Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Ukrajinci se nevyplatí.

270 tisíc Ukrajinců dělá práce, které prý nechce český člověk dělat. Jde tedy převážně o nekvalifikovanou, velmi špatně placenou práci. Nízký plat znamená celkově nízký výběr daní, nepatrný přírůstek do celoročního rozpočtu. Většina, 310 tisíc Ukrajinců nepracuje, takže i bez kalkulačky je jasné, že mafián lže. Náš stát na Ukrajincích prodělává víc než si myslíme. A to se nezveřejnují výdaje pro Ukrajince na zdravotnictví, školství, sociální dávky, dopravu, 2 rozhlasové digitální a jedna televizní stanice vysílaná v ukrajinštině. Připomíná mi to "návštěvu" Němců, kdy byly filmy s německými titulky. Jsme snad ukrajinská kolonie?

  • ukrajinci-se-nevyplati
 
Hlavní prokurátor mezinárodního soudu v Haagu vydal zatykače na Netanjahua a lídry Hamásu. Nutela se vyjádřil, že návrh je děsivý a zcela nepřijatelný. Kritizovat nejvyšší soud, na to odvahu má. Ale nechá si vynadat jako malý kluk v EU a přitom zbaběle mlčí. Bojí se odvolat řeporyjské prase. Tento soud jde i po soudruhu Fialenkovi, protože posílal zbraně do Izraele. Ale to vám ČT neřekne. Nejen soud v Haagu ho má v hledáčku, ale i ten krutý diktátor z Ruska, už mu rezervuje místo na Sibiři, samozřejmě bude tam mít své kamarády ze sněmovny, třeba slepici, která má tank v kabelce.  
EK zamítla Wildersův plán na vystoupení z migračního paktu. Tomu se říká demokratická a svobodná EU. 
Debil Gates navrhuje do Pandemické smlouvy zařadit i "zdravotnickou armádu", která bude dohlížet na země, které nebudou spolupracovat. Tomu psychopatovi nestačí, že vypustil do vzduchu miliony infikovaných komárů, že chce zastínit slunce na celé planetě kvůli globálnímu oteplování, že pouští do mraků krystalky soli...
Klimatolog B.M. tvrdí, že vyhubení lidí je jediná cesta, jak zachránit klimatické pohromě. Už se nedivím, že psychiatři nestíhají. Je mi záhadou, proč tito šílenci nezačnou u sebe jako vzor pro ostatní.
Mafiánovi lidé píší, že je vlastizrádce. Není schopen pochopit, že to co dělá, je vlastizrada. Nevím, je-li to tak velký blbec než jsme doufali,  nebo mimořádně nebezpečný psychopat. Zřejmě obojí.
Brno pomůže mladým singles k vlastnímu bytu. Na pomoc rodinám a rozvedeným matkám radní kašlou. Proboha, koho jsme si to zvolili? Kam jsme se až dostali, že rozmazleným mamánkům ze svých daní platíme bydlení?
Soutěž "Tvoje tvář má známý hlas" musela skončit, protože účinkujícím bylo zakázáno rasisticky se líčit za černochy. Za komančů se velmi známý režisér namaloval jako Černoch a ani ti zlí komanči mu to nezakázali. Komunismus se přestěhoval z Východu na Západ. To  jsou paradoxy, pane Vaněk...
Luisana zakazuje spolupráci s WEF, OSN a WHO. Ještě se najdou rozumní politici. Konec světa je tady. Starý svět pomalu ale definitivně končí a začíná nový. Bohužel, týká se sice tří čtvrtin světa, ale my tam nepatříme. Evropa a USA směřují do zániku, zaostalosti, chudobě a válce. V Evropě se už téměř nic nevyrábí, takže téměř ve všem už jsme závislí. Za pouhých 35 let. Co  za tu dobu dokázal Gusta nebo Čína a Rusko?
Lidé z celé Evropy vyráží na megaprotest proti připravované diktatuře WHO. Občanský konvoj vyjde do ulic od 30. května do 1. června. Tisíce lidí budou protestovat před sídlem WHO v Ženevě. 1. června zabranme neomezené pravomoci WHO totalitně ovládat celou planetu. 
EU nám dovolila /!!/ stavět Temelín, za podmínky, že tato elektřina půjde přes burzu. Říše Velkoněmecká rozhoduje o tom, jak máme se svou vlastní elektřinou zacházet. Jsme otrokářská kolonie, kterou chce agent Pepa a Lidovci prodat Sudetům. Dále se v EU plánuje zdražení uhlíkové daně, pohonných hmot a topiva o několik stovek /!!/ procent. Přesto to drtivé většině voličů vůbec nevadí. Inu, kdo chce kam... 
Prchající Ukrajinci jsou na hranicích zastřeleni tak jako v minulém režimu, když naši utíkali na Západ. Dle západních medií je Ukrajina svobodná a demokratická. Každý den přejde hranice kolem tisíce Ukrajinců. Kolik jich přežije, to se tají tak jako kolik imigrantů /včetně malých dětí/ se každý den utopí v moři.  V Rusku už je jich osm milionů, ale to vám v ČT neřeknou.
Brzo budou na Slovensko  dopraveny první F16, přesto, že nemají kde přistát a nemají hangáry. 
Agent Pávek nedoporučuje referendum o přijetí Eura. Prý mají rozhodovat fakta, ne emoce. Ale fakta mluví jasně. Většina občanů si euro nepřeje z mnoha důvodů. Odkdy prezident přebírá pravomoci parlamentu na sebe? Salámovou metodou se z něj stává nebezpečný diktátor, který chce  o všem rozhodovat. Znáte knihu od Mnačka- Jak chutná moc? Pepo, to vám ta sláva stoupla do hlavy tolik že chcete zavést diktátorský režim? Dokonce je takový populista, že leze sportovcům až do pr..., pardon, do šatny.
Koalice SPOLU je dle soudruha Rychny jedna strana. Proč v debatách vystupuje jako tři strany, každý předseda za svou stranu?
Poslanci si nechávají proplatit nájem v Praze i přes sto tisíc Kč měsíčně. Tak se správně hospodaří s našimi daněmi. Hlavně, že nejsou prachy na důchody. 
Hlavní komisařkou v EU chce být znovu soudružka Lejno, i když už dávno měla sedět za katrem.
Proces s učitelkou Bednářovou mi připomíná velmi  známý, také politický  proces v padesátých letech. Dokonce každý účastník procesu musel podepsat vstupenku. Proč asi? Historie se stále opakuje. Existuje i zákon na ochranu udavače, pardon, oznamovatele. Autorem je samozřejmě mafián a polovina voličů tomu ještě tleská. "Když zatýkali Židy, mlčel jsem. Když zatýkali komunisty, mlčel jsem. Když zatýkali odboráře, mlčel jsem. Když zatýkali cikány, mlčel jsem. Když si přišli ke mě, nebyl nikdo, kdo by se mě zastal..."
Historie se stále opakuje. I ve starém Římě byla morálka v havarijním stavu. Pán Říše velkoněmecké je neodvratný. Nevím, dožije-li Nutela na Sibiři, nebo za katrem, kam ho pošle soud v Haagu.
Demonstranti v USA proti potratům jsou zavíráni na dvacet let. Kde jsou ty časy, když demokracie v USA byla každodenní samozřejmostí?
 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#1 potkan 2024-05-30 02:32
Ale že prý nějaký poslanec za ano povídal ve sněmovně že jich tu je milión ale rubeš ho hned okřikl. Už dříve že tolik simek se dalo slyšet. Až se s tím počtem dají na hrad, konírnu a žvanírnu tak se posadíme.
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře