Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Proč se politici nejen v České republice tolik bojí přílivu uprchlíků

V České republice, ale z daleka nejen v ní, mají politici panickou hrůzu z přílivu uprchlíků, protože s jejich příchodem klesne hodnota opravdové práce, tedy té manuální, čímž se ještě více rozevřou již tak do široka otevřené nůžky životní úrovně, což s největší pravděpodobností vyústí v ještě větší nespokojenost obyvatelstva se spravováním státu.

Prvními, kteří se tak stanou terčem této nespokojenosti, budou právě politici, kteří místo slibovaného boje proti korupci, zefektivnění činnosti státní správy, snižování zadlužování země, atd., rozhazují peníze na všechny strany, zvyšují platy státním zaměstnancům, aniž by jejich práci zefektivnili a místo boje proti korupci, sami koukají, co by kde ukradli. Kde jaký Lojza s titulem, bere statisíce měsíčně, a obyčejní lidé tu jsou nuceni pracovat za vysoce podprůměrné mzdy, které jsou ještě navíc příchodem uprchlíků v ohrožení.

  • proc-se-politici-nejen-v-ceske-republice-tolik-boji-prilivu-uprchliku

 

Uprchlická vlna totiž naprosto změní tento svět, protože ho zaplaví neskutečně levnou pracovní sílou, což negativně dopadne na ty nejchudší skupiny obyvatelstva, ale co je mnohem podstatnější, i na velkou část střední třídy. Nůžky životní úrovně se tak ještě více rozevřou! Obyvatelstvo pak začne ještě více zajímat, kam a proč mizí jejich daně, za co si politici vyplácí statisíce měsíčně, kde berou jejich strany miliony na kampaně, proč je každá státní zakázka předražená, a proč s tím policie a soudy nic nedělají! Otázek na politiky budou tisíce, jenomže otázek, na které politici nemají odpovědi, a proto mají panickou hrůzu z vlny, která sníží již tak nízkou životní úroveň milionů obyvatel jejich zemí, zároveň se s tím zvýší nezaměstnanost, s níž se zvýší kriminalita a celé to povede k naprosté destrukci stávajícího systému.

Ano, pochopili jste to správně, jen země, v nichž státní správa a politické vedení fungují správně, se nemusí příchodu uprchlíků bát, protože se mohou svým občanům podívat přímo do očí a starat se jen o to, jak zajistit uprchlíkům důstojný život. V zemích, kde ale státní správa a její politické vedení nefungují správně, jakou je i Česká republika, se občanům do očí nikdo rovně podívat nemůže, a tak se k uprchlíkům musejí chovat jako k dobytku, tedy zavírat jej do ohrad, a co nejrychleji je deportovat ze svých zemí. Tyto země nesmí připustit příliv levné pracovní síly, protože by je to zničilo. Jakékoliv nepokoje většího počtu jejich obyvatelstva by se pro ně stali nezvladatelnými a tak je jedinou možností vedení těchto států, za každou cenu, i za cenu životů, udržet tyto lidi za hranicemi.

Tak proto země jako je Česká republika, stavějí pro uprchlíky neprodyšně uzavřené lágry, na hranicích stavějí ploty a dokonce se do nich chystají nechat střílet! Tyto státy si roky neřešili své problémy, místo aby se v nich dobře hospodařilo, kradlo se a tunelovalo a dnes když se na svět žene problém s uprchlíky, mají panickou hrůzu, že to všechno vyleze na světlo světa! A ono to vyleze, jak demokraticky myslící lidé vedou tyto státy!!! Teď se teprve ukáže, jaké zločince si lidé zvolili do vedení těchto států a jak těžké bude je přinutit myslet lidsky!

Tak toho se politici nejen v České republice bojí, že vyjde najevo jejich naprostá neschopnost spravedlivě, tedy demokraticky myslet a hlavně činit!!!

31. 8. 2015 Tomáš Vacka

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#1 Josef Vobřízka 2015-09-01 12:58
Proboha, kdo byl schopný vyplodit takový příšerný blábol? Asi by si měl přečíst toto:

Konečným cílem je homogenizace všech států na zeměkouli. Toho musí být dosaženo smíšením ras s cílem vznikem světlé hnědé rasy v Evropě. Proto musí Evropa přijmout ročně 1,5 milionu přistěhovalců z třetího světa. Výsledkem tak bude vznik populace s průměrným IQ 90, lidí, kteří budou příliš hloupí na to, aby chápali, ale dost inteligentní, aby pracovali.

http://e-republika.cz/article3257-Thomas-P-M-Barnett-a-jeho-americky-Mein-Kampf
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře