Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Tak toto ta svoboda, která se tak oslavuje?

Od začátku loňského listopadu neslyším ve sdělovacích prostředcích nic jiného, než že slavíme 30 let svobody.

  • tak-toto-ta-svoboda-ktera-se-tak-oslavuje

Nevím jak vy ale já tu svobodu jaksi ne a ne najít. Na každém rohu je kamera, která nás hlídá, na internetu i na facebooku nás pro změnu hlídají poskytovatelé těchto služeb. Každý kontroluje, co píšeme. Nesmíme říct, že cikáni kradou a provádějí jinou trestnou činnost. Nesmíme říct, že tu nechceme muslimáky.

Do škol nám nutí inkluzi, i když každý normálně uvažující člověk ví, že ne všechny děti jsou stejně inteligentní. A že když se ty inteligentnější nenaučí učit se hned v prvních pár ročnících základní školy, tak už to nikdy nedoženou. Takže díky slavné inkluzi bude z našeho národa za pár let národ hlupáků. Vnucují nám, že nejsou jen dvě pohlaví.

Že my, kteří jsme normální, tak vlastně normální nejsme. Slavná EU nám diktuje, jaké výrobky máme vyrábět, co máme pěstovat na našich polích, kolik dobytka smíme chovat a v jakých stájích. Zakazuje nám naše tradiční zabíjačky.

Zakazuje nám naše tradiční názvy našich potravin. A co se týká majetku, který byl spravován našim státem, tak skoro všechno už ti nahoře rozprodali cizincům, takže za chvíli už budeme vlastně my cizinci ve vlastní zemi. Stejně jako zlatý poklad republiky. Tak se ptám: je toto ta svoboda, která se tak oslavuje...........?

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře