Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Přiznání politiků USA.

Clinton, únor 1992: "Na přivedení Jelcina k moci jsme utratili mnoho miliard dolarů a vyplatilo se nám to víc než jsme očekávali. Vyřadili jsme politického konkurenta- Rusko ze světové politiky a za zanedbatelné ceny jsme z Ruska odčerpali 20 tisíc tun cezia, beryllia, stroncia a mnohé další suroviny. Zisky pro USA za přivedení Jelcina k moci byl víc jak 5700%.To se ještě nikdy v historii nestalo!"

H. Kissinger : "Kolaps Sovětského svazu je bezpochyby nejdůležitější událost naší doby a Bushova administrativa prokázala úžasné schopnosti ve vlastním přístupu k tomuto problému. Musí být upřednostněn chaos a občanská válka v Rusku před tendencí umožnit mu sjednocení do jediného, silného centralizovaného státu."

  • priznani-politiku-usa
 
Britský premiér J. Major : "Úlohou Ruska po prohrané studené válce je poskytnout zdroje prosperujícím zemím. Ale na to jim stačí jen pár milionů lidí." 
Thatcherová : "Na území Ruska je ekonomicky opodstatněné nechat žít 5 milionů lidí, kteří budou sloužit na těžbu ropy a plynu, případně v dolech jako otroci." 
/ beze studu mluví otevřeně o vyvraždění Slovanů !!! /
Poradce prezidenta USA Z. Brzezinského: "Čím menší bude populace na tomto území /SSSR a Rusko/ , tím úspěšnější bude jeho rozvoj pro cíle Západu. Slované- Bělorusové, Ukrajinci- jsou nejvzdorovitějšími národy na světě. Je možné je zničit, ale ne dobýt. Proto je třeba toto semínko definitivně  zlikvidovat. Hitler byl hloupý chlapec, dělal vše otevřeně. My nebudeme zanechávat stopy."
Sorosh: "Potřebujeme Ukrajinu jako torpédo ve válce s Ruskem. Osud občanů této země se nás vůbec netýká." /A ani osud Slováků a Čechů!/.  
Západ záměrně prodlužuje válku na Ukrajině. Jde nejen o byznys se zbraněmi, ale i o byznys s dětským sexem a dětskými orgány. 
Po volbách Utopie kromě mnoha jiných věcí schválí volný obchod s jižní Amerikou a Afrikou nejen v zemědělských produktech, ale i v  průmyslovém zboží. Tyto země nemají tak přísné normy, takže zboží bude mnohem levnější, o kvalitě zvláště potravin raději pomlčím. Jde o záměr Utopie zničit zemědělství a všechny podnikatele v celé EU. Nic nebudeme vyrábět, vše se bude dovážet, ve všem budeme zcela závislí. V případě jakékoli krize či války...Tohle a mnoho dalšího se bude realizovat brzo po volbách, nebudeme se stačit divit...
Při běžeckých závodech u nás i ve světě v poslední době přibývá kolapsů. Kalergiho plán se plní díky kovidu...
Brzdová lanka se z ekologických důvodů vyrábí ne z ropy, ale ze soji. Tyto lanka chutnají liškám, takže je ohrožena bezpečnost dopravy. 
USA platí výzkum velmi nakažlivé ptačí chřipky s 40% úmrtností.
Spoluzakladatel Greenpeace otevřeně přiznává, že "změna klimatu" je podvod!
Papírové brčko a igelitovém obalu- Znáte větši idiotství EU?
 
 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#1 Pepan 2024-05-17 13:30
No a potom se Yankees probudil a ejhle ne ruku, ale hlavu měl v nočníku po celonoční naplnění. Ukázali jste sami, že umíte hovno, pokud nemůžete krást, podvádět strašit a vraždit. A výsledek dnes vidí selí svět, kterému už totálně vysíte u zádele
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře