví, radost ze života a dlouhověkost. Helena Vám představí metodu biorezonance a Daniel bylinu Astragalus, po staletí používanou v praxi tradiční čínské medicíny, které poznatky moderní vědy přiřkly jedinečnou vlastnost prodlužovat život.

Biorezonanční metoda patří stejně jako např. homeopatie, akupunktura a jiné cesty přírodní léčby do oblasti tzv. „alternativní medicíny“. Trápí vás zažívací potíže, nadýmání, únava po jídle, vyrážka, ekzém či jiné „drobné“ problémy?

Na některé nepříjemné pocity jste si zvykli a berete je jako každodenní součást života a často vás ani nenapadne, že v jejich pozadí ...

Více ZDE:https://www.facebook.com/events/1568288876585046/

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře