Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Zradí-li voják, měl by být okamžitě degradován pro vlastizradu.

Pávek mnohokrát dokázal, že si přeje válku stejně jako vláda. Jestliže někdo tvrdí, že jsme ve válce, proč ho právníci nežalují za poplašnou zprávu?

Jde o to, že v diskusích Babiš opakovaně říkal, že by napřed jednal, což je samozřejmě nejrozumnější varianta. Vtip je v tom, že Pávek mluvil až /!!/ o pátém článku.

Jednání o míru obsahuje totiž první a druhý článek, třetí a čtvrtý také není o přímém útočení. Vzornější důkaz  o válčení nemohl jenerál dát. 

  • zradi-li-vojak-mel-by-byt-okamzite-degradovan-pro-vlastizradu

Vláda zbytečně nepřipravuje nové zákony o mobilizaci a dočasném /zatím jen dva měsíce/ pobytu cizích vojsk na našem území. Proč jsem si vzpomněl na osmašedesátý?

Jestliže chce vláda poslat naše mladé kluky do války, jaký význam má potom NATO a profesionální vojáci. Budou-li povoláni nováčci, nedovedou  ani složit zbraň, natož s ní zacházet. Kde vláda vezme tolik výzbroje a oblečení?

Soudruh Pávek by klidně poslal své dva syny na smrt...Všimli jste si, že jeho obličej je stále stejný a že neprojevuje žádné emoce? Dle horoskopu má diktátorské sklony a hodně nízké IQ.
 
Rozdíl mezi Babišem a Pávkem je nebetyčný. Babiš sice není svatý, ale pokud jde o agenta, neměl čas na provozování takových aktivit, protože je to workoholik.
 
Pávek však celý život / včetně své ženy / pracoval politicky ve službách SSSR. Porušil vojenskou přísahu /!/ a po revoluci se dal na druhou stranu. Zradí-li voják, měl by být okamžitě degradován pro vlastizradu.
 
Mimochodem v Rusku za tento zločin okamžitě střílí "na místě". Nemluvě o tom, že z obou stran je vydíratelný. Takže proto musí poslouchat NATO a USA. 
 
Ještě není prezidentem a už na rozkaz USA schválně provokuje Čínu a už chce dokonce na Hradě někoho zavírat. Máme se nač těšit. Takového diktátora jsme ještě neměli.
 
Mimochodem, víte, proč se všechny nekorektní weby zablokovaly zrovna v den, kdy na Ukrajině začala "válka"?

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#1 Kluk 2023-02-01 08:53
Když bude mít korouhvička Pavel diktátorské sklony tak holt bude potřeba z hradu odstranit i za cenu fyzické konfrontace.
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře