Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Konec iluzí II.

Kdyby Vláda nějakou vyhláškou překvalifikovala hákový kříž na symbol míru, bude pravdou tvrzení, že nejsme nacistický stát, řízený bruselskými fašisty.

Kdyby Parlament nějakým paragrafem předefinoval běžný stav na „chaos“ a nouzový stav na „anarchii“, dav bude souhlasit se stanným právem.

Kdyby dnes čirou náhodou archeologové pod Řípem vyhrabali zkamenělé hovno Stepana Bandery, media hned zítra zahájí kampaň na přejmenování České krajiny na Českou Ukrajinu a potomci šimpanzů začnou zmenšeninu této vykopávky nosit na klopách svých kabátů a sak.

Smutné na všech třech „kdyby“ je, že jejich realizace má touto dobou blíže ke skutečnosti, než k naprostému nesmyslu.

---

  • konec-iluzi-ii

Podle Aldouse Huxleyho (1894-1963), amerického sepisovatele vlastních fantasmagoricko-dystopických představ, jsou tři hlavní nemoci lidstva „onemocnění Ježíšem, Newtonem a Henry Fordem“. Možná to o sobě on sám ani netušil, ale Huxley byl komunistický magor par excellence. Nefalšovaný a nebezpečný učitel všech dnešních „gríndílovců“ a „grejtresetovců“.

Mnozí Huxleyho považují za jakéhosi vizionáře, co svým dílem varoval lidstvo před možným ohrožením svobody. Jenže není to tak. Huxley nebyl panem „Hodným“ a lidičky mají obrovské štěstí, že si tento magor nepřičichl k moci.

Na klidné spaní je to ale málo. Jeho současní pohrobci dnes začínají dost realisticky, jím vyjmenované nemoci lidstva řešit. To znamená lidstvo léčit. ...za vatikánského zástupce Boha na Zemi č.266 byl roce 2013 zvolen Satanův osobní vlkodlak; výuka Newtonovské fyziky se na školách (k radosti mládeže) výrazně omezila a počet jedoucích automobilů se „z důvodu ošklivého Putina“ začíná snižovat také.

Náhoda?

Těžko. Jednak náhody neexistují a kdyby už si teda někdo myslel že jsou, tak se na mě nezlobte, ale když se potkají tři Huxleyho globální náhody v průběhu deseti let (...tedy téměř současně), tak to už vypadá sakra podezřele.

Ne, už nejde o podezření. Jde o obrovský základní kámen jistoty, že řízení planety plně přebírají komunističtí magoři ala Huxley. Nebo jestli chcete, tak neo-komunisti, případně „fašokomunisti“ nebo přímo „fuckomunisti“. V podstatě je jedno, jak tuto samozvanou partičku ředitelů našich životů budeme nazývat; rozhodně ale platí, že rozpoznat je lze celkem snadno - jejich tři základní ideologické teze, zná asi každý:
- nízký počet obyvatel planety, který navíc musí být maximálně promíchán
- kontrola a sledování všech na každém kroku
- totální řízení veškerých činností jednotlivců společnosti, od narození až po samotnou účelovou eliminaci nepotřebného jedince.

Toto jsou fakta, která nelze vyvrátit jinak, než nějakou „cemperolží“. A kdybychom pokračovali dál, tak zjistíme, že na těchto třech znacích globálního „fuckomunismu“ je, že se je doposud nikde nepokusili naplno prosadit všechny současně. Zkoušeli to hezky opatrně, možná aby se hned neprozradili.

Například nejdále v kontrole obyvatel a totálním řízení jsou KLDR a Čína, ale z nějakého důvodu jim tam schází prvek promíchání s ostatními lidskými rasami. Naopak třeba v Británii nebo USA se zaměřili hlavně na míchačku genů a kontrolu na každém kroku, ale nezkusili nastolit totalitní řízení osudů všech jedinců společnosti. ...v podstatě až v poslední době si to vyzkoušeli nasazením oblíbených domácích vězení z důvodu viru rýmy a poté plánovanou eutanazii chemickým roztokem. Nutno podotknout, že zatím jen pokusně a v této chvíli to není ani v USA, ani v Británii obsahem Národního Strategického Dehumanizačně-Akčního Plánu, tak jako třeba v Číně.

Jenže, co není teď, záhy bude zpět! To si můžeme být jisti, protože jen co skončí druhé dějství ukrajinského představení, začne třetí dějství plandemie.

A podle čeho se to dá poznat? Podle toho, že naprosto vše, čím nás ještě před denacifikací Ukrajiny roky obohacovali, tak dnes jede nerušeně dál. Chemtrails sypou tak, že už skoro nejde poznat, jestli je (s trochou nadsázky) den nebo noc; Křováci, Mohamedi i Aláhové proudí do Evropy v pravidelných leteckých i pozemních koridorech jako by se nechumelilo a celosvětová tabulka osob s rýmou se dál, den co den plní dalšími nesmyslnými čísly. A to i nyní, když jeden pozitivní test (resp. falešně pozitivní test) vychází zhruba na deset a více tisíc obyvatel planety.

No není to divné? Jeden by řekl, že když hrozí zánik planety pod deštěm atomovek, tak se na nesmysly vykašlou a začnou aspoň naoko trojčit. Stačilo by jen zlehka - třeba instruovat občany o tom, kde všude pro ně ne/jsou atomové kryty, rozdávat jódové tablety, vymyslet QR kódy za dvojtečky proti radiaci a nebo učit koncesionáře ČT, jak se správně prchá před Vasilovým bajonetem. To je hodně práce, co zabere dost času, takže jak je možné že se pořád nic neděje? Jak to, že je více než naše životy zajímají naše správné myšlenky??

Ano, je to Záhada! ...jak rozprašování jedů do ovzduší, tak dovoz nadržených divochů a teroristů, tak i neustálé doplňování nejprolhanější tabulky v dějinách této reality jede dál, jako by na Ukrajině proti sobě nebojovaly dvě největší nukleární mocnosti, ale probíhal tam trans-pedofilní festival hrdosti a komediant Zelenský přes Eurovizi každou půlhodinu předváděl, svůj oblíbený kazačok, dole bez.

Průběh denacifikace Ukrajiny i demilitarizace Evropy je dle všech znaků předem dohodnutý a nejspíše slouží k vyplnění přestávky mezi dvěma Jobovými zvěstmi. ...pro nás, samozřejmě. Je to jako když si v televizní přestávce hrají koťátka s klubíčkem a věrný koncesionář se má uklidnit z toho, co právě skončilo a současně nemá přemýšlet o následujícím programu.

Jako všechna koťátka, tak i tato ukrajinská nejsou pochopitelně samoúčelná. Mají také něco zakrýt. Něco, co by se nám nemuselo ani trochu líbit a proto je fajn, když se zaujmeme třeba tím, jak u nás ukrajinské Hitlerjugend vytvořit dost prostoru pro svůj růst nebo s radostí sledujeme, jak jeden z tisíce fanatických uctívačů svastiky má nezvladatelnou touhu legálně pracovat.

Pokud jde o téma, které je vhodné tajit (aby nás náhodou nenapružilo), oprávněně se lze domnívat, že to bude plán začínající na „DE“. Celkem totiž dává smysl, že po období dezinfekcí, dezinformací, defraudací a následné demagogii, degeneraci, debilizaci, deprivaci, dehumanizaci, depopulaci, despocii, denacifikaci a demilitarizaci bude následovat něco podobného.

Jasně že by bylo fajn pokračovat demonstrací, demisí a nebo přímo defenestrací! To rozhodně, ale asi tušíte, že tajné služby, narozdíl od roku 1989, toto v plánu nemají. Nebudeme se napínat a prozradíme si, že další v řadě se jednoznačně nabízí „demonetizace“.

Demonetizace? A co to jako je?

Je to stav, kdy děti nemohou hrát oblíbenou čáru, dospělí mariáš a nikdo z nich se bez osobního čipu nenají, nenapije, nezaplatí energie ani palivo a dokonce ani od operátorky dekontaminačních boxů (dříve od hajzlbáby) nedostane papír na vytření zadku. A nejen to! Je to dokonce stav, kdy i s čipem si nesplníme jedné přání, pokud nebudeme vzornými čínskými otroky, protože náš čip bude třeba na den, týden, měsíc nebo navždy za trest zablokován.

Kdyby si stále někdo náhodou nedokázal představit, co pro lidi bude znamenat život bez hotovosti, tak to lze přirovnat k situaci, když vám Stát pro vaše dobro useká ruce a nohy. Třeba, aby jste si nemohli na plynu uvařit oběd – to je dnes dost dobrý důvod. A potom, aby jste mohli „žít“, půjčí vám za určitých podmínek vozík a pečovatelku. Když budete hodní, pečovatel/ka se o vše postará. Pečovatelka bude opravdu přešikovná, tak vážně o vše!

A v případě, že podmínky plnit nebudete? Snadno a rychle o vozík i pomocnici přijdete. Tohle je demonetizace in natura a pokud po ukončení akce s denacifikací a demilitarizací Evropy nám začne třeba nějaká Šulí Stolice (t.č. v Bruselu) tvrdit o odebrání hotovosti něco jiného, vzpomeňte si, čím je každá cesta do pekla dlážděná.

Škoda jen, že tohle vše není sci-fi. ...i když si to mnozí pochopitelně stále myslí. Stačí si vzpomenout, že o digitálním euru začal cosi vykřikovat ze svého Overtonovského okna dokonce už i pologramotný Brusel!

A náš vzor – Čína? Ta už digitální juan před nějakou dobou dokonce zavedla!! Dále, z Corbett report, 481.epizoda (https://nastub.cz/w/52QKerA8pxhcvc9m1izm7t), jsme se mohli dozvědět, že i anglicky hovořící sociopati mají tytéž, bezhotovostní sny.

Je docela možné, že někoho napadne si zachránit zadek i svou finanční svobodu v Rusku. Podle našeho Ministerstva pravdy by to asi šlo, protože tam žijí samí nevzdělaní, zaostalí a vodkou nasáklí mužici, co zrovna včera při bouřce objevili oheň! Nebudeme rozporovat pravdu z Ministerstva pravdy (za nefialovou pravdu by nám totiž hrozila milionová pokuta a fotka na tabuli hanby), nicméně dokonce i tito mužici v boji proti hotovosti následují totalitní Čínu. Ba co více, dokonce to vypadá, že v tomto ničení finanční svobody budou Rusové druzí na světě!

Ne, ještě není třeba stresovat. Koudel u zadku ještě nehoří, tak co! Jasně že digitální peníze (opravdu to jsou ještě peníze?) hned nezpůsobí konec světa. Nejdříve budou příjemnou změnou, potom pohodlným doplňkem, potom doporučovaným postupem a až teprve až úplně nakonec vynucenou nutností, takže žádné stresy. Času je dost a případné starosti nechte koňovi, ten má větší hlavu.

Dan Niel
4/2022

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#1 P.A.Semi 2022-05-01 18:32
Jen k první větě článku bych podotknul, že swastika sice není symbol míru, ale je to symbol štěstí a zdraví, na Východě je to symbol Spirituality... Slovo "swastika" prý doslova znamená "vedoucí k blahobytu"... Viz wikipedie/Swastika...
A mám pocit, že v případě Forda nešlo o "Automobilismus ", ale o Pravdu o Židech...? Těžko říct... Podobně jako na Ježíšovi jim zřejmě nejvíc vadí totéž, tedy J8:44 ...?
Newtona se zbavili Velkým Bludem a Lží o Velkém Třesku...
A řekl bych, že letos o Šmitahu mají v plánu spíš tu depopulaci než demonetizaci... Je tu spousta falešných strašáků, aby se lidé a především "aktivisté" koukali jinam a bránili se před falešnými hrozbami...
πα½
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře