Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Z FB básníka a hudebníka Pavla J. Hejátka k připravovanému očkování proti Covidu

Hodnocení uživatelů:  / 10
NejhoršíNejlepší 

Pavel J. Hejátko

Ptáte se mě soukromě ve zprávách i zde, jak tomu případně předejít (jde-li) a co budu dělat, pokud se má prognóza vyplní. Předně tedy několik slov úvodem. Tato forma zabíjení populace (též depopulační) je známa už spoustu let a ve vědecké komunitě se nazývá měkkým zabíjením. Vakcinace posledních třiceti jedna let je tzv. měkké zabíjení. Tento termín použil poprvé Aldous Huxley v roce 1932 ve svém románu, kterým se inspirovaly i současné elity - Konec civilizace.

  • z-fb-basnika-a-hudebnika-pavla-j-hejatka-k-pripravovanemu-ockovani-proti-covidu

Rozdíl mezi vakcínami socialistickými a těmi od roku 1989 je markantní. Je způsoben tím, že socialismus si své otroky hýčká, nikdy neví, kdy je bude potřebovat na výrobu toho či onoho nebo k válce apod., kdežto korporátní fašismus (též liberální demokracie, globální technokracie apod.) jich mnoho nepotřebuje, protože jeho cílem už v současnosti není ani tak kumulace zisku, jako kumulace moci a kontroly.

Technicko-vědecká revoluce mu v tom navíc velmi zdatně sekunduje a to hned na dvou frontách. Za prvé tím, že vytváří sofistikované digitální a elektronické systémy, díky nimž není zapotřebí zbytečných pracovních sil a za druhé, že vytváří ony ideální podmínky ke stoprocentní kontrole těch zbytků zotročené námezdní síly, kterou si ponechají pro práci, zábavu, na orgány...

Když jsem byl v letech 1997–1999 v třebíčské nemocnici na civilní službě, přišel jsem za těch dvacet šest měsíců velmi zblízka do kontaktu se zdravotním průmyslem. Záměrně používám spojení zdravotní průmysl, protože jde jen o jinou formu zbrojního průmyslu. Za těch dvacet šest měsíců jsme měli na oddělení patologie, na němž jsem sloužil jako pitevní sanitář, rovných 1456 pitev, z nichž byla cca každá desátá tzv. „cinklá". Respektive abych byl přesný.

Zfalšovaná nebyla ani tak sama pitva, jako spíše její výstup v pitevním protokolu. Když jsem tam po studiu na FF MU Brno nastupoval, bylo mi divné, proč musím podepisovat slib mlčenlivosti na dobu pěti let, za jehož nedodržení mi od nemocnice hrozí žaloba, ale velmi záhy jsem to pochopil. V té době jsem si snad poprvé v dospělosti uvědomil, kdo jsou ti ctihodní lékaři ve skutečnosti zač a že mé úcty, natož důvěry, v životě nebudou požívat. Hovořím zde o zpackaných operacích, o zanedbáních péče, dokonce o špatné medikaci.

Vím to, protože náš přednosta patologie si vždy v těchto (pro něj z výsledku pitvy) jasných případech zavolal ošetřujícího lékaře a před námi (mnou a mým kolegou, který dělal hlavy, zatímco já dutiny břišní) spolu hovořili naprosto bez skrupulí, a jako kdybychom tam nebyli, o všem, co a jak se stalo. V té době jsem si také poprvé naplno uvědomil, že pokud nejste příbuzný nějakého lékaře nebo nejste tzv. VIP osobnost, je Vaše léčba jen otázkou jakési bizarní loterie osudu.

Ostatně, matně jsem si ještě pamatoval, když jsme měli zkraje chvíli na fildě půlené koleje s mediky, kterak nám říkali, co je učí o přístupu ke „standardním" pacientům. Na základě těchto zážitků dodnes vzpomínám na jeden verš Maxima Gorkého, který říká: „A jak se správně, zlehka jako na kvašárně vyrovnat s elitami? Pohrdat jimi..!" A naprosto se s tímto pocitem ztotožňuji.

Felix E. Dzeržinskij také říkal: „Jeden kvalifikovaný dělník má pro lid větší cenu než tři mizerní doktoři." Jean Baudrillard kdysi napsal, že směnitelnost reality může vést k vědecké totalitě. A v té se nyní právě nacházíme. Psychopati s tituly (které adoračně nazýváme odborníky, jakožto popkulturní segment nejvyššího společenského zbožštění) nás chtějí pozabíjet, protože za to budou mít peníze a ještě se zbaví pro elity tolik nepotřebného plebsu a většina jim za to tleská a poslouchá je na slovo.

Měli bychom si už jednou provždy uvědomit, že mít titul ještě jaksi automaticky neznamená, že to s Vámi někdo myslí dobře a už vůbec ne, že je čestný, mravní, hodný. To nejsou synonyma. Je to asi stejně absurdní jako to, že je postaveno rovnítko mezi demokracii a kapitalismus. Obojí jsou chiméry. Čili tady nasloucháme partě psychopatů s papírem na jejich psychopatii a sociopatii, který je legitimizuje a pokorně, nesobecky, ba co víc, přímo obětavě čekáme, až nás pozabíjejí.

Už si prosím uvědomte, že těmto lidem jde o Váš život asi stejně jako bankám o Vaše peníze. Třicet jedna let žijete ve stejném zločineckém systému, který každodenně ničí miliony životů sociálním a ekonomickým otroctvím, lhaním a přepisováním dějin, likvidací hospodářství a všeho, co jsme kdy měli, krádežemi za bílého dne, které nemají obdoby a ti samí lidé Vás teď chtějí jakože zachránit? To Vám spadla po cestě domů na hlavu cihla? Nebo už jsou to následky těch polistopadových vakcín na tetanus a dalších? No, abych se dostal k podstatě odpovědi.

Ano, věřím, že by snad byla šance tomuto scénáři ještě předejít, ale obávám se, že to nedopadne, protože sjednotit k nějakému opravdu masivnímu odporu tak zfragmentizovanou společnost je takřka nemožné. Takže se dostávám k tomu, co v případě, že tento scénář nastane, uděláme já a moje milovaná a překrásná žena Monika B. Hejátková. Jsme vlastníky legendární pistole CZ vz. 75 a jakožto vrchol nejvyšší lásky jsme si slíbili, že si v tu chvíli střihneme, kdo zastřelí druhého a pak sebe a DOBROVOLNĚ si zvolíme alespoň způsob odchodu, když už jsme si nemohli vybrat ten příchod.

Ale nikdo nebude rozhodovat o tom, jaká do nás kdo vpíchne svinstva a jak dlouho a s jakými nemocemi tu v jejich důsledku budeme nedůstojně dožívat. Jde o elementární triumf volby, který je nám postaven nade vším. Jak se rozhodnete zemřít Vy, je už samozřejmě Vaše věc.

Jen Vám přeji, ať to není ani z poloviny tak bolestivé jako život v době posthumanistické, tedy té, kterou podle všech indicií plánuje plukovník smrt a jeho kamarila.

 

Facebook komentáře