Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

U Ruska se vina neprokazuje. Rusko je vinno AUTOMATICKY.

Hodnocení uživatelů:  / 30
NejhoršíNejlepší 

Božena Weitingerová  

Při čtení zpráv z domova i ze světa na mě útočí stále jedna a tatáž fixní idea Západu: Rusko je zlé, agresivní a může za všechno špatné na světě za několik posledních desetiletí, a proto je jedině správné dělat cokoli, co Rusku uškodí nebo co ho poníží, a to bez ohledu na to, zdali jsou obvinění prokázaná.

  • u-ruska-se-vina-neprokazuje-rusko-je-vinno-automaticky
  • u-ruska-se-vina-neprokazuje-rusko-je-vinno-automaticky
 
U země, jako je Rusko, se vina neprokazuje. U země, jako je Rusko, zcela postačí pouhé obvinění z číkoli strany, které se prostě jen nazve "důvodným podezřením". Rusko je tedy vinno AUTOMATICKY - bez shromažďování, předkládání a posuzování důkazů, bez možnosti vyjádřit se k obvinění, bez spravedlivého soudu, bez možnosti odvolání...
 
Totálně samospravedlivý Západ se pasoval do role poškozeného, oznamovatele, vyšetřovatele, žalobce, soudce, bachaře a kata v jedné osobě. Západ se jako celek považuje za nadřazenou politickou rasu (nadčlověk, Übermensch) a Rusko je v jeho očích bezprávná podřadná rasa (neboli Untermensch) určená k totální likvidaci.
 
Pokrytecká tvář demokratického právního státu se tak změnila v neskrývaný odporný a odpudivý škleb novodobé nacistické zrůdy, která proti současnému Rusku bez jakýchkoli morálních zábran chystá operaci Barbarossa II. Jen roli někdejšího hitlerovského Německa převzaly bidenovské USA. Roli meziválečného fašistického Polska hraje Ukrajina ukradená Rusům před třiceti lety.
 
Doufejme, že i v blížícím se konfliktu připravovaném Spojenými státy existuje někde nějaký Stalingrad, který odstartuje drtivou a totální porážku celé té dnešní odporné západní fašisticko-nacistické zrůdy, jejíž nedobrovolnou součástí je bohužel i moje milovaná vlast.
 
Doufejme, že v tomto novodobém konfliktu už Vítěz nebude muset své Vítězství dobra sdílet s mocnostmi, které té předchozí válce nejen nezabránily, ale přímo ji také pomáhaly vyvolat. Doufejme, že se staronový Vítěz už nebude muset ohlížet na mocnosti, které si tehdy ono Vítězství nejen z velké části přivlastnily, ale ještě se (už v průběhu konfliktu) chystaly Vítězi a Osvoboditeli vrazit nůž do zad.
 
Nezbývá než doufat, že nový konflikt už nebude mít tak tragické následky pro civilní obyvatelstvo a potvrdí se teze, že to, co se jednou odehrálo jako katastrofa, se v dějinách často opakuje jako fraška. Vše tomu nasvědčuje: Zatímco před Druhou světovou válkou byli vrcholní politici v podstatě bráni vážně, dnes jsou to v očích rozumně uvažujících lidských bytostí sice krajně nebezpeční, ale přesto trapně směšní a opovrženíhodní šašci. Ten ukrajinský na to má dokonce oficiální glejt. Ti ostatní si s ním v tomto ohledu ale nikterak nezadají.
 
zdroj: FB Boženy Weitingerové  

Facebook komentáře