Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Vyhozenej nejmíň bilion.

Hodnocení uživatelů:  / 8
NejhoršíNejlepší 

Teď máme infekci Covid. Ohromný prachy jsme dali organizaci, která se za nás měla přimluvit u pána Boha. Ten by nás infekce zbavil. Zřejmě na modlitby zapomněli. Nebo na ně úplně kašlali. Vždyť církevní špičky mají dokonce korespondenci dle www: .

  • vyhozenej-nejmin-bilion

Nemá například pan Duka mobil do nebeské kanceláře? Že se ani nezmíní. Za ty prachy co šly do Vatikánu. Vždyť už taky sám čtvrt století nemusel šáhnout na práci. Ani jeho ideologický kámoši. Co by jim udělalo, kdyby se v tomto směru trochu pohli?

Nebo WWW. a emajly jsou kanály k ďáblovi? Pokud vím, v Bibli nic o emajlech není. To celej klérus přeběhl k ĎÁBLOVI? Nebylo by divu. Už při zavedení parních lokomotiv se na peklo vyflákli a nic neudělali. Lokomotiva, uvnitř pekelný oheň a z něj se valící černej dým, to je projev klasického Satana. Nebo Lucifera? A Vatikán je v klidu. Co na to Bible? Co Dominikáni? Se neupalovalo?

A teď, každej měsíc naordinovaný prachy pro všechny typy církevních hodnostářů. Dle vzhledu, většina z nich, akorát neustále přibývá na váze. Většina mluví česky, ale dle výslovnosti Češi nejsou. Emigrační vlna je zde opravdu silná. To už je katolických kněží v sousedních státech silný přebytek? Že se jim to vyplatí, jít do Čech?

Těch nejrůznějších sjezdových paláců ( kapliček, kostelů, katedrál, těch zvonů, klášterů, atd.) Přitom jediný co chtěj, je, aby přišel nějakej král. Nikdo nesmí vědět, kdo to bude. To je úplně začerněný. Tajemný monarchisti. Jako členy jiných stran, eviduje je též ministerstvo vnitra? Co na to takzvanej „demokratickej„ stát? Ten jde do kopru? Jako v Polsku? Křesťansko-demokratická unie je spojení francouzských osvícenců s Jezuity? Jak se v tom má evidenční odbor ministerstva vnitra vyznat. Kdo je kdo? Kam koho zaevidovat a sledovat? Co jsou vlastně Lidovci? Nejsou třeba taky pravoslavný, nebo levoslavný nebo co?

Teď takovej rozporuplnej skutek. Pomalování celého Staroměstského náměstí křížkama. Kdo to na magistrátě povolil? Kdo natíral? Kdo koupil barvu? Co to stálo? Co stál pronájem náměstí? Já to vnímám jako předvolební plakát. Ostatní strany ještě vylepovat plakáty nesmějí. A budou si smět ostatní strany před volbami zabrat celé Staroměstské náměstí pro svou reklamu? Přitom je to celý na hlavu. Křížky prej byly za covid-mrtvý. Za stejnou dobu bylo mrtvých, jen na kouření, asi čtyřikrát tolik. Za ty nebyl ani jeden kříž? A mezi covid- mrtvolama jistě nebyli jenom katolíci. Takže si partaje křesťanů ukradli mrtvoly všech, co nejsou Vatikánovci. Ti bez katolického přesvědčení, snad pravoslavní (ti mají kříž jiný, ).

Dále třeba Budhisti, Satanisti, Jehovisti, atd. To mohli klidně čajznout i přes polovinu mrtvol. A to vše pro větší „slávu boží“. Že je policie za to nezhaftla? Asi měli zrovna desetiminutovku. Tak to nešlo.

 

Facebook komentáře