Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Plandemie začíná požírat sama sebe

David Vorovka ·

Odteď se plandemie dostala do fáze, kdy začíná požírat svůj vlastní ocas. Snaha dokola gradovat pocit ohrožení marnými čísly narazí na „logiku“ cíle plošné vakcinace jako Titanic do ledovce.
Čím „horší“ totiž budou padat čísla z automatu, tím nesmyslnější bude „naléhavost“ nechat se očkovat.

  • plandemie-zacina-pozirat-sama-sebe

Protože když ani při 60% proočkovanosti nebude patrný žádný pokrok, je jasné, že smysl plošné očkování nemá. Bohužel, pro architekty plandemie to platí i naopak: kdyby chtěli prokázat genialitu vakcín a čísla plandemie adekvátně zkrotit, motivace „se chránit“ opadne tak jako tak.
 
Jinými slovy, ani 100.000 pozitivních denně nedělá pandemii, natož zlomek. Ale právě to se Ouroboros dosud snažil sugerovat.

Nyní poprvé budeme svědky fáze, která není ve scénáři, ale je nechtěným plodem dvou taktik, které se v jistém bodě musely nevyhnutelně střetnout až ke vzájemné anihilaci.

Co to bude znamenat navenek? Že už nepůjde ani o předstírání kvazimatematických simulací a testovací numerologie. Už zbyde jen (předsmrtná?) křeč čirých emocí ve formě nátlaku a vydírání na straně jedné, a slibů rajských zítřků za absolvování nekonečné vakupunktury.
 
Fanatismus a násilí bude poslední zbraní vůči odolávajícím, než se had sám požere.

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře