Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Úkol splněn

Říkal jsem, že se hraje o tři mandáty… a hrálo se o tři mandáty.

Říkal jsem, že jeden z přetečených mandátů připadne buď koalici SPOLU a nebo hnutí ANO. A připadl hnutí ANO

Říkal jsem, že na pravici má nejblíž k mandátu Motoristé a dosáhli dokonce dvou.

  • ukol-splnen

Říkal jsem, že na levici uspěje STAČILO! a uspělo se dvěma mandáty.

Říkal jsem, že SPD dělá kampaň špatně a výsledek tomu odpovídá.

Myslel jsem, že hlavní ztrátu utrpí SPOLU, ale utrpělo ji půl na půl s Piráty.

Říkal jsem, že Starostové dělali kampaň dobře, ale chyba byla v angažování Danuše a skutečně to byla chyba.

Říkal jsem, že nikdo jiný prakticky nemá šanci a skutečně neměli šanci.

Říkal jsem, že propadlé hlasy nejspíš pomohou SPOLU, aby se dostal rusobijec Kolář a skutečně se tak stalo. Ale propadlých hlasů zase nebylo tolik. Děkuji všem, kdo věřili mým predikcím a zařídili se podle nich.

Smutným poraženým je strana PRO, která dosáhla dvou procent hlasů, přičemž za kampaň utratili víc než STAČILO! a víc než Motoristé. Říkal jsem, že budou mít tolik voličů jako Lubomír Volný a ono to tak zhruba vyšlo.

Říkal jsem, že obrácení poměru vláda vs. opozice budu považovat za posun. Vše lepší je průlom, vše horší je průser. Tak je to posun. Pokud se bude dobře pracovat, pokud voliči budou k neúspěšným nemilosrdní a pomohou úspěšným, tak parlamentní volby mohou být průlom.

V této chvíli je předčasné hodnotit, kdo koho vysál a odkud kam přetekly voličské preference, ale během zítřka si o těchto volbách povíme víc.

Zdroj: Úkol splněn | Vidlákovy kydy (vidlakovykydy.cz)

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#4 Luboš 2024-06-11 17:45
Cituji Luboš:
Já bych to nedramatizoval. Před několika lety byl pokus o svržení vlády ODS prostřednictvím Alternativy Zdola ve kterém kromě KSM a dalších figurovali Piráti, Odboráři, Socani, Komunisti a další. No a jaká je nejlepší taktika? Rozložit je zevnitř čehož jsme asi zrovna svědky.

Tomáš Vokoun, Patrik Doležal, Josef Matuška, Dušan Krátký, Jaroslav Kučera, Miloš Konečný, Jiří Hráček, a hromada dalších. Ti by mohli vyprávět. Býz Fialou tak si dávám pozor s kým se kamarádím.
Citovat
#3 Luboš 2024-06-11 17:37
Já bych to nedramatizoval. Před několika lety byl pokus o svržení vlády ODS prostřednictvím Alternativy Zdola ve kterém kromě KSM a dalších figurovali Piráti, Odboráři, Socani, Komunisti a další. No a jaká je nejlepší taktika? Rozložit je zevnitř čehož jsme asi zrovna svědky.
Citovat
#2 jarkaskrb 2024-06-10 14:26
Horší je, že se ostatní vlastenci nespojili se Stačilo! Je to škoda, ty propadlé hlasy nám budou chybět. Pan Josef Skála vybídl, aby se vlastenci spojili na základě rovných podmínek, měli by toho ti neúspěšní využít. Pokud budou aktivně spolupracovat s Josefem Skálou, určitě uspějí vlastenci více, než nyní. Blahopřeji Stačilo! Každý máme ssvé plusy i mínusy, jde o to na čem nám opravdu záleží.
Citovat
#1 Karel Surový 2024-06-10 10:22
Starostové udělali chybu v angažování Danuše. pro starosty chyba, pro Danuši výhra ! Dostala se tam, kde chtěla, ... KE KORYTU !!!
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře