Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Politici a média lžou a jednají, jako kdyby utekli z Bohnic.

Na sjezdu bývalého ČSSD promluvil Zaorálek. Jeho kamarádovi, členovi rady ČT bylo řečeno: "Budeš-li hlasovat, jak ti řeknu, dostaneš milion". Takhle to chodí v radách pro vysílání....

Povinná solidarita je stejný nesmysl jako liberální demokracie. Buďto je něco povinné, nebo je to dobrovolné a tím i solidární.

Vlastně povinná solidarita existovala v minulém režimu, kdy jsme byli povinni ve škola dát deset kaček na solidaritu Vietnamu....

  • politici-a-media-lzou-a-jednaji-jako-kdyby-utekli-z-bohnic
 
Takzvaný politolog dosadí do funkcí ministra, ale ani jeden není odborník v tom, co řídí. Je to jako ředitel nemocnice, který dosadí na místo chirurga rentgenologa a na oční dosadil odborníka na urologii. Taková nemocnice by nestačila odvážet nebožtíky. Kdyby nějaká firma měla manažera jako máme ministra financí, byla by dávno v exekuci. 
 
V posledních třiceti letech jsou všechna media protikomunistická. Přesto jako prezidenta propagovala komunistu. Dokonce lžinenávistníci, pardon, pravdoláskaři, kteří nenávidí komunisty, tak si ho zvolili za prezidenta. A dokonce ho zbožňují! Tento komunista si podává ruku s Mašínovou, symbolem protikomunistického odboje. Ani jí to nevadí....
 
Dluh USA je 32 bilionů. Za černouška byl dvacet bilionů. Každý rok nechal tisknout bilion dolarů. Rotačky jedou nepřetržitě dál, na války musí bejt, i kdyby na chleba nebylo. Švejk - válka musí bejt...
 
16. března se Pávek v Polsku podřekl, že Mošnovské letiště  bude pro NATO a bude se ještě rozšiřovat. Bude tam logistické centrum české armády. Budou se vykupovat pozemky, při odmítnutí se budou vyvlastnovat. Takže novodobí komunisté budou opět zestátnovat soukromé pozemky. Čest práci soudruzi! 
 
Dle soudružky Zlámalové strávit v důchodu 26 let není normální. Takže soudružko, to budete důchodce střílet nebo zrušíte důchody? Víte vůbec, co je to opravdová práce a jak vypadá obyčejná lopata? 
 
Z Ukrajiny se americké laboratoře na biologické zbraně přestěhovaly do Kazachstánu.
 
Od začátku lokálního konfliktu na Ukrajině uprchlo do chudého a zaostalého Ruska, kde vládne krutý diktátor, dva miliony Ukrajinců. Málokdo ví, že ještě stále si Ukrajinci jezdí pro dávky a hned se vrací do "válečné země"...
 
U nás je zaměstnáno půl milionu Ukrajinců. Bylo mi záhadou, jak je možné, že tak rychle tolik cizinců sehnalo práci. Pravda je taková, že jde o peníze. České firmy vyrazily české pracovníky a  přijaly levnou pracovní sílu. Dokonce české učitele a výborné angličtináře propustila nějaká škola v Praze a přijala Ukrajinky, které vůbec neovládají angličtinu. Dokonce nutí české děti učit se ukrajinsky. V jídelnách mají tyto děti přednost a české děti jsou šikanovány učiteli i spolužáky z Ukrajiny.  
 
Je mi záhadou, proč stále ještě nepadl jediný český dobrovolník ve válce na Ukrajině. Zřejmě jsou všichni někde mimo bojiště, to je jediné vysvětlení. 
 
Muž z Klatovska dostal podmínku za to, že měl  v mobilu dětské kreslené porno. Tříletým dětem v Brně četl ženomuž či mužožena o dvou teplých tučnácích, kteří si pořídili tučnátko. Byla tam i sociální pracovnice, která vůbec nezasáhla. Brněnská radnice za to zaplatila 600 tisíc korun. Na jedno dítě tak připadlo dva tisíce korun. Zajímalo by mě, do čí kapsy šlo tolik peněz. Co na to brněnská policie? 
 
Primě CNN prý důvěřuje 52% diváků. Takže nejsou prolhané jen zprávy, ale i průzkumy.
 
Klučina od Loupežníků jel do Afriky, aby přemluvil některé státy, aby se nepřipojovaly k Rusku, ale vstoupily do Utopie, protože ta spěje k blahobytu.
Jaký máme důvod zasahovat do války v cizím státě, když tento stát s námi nesousedí a není v NATO? Proč by v cizím státě měli bojovat čeští lidé, když na války je tady NATO?
 
Dle Zahradila je SPD vulgární. Říká, že je konzervativec a přitom hlasoval pro stejnopohlavní manželství. Vadí mu vysoký věk dvou adeptů na americké prezidenty, ale senilní nesvéprávný Bidet mu nevadí. Našim politikům vadil nemocný Zeman, ale poloviční mrtvola v USA jim nevadí. 
 
Nemusí-li do války naši politici ani jejich děti, opět tu jsou papaláši. Čest práci soudruzi!
 
Fauci a Debilgatě předpovídají další pandemii. Samozřejmě je připravena na tento podzim. Pomocí pandemie celý svět ovládne WHO v Číně a urychlí tak Agendu 2030. Bohužel naši politici tuto tragedii ještě urychlují svou usaanálností. Chřipka na celém světě zcela zmizela a ze dne na den zmizela na celém světě i pandemie...
 
Soudruh Pávek naoko jedná i s opozicí a naoko kritizuje vládu. Jako správný populista jezdí vlakem, do prázdných dolů, atd. Zájmy českých lidí jsou mu lhostejné, nevadí mu okradení důchodců, pardon, úprava důchodů...
 
Bylo zjištěno, že někteří dobrovolníci nejdou na Ukrajinu pomáhat domorodcům, ale sobě rozkrádáním peněz, které tam posíláme. 
 
Slovenská vláda dala do ústavy placení v hotovosti. Podle naší vlády to nejde. Slováci mají v ústavě navíc definici manželství. Které vládě jde skutečně o lidi?

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře