Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

"Kaddáfiho" konvoj vybombardován

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 
Krátký videozáznam zničených vozidel které byly napadeny letadly OSAS (NATO). V jednom z nich se nacházel údajný plukovník Kaddáfí (jeho dvojník).

Na tomto odkaze:;feature=player_embedded">

Konvoj opouštěl Sirtu, protože město bylo napadeno chemickými zbraněmi. Dvojník plukovníka byl zajat speciálními jednotkami OSAS (NATO) a dva dny vyslýchán, bez toho aby promluvil. Poté byl předán "krysám" z NTC, které jej zavraždily.

Podle údajů "Somalia Support 2 Libya"  bylo do Tripolis přesunuto 3000 Iráckých speciálních jednotek (trénovaných mimo jiné i českými instruktory). Dále 5000 Saudských speciálních jednotek, 400 somálských, 700 súdánských a 6000 alžírských.

Na první pohled neuvěřitelná zpráva začíná dávat smysl v kontextu nedávného "logistického" vojenského cvičení 22nds Airlift Squadron SSA (USA) na středním východě o kterém píše Debka zde:

Big US airlift drill starts Monday
DEBKAfile Exclusive Report October 16, 2011

http://www.debka.com/article/21389/

41 obrovských přepravních letadel C5 "nacvičovalo"

ability to provide a rapid strategic airlift response to major crises and contingencies. Toto vojenské cvičení trvalo do 21.10. 2011.

 

V Libyii bylo nyní vyhlášeno právo Šaría viz

http://www.shanghaidaily.com/article/?id=485522&type=World

Mathaba přinesla článek nadepsaný "Kaddáfí není mrtvý" zde je text článku v AJ:

Qaddafi Not Dead -

I am not the Libyan resistance, the Libyan resistance is the people. They will continue to fight, until NATO and all others against them, leave Libya. They will lay down their lives to defend their freedom, as will many of my own family. I live in their hearts, and in the hearts of millions.
* I am not the government of Libya, I do not hold any official government positions. I am a revolutionary. I am outside of power. Power rests with the Libyan people.
* I have spoken all my words, so many times, until I grew tired. "It is all there in the pages of The Green Book. Please read it and you will understand."
* I have completed my work, I gave power, wealth and arms to the people, who possess it. I am just one man among millions in Libya."

 

Podpořte CFP QR Kód ŽLUTÁ oranžová

 

Facebook komentáře