Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Proces genocidy probíhá - uvědomujeme si to?

Nacisté likvidovali Židy na základě etnické příslušnosti a konfiskovali židovský majetek. Dnes USA, EU a vlády různých zemí EU konfiskují majetek Rusů za to, že jsou Rusové. Ne za to, že něco udělali, podporovali nebo dokonce financovali ruskou válku.

Rok 2014 byl začátkem genocidy ukrajinských Rusů na Ukrajině a pokrokový svět strkal hlavu do písku - nevnímal.

  • proces-genocidy-probiha-uvedomujeme-si-to

V roce 2022 Rusko napadlo Ukrajinu, mírová jednání byla sabotována, začaly sankce ze strany USA a EU, které přerostly v konfiskaci majetku Rusů, ale i Rusů žijících na Západě, kteří s konfliktem neměli nic společného a válku nepodporovali.

Aby toho nebylo málo, USA, EU a další země světa přistoupily k sociální konfiskaci práv Rusů na základě etnické příslušnosti - zákaz činnosti sportovcům, umělcům, podnikatelům, ničení kulturních památek.

Kolik peněz bylo od 2. světové války vynaloženo na to, aby se to neopakovalo? Nezapomínejme, že pasivním postojem lidí může být na jiném etniku spáchána genocida.

Nemohu si pomoci, ale připomíná mi to Covid-19, politici hnali testování, očkování, screening, když nejsi očkovaný, nemůžeš do práce, do školy, k lékaři, do obchodu, prostě skap. Ale přežili jsme, i když s následky. Ti, kteří jsou zodpovědní za škody na zdraví a zbytečná úmrtí, která způsobili, chodí mezi námi a někteří se opět nabízejí na předvolebních plakátech.

Proto, občane, hledej a nominuj do politiky jen lidi s morálním profilem, kteří jsou ochotni a hlavně schopni vytvářet spravedlivější společnost...

Zdroj: https://teater.blog.pravda.sk/2023/08/26/proces-genocidy-bezi-uvedomujeme-si-to/

 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#1 miroslav petr 2023-08-26 21:00
Hanička písnička přiznala, že byla očkovaná....
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře