Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Už nejsme právní stát.

Řeporyjské prase je stále na svobodě, i když propagoval vraždění českých žen a dětí. Tušl byl odsouzen za pouhý názor, a to ještě za pravdivý názor.

Ale nepotrestán zůstal údajný "doktor" Kubek, který záměrně /!/ najížděl autem do tohoto aktivisty a ohrožoval tak jeho život. Takto jedná lékař??? Ten, který v době kovidu zveřejnoval poplašné zprávy o smrtelném nebezpečí této nemoci  a nutil lidi do očkování, čímž porušoval zákony i Ústavu?

Na vině jsou i voliči- 90% z nich odmítá odpovědnost soudců a politiků. Konečně návrh na odpovědnost a odvolatelnost politiků a soudců nemá jen SPD, ale i Svobodní.

uz-nejsme-pravni-stat
 
 
Z Nutely se stal totalitní diktátor. Za každou cenu chce zarazit výhru ANO a SPD. Neřekl, jak to udělá. Tento stalinistický neokomunista padesátých let a neomarxista je nebezpečnější než si myslíme. Z Občanské demokratické strany se stává totalitní nedemokratická a protistátní levicová strana. 
V Německu usvědčený pedofil se ochránil od vězení, protože se prohlásil za ženu.
Australská společnost vybrala pro propagaci dámského prádla nebinárního muže. 
EU hlasovala o zákazu propagace Islámu a Hidžábu. Většina eurohujerů chce  v propagandě pokračovat. 
Nová švédská vláda ruší cíle Agendy 2030. Ruší plány na obnovitelné zdroje energie, podporuje jadernou energii, zrušilo klimatickou dan na pohonné hmoty, zlevnilo naftu. Která země bude Švédsko následovat?
Rozhovor s německou novinářkou o demokracii: "Nemáte svobodu projevu, zavíráte lidi za nepohodlné názory, zavíráte lidi za urážlivé projevy:"- Ne, nic z toho není pravda." -"Důchodkyně odsouzená do vězení za popírání holokaustu. Nemáte svobodu v německé ústavě. Policie prohledává domovy kvůli nenávistným komentářům na sociálních sítích".- "Máme svobodu projevu. Pracovala jsem v mediích. Pracovala jsem v novinách. Měli jsme svobodu projevu. Mohli jsme psát  co jsme chtěli." - "Lidé v Německu jsou zatýkáni a zavíráni kvůli tomu, co řeknou."- "Jsou zatýkání, když užívají nenávistné projevy. Jděte do pr.. Vy chcete nacisty!" -Takže nenávistný názor je nedemokratický...
Jakýsi Daniel Hule prohlásil: "Všechny evropské země, i my, musíme přejít do režimu válečné ekonomiky, za cenu obřího zadlužení začít zbrojit a zásobovat Ukrajinu i sami sebe. Už za rok může vládnout Trumph. Dvě procenta na obranu nestačí. Existuje vzornější důkaz, že tito šílenci odmítají život v míru a patologicky prahnou po válce, čímž ohrožují nejen tento národ, ale i celou planetu? Právníci, nejde o šíření poplašné zprávy a ohrožení celého národa válkou čili vlastizradu?
 
uz-nejsme-pravni-stat

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#7 Hněvkovský 2024-02-17 19:18
Já jsem se ztotožnil s tím, že nejsme právní stát, ale obludná havlokratura někdy už v polovině devadesátých let. Je utrpením sledovat, co s pravdou a láskou "elity" provádějí.
Citovat
#6 Malíř 2024-02-17 18:10
Ten arogantní zmrd měl dostat aspoň 30 dávek sajrajtu, každý den jednu, a v podstatě každý kdo jej obhajuje nebo na to tvořil reklamu a podobně. Vesměs jako vždy nosatá havěť a její slouhové.
Citovat
#5 Van Bern 2024-02-17 16:21
Zdr аvím Кеllу.

Nеvím kdо је Мáса о ktеrém mluvítе. Αlе роkud ѕе јеdná о рrоfіl рrаvéhо člоvěkа а nе о Каrtоuѕоvа čеѕkéhо ѕkřеtа‚ tаk bу bуlо nејlерší hо dіѕkrétně оѕоbně kоnfrоntоvаt. Ѕtаčí роštěknutí а ѕраdnе nа dlаžbu‚ јѕоu tо vеѕměѕ zbаbělсі.

Роkud mátе јіѕtоtu‚ žе ѕе јеdnаlо о Каrtоuѕоvа ѕkřеtа‚ tаk оkаmžіtě zvеřејnětе zрrávu оѕtаtním оbуvаtеlům‚ žе vám Каrtоuѕоvа ѕеktа vуhrоžuје vrаždоu. Onі budоu nuсеnі ѕе nа сhvílі ѕtáhnоut.

Rеžіm сhсе u оbуvаtеlѕtvа zасhоvаt zdání‚ žе tu ехіѕtuје dеmоkrасіе. Роkud víсе lіdí uvіdí‚ žе је tо јеn рѕеudоdеmоkrаtі сká šаškárnа‚ tаk lіdі budоu z рudu ѕеbеzáсhоvу držеt hubu.

Α tоtо rеžіm tаkу nесhсе‚ рrоtоžе kdуž budе člоvěk držеt hubu‚ tаk nіkdо nеbudе vědět со říká v ѕоukrоmí. Α tím рádеm је tо рrо rеžіm rіzіkо‚ јеlіkоž můžе někdо роlіtіkоvі zаbоdnоut nůž і v рrůvоdu Рrаguе Рrіdе а nіkdо nеbudе nіс vědět о útоčníkоvі.

Рrоtо tаkу tу tzv. "dеbаtу bеz сеnzurу"‚ оnо tо nеní dеbаtа аlе dіvаdlо ѕ kоmраrzіѕtу а оzbrојеnýmі gоrіlаmі.

Lіdі tаm nерuѕtí‚ mоžná tаk vујímеčně јеdnоhо, dvа а tо јѕоu vеѕmě vеřејně známé сеlеbrіtу.
Citovat
#4 Filipes@volny.cz 2024-02-17 09:04
Ano, ta svině s fialovým frňákem je stále v čele felčarské komory. Dlouho jsem byl přesvědčen, že doktoři vynikají nadprůměrnou inteligencí. Když si ale zase do svého čela zvolili takového šmejda, tak si to nemyslím.
Citovat
#3 Brabec 2024-02-17 08:54
"Doktor" Kubek je stále v čele lékařské komory ! Původně platilo, že prezident lékařské komory může být zvolen max. 2x. Tenhle "doktor" si prosadil, že může být zvolen x-krát ! Vůbec ta "komora" je podivná organizace - úroveń jako spolek zahrádkářů nebo baráčníků ! Tenhle chlap by měl stanout před soudem ! Tak co, milá paní Bradáčová ?
Citovat
#2 Kelly 2024-02-17 00:33
Nějaký Máca dal na svůj Facebook moje foto, pod to moje jméno s rokem narození a pod to "Ať toho zmrda někdo sejme", nahlásil jsem to na policii, ta Mácovi zavřela na týden Facebook, vymazala mu tam to moje jméno a jinak se nikomu nic nestalo, vše bylo v pořádku. To jsou vám ale paradoxy, ale ono to nevadilo ani tomu Facebooku, ten co maše kde co, a víte, proč to Facebooku nevadilo? Protože ten Máca tam dal ještě informaci, že jsem byl na koncertu Alexandrovců. Kdyby na tuto Facebookovou stránku Mácu náhodou nepřišel můj známý, tak to tam viselo dodnes.
Citovat
#1 potkan 2024-02-16 19:12
"Gdibi byli učitelé tak nemají tak blahodárné hromadné působení, fakt je ale ten že tam mají základnu. Směrnic inkluzek.
https://www.youtube.com/watch?v=yTwJvVTQ6-0
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře