Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Volby dopadly super, enem detajly se musi poopravit

Štrnact dnu se lidi hadali, jestli vyhraje komunysta nebo komunista a dopadlo to tak, jak se čekalo. Komunysta vyhral. Tuž mame par dni po volbach, vyhodnoťme střizlivě, co je třeba vylepšit.

Střizlivi ste už snad všeci, přiznivci jedneho snad už splachli kocovinu a přiznivci teho, co byl vybrany jako vitěz se z oslav a kocoviny probrali tež. Enem nevim, co s tu Holubicu. Borak, myslela si, že zas kandyduje Havel a fčil musi byt v hrozne deprezi.

  • volby-dopadly-super-enem-detajly-se-musi-poopravit

Zbytek republiky vnima vitězstvi asi tak, jak odpověděl socijolog Hampl na jednu z otazek v jakemsik rozhovoru - Řada kritiků vyčítá generálu Pavlovi, že jeho zkušenosti v ekonomické a sociální sféře nejsou dostačující. Jsou podle Vás politické zkušenosti zásadním předpokladem pro úspěšné vykonávání funkce prezidenta? A Petr Hampl odpověděl: "Žádné zkušenosti nepotřebuje. Prezident Pavel bude plně podporovat vládu Petra Fialy a ve sporných případech se může zeptat na americkém velvyslanectví."

Poďme se fčil podivat, co se musi přiště vylepšit.

1. Ty zminky o tym, že už po odvoleni deseti vesnic dokažeme odhadnut vysledky cele republiky na desetinu procenta, musi skončit, vypada to blbě. Ja vim, že to ta uměla inteligenca umi, ale logicka otazka lidu by pak zněla - na co cela ta šaškarna? Nemusime se stresovat tak dluho s volbama a čumět po cele republice na ty bimbordy s gzichtama kandydatu, stači, když přiště oslovite tych deset vesnic a oznamite nam vysledek.

2. Take gigantycke kampaně, kdy su všeci masirovani v televizach, radyjach a všeckych podobnych konzervach, musi tež skončit. Bo lidi se pak stresuju, že po take masaži s obrovskyma nakladama musi přijit cosik opravdu velkeho, třeba valka. To narušuje klid na praci. Zednici pak misto teho, aby spravně kydali maltu při stavbě novych německych hytlermarketu, dyskutuju o tym, jestli před mobilizaci zdrhnu na sever nebo na jih a naši zapadoněmečti sudruzi pak maju obavy z plněni planu.

3. Te Čaputce vzkažte, že jestli chce vypravjat ty svoje naučene fraze v cizi zemi a ukazovat svoje bambusoidni schopnosti, tak može, ale měla by si nejdřiv počkat, až se oficialně oznami, že uměla inteligence nezahaprovala a vyhrali zme. Bo jinak potvrzuje, že je ze stejne staje sorošova Aspiku. A hlavně to vypada, že vysledky znala dopředu, bo každy vi, že za hodinu od skončeni voleb by se z Prešporka do Praglu nedostala ani letadlama. Bo Slovensko už letadla nema a ty amerycke, kere su na Slovensku dyzlokovane pro obranu proti hybrydnim utokum pro obranu Ščurova před utokem Tataru, ji Bidet nepuči, bo zapomněl, kam je dyzlokoval.

4. Ta uměla inteligence, kera dopředu určuje, kdo vyhraje... teda soryjako, chtěl sem řict, že odhaduje, jak to asi tak přibližně na desetiny procenta dopadne, je skvěla. Pogratulujte tvurcum. Furt se ale divim, že se všeci zabyvaju blbostma a nikdo nenapiše, že zvitězil prostě lepši člověk. Dekorovany hrdina, chlop s profesni karyjeru bez poskvrnky, ať už služil jedne nebo druhe straně, Symaptycky a ledovy jak Fantomas, ma zkušenosti, neni za nim žadny škandal a to, že v mladi byl v NSDAP či kaj to, za to se přece omluvil.

Asi mu zavidi.

Ladik Větvička, hlasatel Mlade Fronty Fčil, Lanska komora

PS: Tu 58 v softu ať jakysik socijolog vysvětli, nebo ju změňte, bo to fakt vypada blbě

Autor: Ladislav Větvička

Zdroj: https://vetvicka.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=797378

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#1 Brant 2023-02-03 10:50
je doslova neuvěřitelné co si naivní Český volič myslí o bezpečných volbách!!! To,že zastrčí do otevřené a naprosto nezabezpečené obálky z dob KSČ volební lístek,který rovněž přímo vybízí k manipulaci a je opět neochráněn proti ní..Manipulace s volbami a jejich zfalšování je v Česku,tak banální věc,jak perfektní zabezpečení proti ní!!!!Tím se ale nikdo nezabývá a nechá se ukolébat čestností politických protivníků!!!! Ne ne přátelé,doba je jiná a 3x zfalšované volby jsou toho jasným důkazem se všemi důsledky pro všechny voliče..To není dezinformace... Jasným důkazem toho je tak primitivní a zřejmě záměrné použití,tak ubohého zabezpečení proti manipulaci!!!.D nes se dostal protivník diky laxnosti lepšího zabezpečení voleb do skvělé pozice,kdy ovládá vše ve státě.A variantu korespondenční volby si bez problému schválí,už jen zase pro velice rychlé možnosti podvodů u voleb,přes poštovní úřad a internet..
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře