Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Soros opět na Hradě

Zdá se, že se některé vztahy západu i východu bez ohledu na situáciu obnovují či i jinak utužují. Alespoň dle zpráv v médiích včetně PL, a Jany Bobošíkové víme, že prezident Pavel přijal nového vlastníka Sorosovy údajně prospěšné nadace Open Society Foundations. Alex Soros představil prý prezidentovi své „závazky“ vůči Evropě a tak při cestování světem naši kolonii nemohl vynechat. Osmatřicetiletý Alexander, uvedl mimo jiné, že plánuje stejně jako jeho otec podporovat liberální aktivity a levicově orientované americké politické kandidáty. To je k  smíchu, vždyť jsou téměř všichni stejní. Podporují vojensko-průmyslový komplex, válčení a převraty.

  • soros-opet-na-hrade
  • soros-opet-na-hrade
  • soros-opet-na-hrade

Bude snad v Evropě ovlivňovat kandidáty do EU? Nebo mrtvolu Kalouska, chamtivce Vondru? Ovšem co u setkání do boha dělal údajný agent CIA Kolář? Ze všeho nekouká nic pozitivního, obává se ovšem v PL znalec neziskovek.

Je to pochopitelné neboť ne všichni u nás ví, jak je v Americe a nejen tam, běžné, že bohatí své kandidáty na prezidenty doslova rozmazlují miliony. Každý miliardář je dostatečně bohatý na to, aby mohl politikům svého státu darovat dostatek peněz na politické kampaně tak, aby buď vybral vůdce tohoto státu, nebo mohl vetovat z jeho vedení politika, kterého žádný z ostatních miliardářů finančně nepodpoří.

O vlivu magnátů a elit psal již v roce 1948 Americký novinář F.Lundberg v knize pod výstižným názvem 60 rodin, které vládnou Americe. V této neobyčejně zajímavé knize se čtenář dočte mimo jiné o pozadí amerických voleb presidenta, o nesmírném vlivu magnátů na tisk, který naprosto nemůže být svobodný.

Nebudu dál opakovat již všeobecně známá fakta o Sorosovi starším, ale jen ty, které jsou víceméně extra zajímavé. Otec Alexandra Sorose George byl opravdu všehoschopnýPL uvádí i pro mne neznámý fakt, že ve své knize Směnka na demokracii popsal George Soros svou roli při sametové revoluci. Třináctého prosince 1989 přiletěl do Prahy a dal k dispozici nadaci Charty 77 jistě nezištně milion dolarů. Jak Soros uvádí, a s pomocí nově jmenovaného ministra financí Václava Klause dokonce manipuloval kurzem koruny.

Dodejme ovšem již zapomenuté, že obdivoval disidenta V.Havla dlouho před sametem. Parlamentním listům prozradil zakladatel Nadace charty 77 fyzik Janouch 7. dubna 2018, že Soros jistě nezištně podporoval chartu a V.Havla již dávno předtím tedy v roce 1981! 10 tisící dolary.

Také podporoval převrat v Ukrajině r.2014, jak se sám pochlubil v roce 2022 slovy: Ze všech svých projektů jsem „nejvíce hrdý“ na svou práci na Ukrajině. Přitom G. Soros nikdy neskrýval, že „ jeho hlavní nepřítel sedí v Moskvě. Stejně málokdo uvěří, že měl údajně několik desítek podplacených europoslanců. Včetně poslankyně D.Charanzové?

Je tedy zřejmé, že ovlivňování politiků u nás bude dál pokračovat ke zdárnému konci dnešní naší kolonie.

Pokud totiž otec George podle Open Secrets. Com  za roky 2021–2022 přispěl v Americe 178 820 550 dolary a hochům před převratem v Kyjevě či v EU, jeho syn to jistě dokáže rovněž. A i u nás, vždyť má k dispozici zděděná média jako Seznam. cz i Blesk a to by to byl čert, aby jeho nohsledi v redakcích nezmanipulovaly 1-2 miliony voličů. A pak se těšte na prý svobodné volby.

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#1 potkan 2023-12-08 12:25
Jásají být outsidery s hendikepem a jiná role v kolonii protroublých je nečeká a ani jinak nelze. Invalidy mentální na dvoře úžer. A u fetek jak jinak.
https://www.youtube.com/watch?v=LQUXuQ6Zd9w
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře