Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Pár nekorektních informací.

Krutý Putin prý unáší desetitisíce ukrajinských dětí na Sibiř. Tato polopravda je samozřejmě zkreslená. Ten, kdo zná skutečnou  mentalitu ruského člověka, velmi dobře ví, že pokud jde o ohrožení života dětí a žen, nic není u ruského člověka důležitější a je klidně ochoten obětovat i vlastní život.

Před lety bylo na internetu i video, jak ruský mladík  ubránil ženu před třemi muslimy. Takže Putin odváží ukrajinské děti do Ruska, ale proto, aby zachránil jejich životy před válkou. Taková je pravda, která se nehodí.

  • par-nekorektnich-informaci
 
Historie se opakuje. Opět, po 54 letech pozvali čeští politici ukrajinskou armádu k dočasnému pobytu na našem území. Tuto armádu prý budou cvičit v boji proti velmoci, která nás před 77 roky zachránila před nacismem. Před 54 lety přijeli ukrajinští vojáci vyslaní ukrajinským prezidentem. To jsou paradoxy, pane Vaněk. Navíc ze svých daní zaplatíme za tuto šaškárnu celou miliardu, přesto, že státní pokladna je prakticky prázdná.
 
Soudruh Fialenko, nejenže vědomě podporuje fašismus a terorismus na Ukrajině, ale dokonce veřejně přiznal, že podporuje i zelené ekoteroristy. Neuvědomuje si, že black out u nás je šílenost, protože díky elektromobilům může být výpadek, přesto, že máme přebytek české elektřiny a navíc doslova za babku. Díky výpadku nebude fungoval absolutně nic, ani k  životu nezbytná voda.
 
Dále hrozí nejpozději během února, ne-li mnohem dříve, absolutní nedostatek ropy, ze které se vyrábí doslova všechno. Kromě mnoha věcí bude ohrožena i doprava, takže nebude možno přivést do obchodů ani ty obyčejné rohlíky. Nepojedou sanitky, policie, hasiči...Co s tím uděláte, soudruhu Fialenko? Už ted lidé začínají kvůli drahotě krást v obchodech. Zvládne policie miliony lidí v ulicích? Soudruhu Hamaczku, pardon, Rakušane, budete střílet do lidí jako na Slovensku?
 
EU zakazuje umělá hnojiva v době, kdy se zabíjejí masově krávy. Takže díky nedostatku hnojiva bude katastrofální nedostatek astronomicky předražených potravin. Bohužel se to bude týkat už následujícího léta, kdy zelenina a ovoce bude nedostatkové a cenově nedostupné. Okamura má pravdu - Unie nás chce zničit!
 
Každý osmý /!/ Američan dostává potravinové lístky. Na ministerstvu války mají plešatého "muže" /?/ s nápadnou rtěnkou a v ženských šatech. O genderových politicích nemluvě, taktéž o narkomanech v ulicích. Opravdu chceme patřit na takový Západ? Je jen otázkou času,kdy se USA rozpadne jako SSSR. 
Místo aby ministr zemědělství pomáhal zemědělcům, aby byl dostatek českých potravin, začíná se zabývat výrobou červů jako náhražky masa. Dobrou chut.
 
Asi přibude hodně vegetariánů...
 
Slovenská Čaputová podepsala zákon o snížení důchodů až o 25%. Skutečně sociální žena...
 
Soudruh Hejkal pochválil národ za nižší spotřebu plynu. Že by jako vyučený ekonom neznal základní pravidlo ekonomie, že čím větší spotřeba energie, tím vyšší produktivita? Spotřeba se snížila díky krachu firem, zatím jen některých, ale v lednu..."Nenecháme vás padnout"...A co sklárny, soudruhu Fialenko, které přežily obě světové války?
 
Čeští dobrovolníci na Ukrajině přiznali, že dostávají sto tisíc měsíčně /!/. Takže jsou to opravdu dobrovolníci? Za ty peníze si sami musí shánět kompletní výzbroj, včetně obuvi a oblečení. Naše vláda na to nemá peníze. Zelenáč nemá prachy ani pro své vojáky. Těch umírá přes stovku denně, už není z čeho brát, proto musí válčit i těhotné ženy. USA a ostatní státy už nemají ani zbraně ani prachy, takže je otázkou času, kdy se o Ukrajině přestane mluvit. Válka tam nepotrvá věčně....
 
Podle Loupežníka Kolaji Polsko postavilo za pár let dva a půl násobek výkonu zelené energie, který máme v našich dvou  jaderných elektrárnách. Chocholoušku....
 
Omlouvám se za svou chybnou prognózu vzniklou špatným propočtem. Horší je, že příští rok v horoskopu republiky i vlády žádný pád nehrozí. Aspoň trochu potěšující je, že v horoskopu republiky nikdy nedokončí celé období většinová vláda. Navíc, i když Češi v mnoha válkách v historii vyhráli, přesto mají holubičí povahu. Všimněte si, že i ovce v největším stádu se nechají porazit jediným vlkem.
 
Prý se plánuje mobilizace 250 tisíc lidí do války proti Rusku. Máme kasárny, oblečení, výzbroj,dostatek zbraní a tanků, o penězích nemluvě? Spoléhá se snad naše vláda na to, že jim to USA zaplatí? Opravdu věříte, že mobilizace tolika mužů je reálná?
 
 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#1 disident 2022-12-07 22:11
Jsem velice zvědav, jak by mobilizace u nás dopadla. Kolik rusofobů by se jí podvolilo ? Měl by se u nás přijmout podobný zákon, jako navrhl slovenský poslanec sociální demokracie - vytvoření vládního útvaru rychlého nasazení, který by tvořili prezidentka, premiér, ministři a poslanci vládní koalice a pokud slovenská vláda zatáhne Slovensko do války proti RF, bude tento útvar nasazen do první linie.
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře