Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Za toho mrtvého chlapce můžete Vy, neházejte vinu na nás

Smrt vlastního dítěte je strašná, kdo to nezažil nikdy se nemůže vžít ani promilem do té bolesti. Jako otec dnes dvou dospělých zdravých dětí jsem bohužel tuto bolest zažil u prvního syna, který náhle zemřel na selhání jater.

Skutečně veřejně jsem nikdy o této věci nikdy nechtěl mluvit natož psát, až teď při pohledu na fotografii malého chlapce, který se utopil při cestě do Evropy. Už jen to, že někdo zveřejní fotografii tohoto klučíka je odporná všivárna a ještě horší a zvrácené je, používat tuto fotografii k ovlivňování veřejného mínění.

  • za-toho-mrtveho-chlapce-muzete-vy-nehazejte-vinu-na-nas

Já osobně vnímám imigraci především jako důsledek toho, jaké blbce si dokážou občané zvolit. Sám jsem jednoznačně proti přijímání ekonomických uprchlíků a Německu přeji, ať si svých posledních deset let spokojeného života bohatě užijí, pak... Auf Wiedersehen in der Hölle. To, že nikdo do dnešních dnů nedokázal řádně oddělit imigrační vlnu ze střední Afriky od té z Blízkého východu je ukázkou absolutní demence a neschopnost představitelů EU. Vždyť se podívejte jaké postavičky se Bruselu jenom z naší země dostaly, stačilo jim 12% hlasů, ano je to i naše chyba, že na volby prdíme a pak proklouznou v drtivé většině do pozic, které přímo ovlivňují naše životy perverzní demagogové a úchylní sociální inženýři s pocitem své morální nadřazenosti a falešného mesiášství!  

Poslední možností eurosoudruzi je posypat si hlavu popelem a podpořit Asada, zlikvidovat veškerou verbež s nádechem radikálního islámu, pak může přijít krok B.

Všiváci jako Obama, který se předbíhal se Sarkozym, kdo první hodí bombu na Tripolis, nebo kdo pošle víc zbraní proti Asadovi jsou ti, kteří nás chtějí dnes přes fotografii mrtvého chlapce donutit vzít vinu na sebe. Neziskovky, kterým jde jen o imiGRANTY se z nás občanů, kteří nikdy neměli problém se zákonem, platí daně, vychovávají děti, snaží udělat necitné bastardy, ale je to naopak to Vy jste hyeny a stále platí v přírodě, že lev je silnější než hyena! Chápu, že parazitní neziskovky a kolaborantští politici si nelámou hlavu jak se uživit v dnešním podnikatelském prostředí, kde každé nařízení je nastaveno vždy proti těm slušným živnostníkům a podnikatelům, protože jim do "spolků" vždycky přiteče a žebráním přes city si svoji přítomnost a někdy i budoucnost dobře zajistí.

Přestaňte nás vydírat!!! Vás čas končí a udělám proto vše v rámci slušného souboje, však bez lítosti, ale se ctí. 

 

zdroj:http://vitekjiri.blog.idnes.cz/c/475287/za-toho-mrtveho-chlapce-muzete-vy-nehazejte-vinu-na-nas.html

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře