Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Toto je válka. Válka vlád proti svým občanům.

Hodnocení uživatelů:  / 18
NejhoršíNejlepší 

Miroslav Pavelka

Toto je válka. Válka, ve které se vlády jednotlivých zemí více, či méně obrátily proti vlastním občanům v příslibu, že budou tučně odměněny penězi a mocí. Důvodem je skutečnost, že globalizace, jako objektivní jev musí být dokončena. Každý systém žije jen tak dlouho, dokud se rozvíjí, jinak zanikne.

  • toto-je-valka-valka-vlad-proti-svym-obcanum
  • toto-je-valka-valka-vlad-proti-svym-obcanum

Zdroje na naší planetě však nejsou nevyčerpatelné a tak se zrodil v hlavách globální mafie plán Zlaté miliardy, která si bude žít ve svých Hi-Tech městech. Zbytek obyvatel má být částečně vyhuben, nebo bude jako technický personál zajišťovat pohodlný život Zlaté miliardy a nebo jako otroci s minimálním přístupem k technologiím budou žít mimo města a podílet se na opravě poničené přírody.

Dnes, s postupující technologií a rozvojem robotizace, automatizace a umělé inteligence se už jedná o pouhou Zlatou púl miliardu (500 milionů lidí). Počet vstupenek na tuto loď globálního fašismu se neustále zmenšuje, z čehož vyplývá i hysterie stávajících elit, které se jako psi začínají rvát mezi sebou a likvidovat navzájem.

Smutným příkladem je osud Petra Kellnera, ale i dalších miliardářů po celém světě, kteří najednou ve zrychleném režimu umírají na základě podivných náhod. Takže jak dál? V současné době jsou na naší planetě pouze dvě globální koncepce. První je digitální fašismus Zlaté půlmiliardy, druhý plán představuje Putin, který se opírá o myšlenky KSB (Koncepce společné bezpečnosti) a rovnocenné spolupráce mezi národy. Takže volba je na každém z nás, koho, nebo co budeme podporovat. Smrt, nebo život.

Zdroj: FB Miroslava Pavelky

Facebook komentáře