Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Už se proberte!

Názor neznámého člověka na internetu: "Pro ty, kteří se nechají oblbnout médii, kteří přestali používat svůj rozum, s tím, že Putin je to hlavní zlo a že Západ jsou ti skvělí, že Amerika všechny zachraňuje, jen pár informací, kdy před třemi roky byl uspořádán rozhovor s bývalou ukrajinskou poslankyní na Idnes. Tam uvedla mj., že v roce 2014 byl násilný převrat na Ukrajině, kdy fašističtí násilníci dotovaní Západem postříleli kupu lidí, násilně převzali vládu, násilně donutili poslance k omilostnění těchto zločinců. Byla vyhlášena amnestie, a tito vrahové jsou dnes na svobodě. Byl odstraněn demokraticky zvolený Janukovič a nastolil se tam fašismus, který tam trvá do dneška.

  • uz-se-proberte
 
O tisíc procent se navýšily výdaje za plyn, elektřinu, vodu a zelenina o 500%. Před třemi lety odešlo z Ukrajiny 10 000 000, slovy deset milionů lidí, do současné doby je to dvanáct milionu lidí, z toho tři miliony odešly do "zaostalého a chudého Ruska, kde vládne krutý diktátor"... Násilím nutí ruské obyvatele, aby změnili víru, práva jsou celou dobu potlačována a nikdo to stále neřeší. Kontrarozvědka přikázaná Američany hlídá serwery a odposlechy nežádoucích lidí, kteří se snaží prosazovat demokracii, pravdu, jsou v Americe, protože Ukrajina se zřekla státní suverenity, že nemají žádné státní tajemství. Tři roky vám lžou media s kovidem, ted zase lžou. Snímky z rozbořených budov- to bylo někde úplně jinde při jiném konfliktu. 
Naše vláda podporuje fašistickou vládu na Ukrajině tím, že tam posílá peníze a zbraně a nepřímo nás vtahuje do války s Ruskem. Naše vláda podporuje násilím dosazené fašisty na Ukrajině. Zjistilo se, že před pěti lety bylo na Ukrajině nezákonně pět věznic, kde jsou političtí vězni jen pro vlastní názory, kteří tam bojovali proti fašismu, proti banderovcům, kteří tam zabíjeli, za živa upalovali a mučili, tak jsou vězněni a považováni za pohřešované. Jednodušší je dát si ukrajinskou vlajku a být solidární a najednou se dokážete semknout. 
Kde jste byli všichni, kteří jste demonstrovali na Václaváku, údajně tam bylo až šedesát tisíc lidí? Kde jste byli, když ted demonstrujete za zlo na Ukrajině a podporujete protiputinovské názory? Kde jste byli na počátku kovidu, kdy hrstka matek se postavila za své děti, že je nenechají dusit v respirátorech, rouškách, že je nenechají špárat v nose špejlemi, které jsou dezinfikovány etylenoxydem, rakovinotvornou látkou? Kde jste byli, když vám při kovidu náhubky dusily vaše děti, nemohli jste jít na pohřeb rodičům, nemohli jste je navštívit v domově důchodců, protože jste neměli takzvanou tečku? Kde jste byli, když váš soused byl diskriminován a nemohl do hospody, když hrstka statečných mrzla u sněmovny a bojovala proti fašistickému pandemickému zákonu? Kde jste byli, když jsme demonstrovali, když naši přátelé, nebudou-li očkováni, budou vyhozeni z práce? Kde jste byli, když se blížila totalita, nastoupil pandemický zákon? Vy všichni jste najednou tak solidní...
Kovid najednou zmizel, nikdo se ho nebojí, hromadně se scházíte na Václaváku...Zkuste se zamyslet  a zjištujte, kde je skutečná pravda."
V Rumunsku, žena, která prý zemřela na kovid, žádný kovid neměla. Zjistila to rodina ,která dala ženu exhumovat. 
Transplukovník US army říká, že používání "správných" zájmen pomůže vyhrát válku. Chudák Putin strachy nespí, jak říká náš mafián Kmotr. 
Žáci v Paříži o prázdninách zdemolovali nábytek ve třídě. Opravdu ve Francii převažují tamní žáci?
Elektrikář udělal v lednu dluh 20 miliard, v únoru, podstatně kratším měsíci "pouhých" 102,5 miliard. A to je teprve začátek roku. Kolik to bude o vánocích? Chudáci pravnuci, kteří ještě stále dluh budou splácet. A mladí věří, že díky této vládě budou mít důchod...
Muslimka v Anglii děkuje pracujícím, že ji roky živí z vlastních daní. Naše cikány a nově i Ukrajince to ani nenapadne...
Ve Švýcarsku nebudou prodlužovat věk odchodu do důchodu a naopak důchodci dostanou 13. plat. Demokracie, referendum a přímá odvolatelnost dokážou zázraky.
30% ukrajinské půdy je prodáno firmě Black rock. Ostatní část ukrajinské půdy má Monsanto. Že se tam budou pěstovat umělé a  kontaminované potraviny, o tom nepochybujte.
Nutela by měl navštívit Chocholouška: "V pondělí je protest nějaké části zemědělců, kteří se docela otevřeně hlásí k podpoře Ruska." 
Zemědělci v Bruseli kropí močůvkou nejen silnice, ale pouští ji na policisty, kteří s tím nic nemohou nic dělat. Bylo to na ČT nebo Prima CNN?
 
 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#1 Malíř 2024-03-11 20:50
Děsivé je nejen že máte pravdu, řada lidí u nichž jste si mysleli že je znáte vám ukáže pravou tvář cizích alibistických a tupých kreatur...každý za sebe a bůh proti všem. To video s močkou je na youtube--smutné ale pobavilo--opět je pravdou že žido-mainstream -média v ČR vše záměrně filtrují. O masakru GAZA se ani nebavit, to je ostuda lidstva.
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře