Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Ve jménu otce, syna i peněz svatých

Hodnocení uživatelů:  / 24
NejhoršíNejlepší 

Lupo Anetta
 
Kardinál Duka koncem minulého roku založil SOUKROMOU nadaci, do které si pak převedl z církevních peněz 250 milionů korun.

Ne, to není překlep. Tomu se už prostě říká zcela otevřeně zlodějina. Dovedu si představit, do čích kapes půjde většina těch peněz.

  • ve-jmenu-otce-ducha-i-penez-svatych
Takže, církev si nejdříve postupem naloupila, pak ji to uloupené zabavili komunisti. Pak jsme to církvi narvali zpátky a ještě ji platíme miliardy navíc. Tím vznikla největší realitka u nás, ze které si pan Duka vzal 250 milionků jen tak.
 
No a tak si tu žijeme. Tak je to i v politice. Každý už jen hrabe a nestačí ukrást miliony. Už se kradou miliardy. Díky tomu je republika tam, kde je. V prdeli. Nejlepší na tom je,že tito političtí a církevní tuneláři kritizují socialismus a to, jak komunisti "vyrabovali" zem. Jo, i komunističtí papaláši kradli, ale s mírou.
 
Nepotřebovali miliardy. Stačilo jim, jak měli svoji vilku, chatu, auto a zabezpečené děti. Kdysi jsem odpracoval par dní na Husákově vilce. Povím vám, že takovou by si tenkrát dovolil i kdejaký nižší papaláš, řezník či pumpař.
 
Vždy jsem říkal, že politik jde s kůží na trh a proto mi nevadí, když si trochu pomůže samozřejmě v určitých mezích. Ale musí se taky starat o národní zájmy a dělat osoh pro svou zem tak, jak to bylo za socíku. Žel, dnes je to zcela opačně. Nejen, že se krade s nenažraností, ale ještě se zemi spíše škodí, než prospívá. Holt demokracie...
 
/Lupo/
 
FB Lupo Anetty

Facebook komentáře