Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Vláda měla padnout!

Kdyby se vláda dopustila tohoto neuvěřitelného podvodu před deseti lety, ihned by padla. Okamžitě bychom měli plná media od rána do večera této aféry, s ministry v poutech v přímém přenosu, tak jako tomu bylo u Nečase a Ratha. Neexistuje vzornější důkaz o mediokracii.

  • vlada-mela-padnout
 
Fialova vláda si odsouhlasila letošní největší rozpočtovou lumpárnu. Ministři Stanjura a Kupka si půjčí od Evropské investiční banky 24 000 000 000, slovy dvacet čtyři miliard na svoje letošní útraty a udělají to tak, aby se tato částka nepromítla do schodku státního rozpočtu v letošním roce. Peníze si půjčí ministerstvo financí, které následně přepíše státnímu fondu dopravní infrastruktury. Ministr Stanjura si tak vytvoří pohledávku ve výši 24 miliard, o kterou nezvýší výdaje a současně si sníží schodek. Máte-li pocit, že sledujete film Podraz, režírovaný ministry ODS, vězte, že nekončíme. Půjčka má splatnost osmnáct let, a může být splacena jednorázově. To znamená právě za těch osmnáct let. K tomu tučný úrok 4-5% ročně a samozřejmě kurzové riziko, takže si to shrnme prakticky. Až někdy v roce 2040 dnešní novorozenci budou plnoletí, zaplatí si zhruba 35-40 miliard půjčky pánů Stanjury a Kupky půjčky z roku léta páně 2023, kterou si tito vykutálení politici vzali jenom proto, aby tehdejší mizerný rozpočet nalakovali trochu do růžova. Dámy a pánové, kdo z vás to má? Nemluvila tato vláda při okrádání důchodců o nezadlužování dalších generací??? Kde vezme budoucí vláda v celku takovou nesplatitelnou částku?? 
Daniel Hule- Všechny evropské země, i my, musíme přejít do režimu válečné ekonomiky. Za cenu obřího zadlužení začít zbrojit a zásobovat Ukrajinu i sami sebe. Už za rok může vládnout Trumph. 2% na obranu nestačí. Existuje vzornější důkaz, že tito šílenci omítají mír a chtějí zničit planetu za každou cenu?
Včerejší humor je dnešní realitou. Scénka s Bubílkovou a Šimkem: Bubílková: "Šmudla, pardon Špidla kdysi řekl, že před poklesem populace a důsledky nízké porodnosti nás zachrání zhruba sto tisíc Ukrajinců, kteří se k nám v průběhu několika let přestěhují:" Tehdy jsme se tomu smáli, dnes...?
Mohamedánská strana v Německu půjde do eurovoleb. Naštěstí je EU před rozpadem. 
Odkdy jezdí do válečné země nejen politici, ale i muzikanti, kteří tam koncertují dokonce na střeše, i když tam prý bombardují z letadel? Soudruhu Zdechlino, nelži, že se v Kyjevě střílí a že je tam válka!
Neplodná Černoška, pravá stalinistka padesátých let a jakýsi jenerál Řitka nechali spálit kalendáře sportovců. I hodný strýček Áda pálil knihy před druhou světovou....Znak lva prý ohrožuje /??/ naši demokracii a propaguje mír /!!/. Takže propagovat mír ohrožuje naši bezpečnost??? Takže je správné propagovat válku? Chocholoušku....Tito lžinenávistníci skutečně patologicky prahnou po poslední válce na této planetě. Už chápu, proč psychiatři nestíhají. Brzy dám článek s názorem nejznámějšího léčitele, že svět je skutečně nemocný. Ale předtím o mnohaleté korupci na jednom ministerstvu. "Furt se něco děje..."
Pávkovi vládne Kolář a kancléř Vašina. Inu, voják musí poslouchat! Jezdí si na dovolenou, místo aby řešit zdejší problémy. Je to první prezident v historii ČR, který ani trochu nekritizuje přešlapy vlády, které jsou do očí bijící. Zeman pořádal živé besedy s otázkami lidí. Pepa nic takového neumí. Inu, zelený mozek.
Kmotr zřejmě s besedami skončil. Vždy měl kolem sebe velké množství ochranky. Takzvaný hrdina je ve skutečnosti zakomplexovaný zbabělec, který se bojí obyčejných lidí. Proč nemá ochranku Babiš a Okamura o ostatní politici těchto stran?
Mnoho skutečně vědeckých studií dokazuje nezbytnost CO2 pro život, i pomalý nástup doby ledové.
Dle evropského soudu mají mladí nezletilci bez doprovodu automatické právo na sloučení rodiny, včetně sourozenců. 
Brusel chce zakázat kávu a cigarety. Zlatí komanči!
Gestapo zatklo Popelku za pouhý názor, za pravdu. Proč jsem si vzpomněl na Mistra Jana Husa?
V Evropě končí denně sto zemědělských firem. Nejde jen o vyhladovění obyvatelstva, ale i o ekologii a zcela nepostradatelnou rovnováhu v přírodě.
Mezinárodní soudní dvůr neuznal Rusko jako stát agresora. Proč naši politici a ČT mlčí?
Soud v Haagu určil útoky Ukrajiny na Luhansko a Doněcko za válečný zločin. Naše "demokratická media" mlčí....
Nenažraní soudci si chtějí zvýšit platy. Jak bude reagovat politicky závislý protiústavní soud? Bude také platit zrušení retroaktivity?
MMF vyzývá vlády, aby zakročily proti protestujícím zemědělcům. 
Biomedicínský vědec po důsledné analýze zjistil, že virologie je podvodná "věda". 
Belgičtí policisté se přidali k protestujícím zemědělcům. 
Velké firmy musí mít ve vedení 30% žen. Nejde  diskriminaci 98 pohlaví? Slovo žena nelze v dnešní době právnicky zjistit, takže ve vedení může být doslova kterékoli pohlaví s úchylnými sklony.
V dějepisu se zavádí učivo: Určete proměnu genderových rolí v dějinách. Co se tam budou učit, když tato úchylka ještě žádné dějiny nemá?
 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#2 Kelly 2024-02-10 03:10
Padni komu padni, ale hlavně že padne jedna pořádná této zlotřilé Fialově vládě.
Citovat
#1 potkan 2024-02-10 00:41
Systém z nich udělal co, neříkejte že lidi.
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře