Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Velká prohra ´světového lídra´ Petra Fialy? Západ je stále více na muslimské straně

Velká prohra ´světového lídra´ Petra Fialy? Ovšem zřejmě i naše. Západ se rozhodl a kostky jsou vrženy. Ovšem jiným směrem, než premiér a jeho vláda celé své volební období s hysterickým výrazem a směřovali. Zatímco se premiér rozčiluje, že mezinárodní soud v Haagu vydal na Benjamina Netanyahu zatykač za zločiny proti lidskosti /stejný zatykač na Putina vítal p. Fiala s radostí/, západní země začaly přecházet na druhou stranu. 

velka-prohra-svetoveho-lidra-petra-fialy-zapad-je-stale-vice-na-muslimske-strane
 
K Norsku se připojilo Irsko. Irský premiér dnes prohlásil, že jeho země také uznává Palestinu jako samostatný stát. Předpokládám, že Velká Británie z podstaty věci buď zůstane i po výměně vlády stát za Israelem nebo se postaví do neutrální pozice /to spíš u Keira Starmera předpokládám, neboť Labour Party je v této otázce rozdělena. 
Pro Israel to nevypadá dobře. Ovšem pro Česko také ne a pro USA taktéž. Israel a Ukrajina jsou totiž vnímány právě pro masivní podporu z USA, zatímco Rusko a Palestina jsou na té ´druhé straně´. Zdá se, že kdo vsadil na Ukrajinu a Israel, nebude vítězem.  
Vypadá to, že zůstaneme nakonec my Češi stejně jako tehdy při a po vzniku Israele jen jako jedni z mála jejich věrných druhů.  To je dobře, protože přátelé se mají podporovat a my přátelé Israele jsme. Jen ten efekt bude nasobeny tim,ze budeme jeste mit jako privesek prohranou a zplundrovanou Ukrajinu. 
Nevím, jestli jsme na tento debakl dostatečně připraveni. Především ti, kteří mávali těmito dvěma vlaječkami společně s fundamentálním zaujetím, ´bojem proti dezinformací´ a svazáckými řeči na rtech.
Doporučuji těmto lidem přestat se radikalizovat a připravovat se na nové ´rozdělení světa´, v němž nám ´světový lídr´ Petr Fiala spolu se svými druhy balícími se do různých vlajek připravil dost smutnou a slabou pozici.
 
velka-prohra-svetoveho-lidra-petra-fialy-zapad-je-stale-vice-na-muslimske-strane
velka-prohra-svetoveho-lidra-petra-fialy-zapad-je-stale-vice-na-muslimske-strane

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#5 Filipes@volny.cz 2024-06-20 11:13
Fiala je docela obyčejný mafián a zmetek. A proto doufám, že se dožiji dne, kdy budou všichni vlastizrádci souzeni a odsouzeni.
Citovat
#4 Drak 2024-05-25 01:04
Není v titulku chyba? Místo "lídra", by tam mělo být "lotra", ne?
Citovat
#3 miroslav petr 2024-05-24 14:28
Nutela má objednanou nejen Sibiř, ale i soud v Haagu.
Citovat
#2 Brabec 2024-05-24 10:12
Kelly, tohle se dělalo vždycky - za komančů mezi námi se pohybovali "agenti", kteří vykřikovali protistátní hesla.
To fizlovství z nich jen kapalo. Bránili jsme tak, že jsme na mě křičeli - Pozor, je tady fízl ! Vždycky to zabralo, dotyčný fofrem zmizel. A dneska, doporučuji - začněte ho fotit taky. A volejte " ... je tady fízl, foťte ho, abychom ho identifikovali, až tady nebude tato vláda..." Ujišťuji Vás - zdekuje se ! Hlavně na něj hlasitě upozorňujte, aby věděl, že neupadne v zapomění !
Citovat
#1 Kelly 2024-05-24 06:02
Ve středu 22.5.2024 jsme měli demonstraci před izraelskou ambasádou v Praze, Rakušan nám na tu demonstraci poslal svého policejního šmíráka, který točil na kameru naše ksichty i každé slovo, co tam kdo řekl, je vidět, že Rakušanova akce "bez cenzury" nadále pokračuje.
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře