Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Okradení důchodců byl záměr!

Je to neuvěřitelné, ale zjištění jedné "maličkosti" skutečně dokazuje, že vůbec nešlo o udržení rozpočtu, ale o záměrné poškození důchodců /možná nařízené z ambasády USA/ , a o podporování nenávisti mezi mladší a starší generací. Ta maličkost tkví v tom, o jakou část  rozpočtu se jedná. Stát by přišel o 20 miliard. Že na Ukrajinu a F16 se vyhodilo mnohonásobně víc, to nikomu nevadí. Takže uvedená částka patřící důchodcům je 20 miliard.

  • okradeni-duchodcu-byl-zamer
 
Z celoročního rozpočtu to je pouhé jedno jediné procento, měsíčně o jedno promile! Opravdu by vás finančně zruinovalo, kdybyste dostali měsíční příjem o jedno promile méně? Toho by si žádný ministr ani nevšimnul! Přidáním 360 Kč se průměrně důchod zvýšil zhruba o pouhé 1,5 %: Relativní důchod vzhledem k inflaci se snížil nejméně o 10-20%. Samozřejmě se týká  i všech platů.
EU dotuje elektroauta a vadí jí, že Čína dělá totéž. 
Ekologická uklízečka a falešná právnička Čaputová ocenila biskupa Malého k příležitosti 31. výročí vzniku samostatného Slovenska. Čím se tento biskup zasloužil o tento čin? Pardon, zapomněl jsem, že jde o lžinenávistníka. 
Nutela zkoušel ruční práci na jakémsi kolovrátku v Indii. Vypadal u toho jako malé dítě, které ještě nedozrálo do dospělosti, tak jako abstinent Véna a agent Pávek na koloběžce. Cílené lhaní může být trestný čin. Týká se i Kmotra a Nutely a věřícího /?!/ Jurečky?
Kdo souhlasí s německými demonstranty, je "po právu potrestán". 
EU prosazuje solární ekologii. Čína staví jaderné elektrárny čtvrté generace, a s tak dokonalou technologií, že  je absolutně vyloučena jakákoli havárie. My si necháme stavět atomku krachující firmou Westinghaus, mnohonásobně předraženou, velmi dlouho stavěnou a ještě zastaralou technikou s rizikem havárie. Navíc mohou čínské atomky zpracovávat i jaderný odpad, se kterým si celý svět neví rady. Evropa se vrací do feudalismu, Čína zrychluje svůj vývoj k absolutní dokonalosti. 
Světovláda tlačí natvrdo celosvětovou cenzuru. 
Agent Pávek chce prodat ČR potomkům Sudetáků. Proti byli Lipánek, Blažek a Stanjura. Pro byli Lidovci v čele s Jurečkou a "typickým Čechem" Herrmannem /"milí krajané"/. Opravdu nejde o velezradu?
Církev tuneluje, pardon, přeprodává soukromé nadaci lesy za 250 milionů= čtvrt miliardy. Nehrozí úplné vykácení těchto lesů?
Hradní stráž Pávka má 653 osob. Z toho 533 velitelů, a jen 77 příslušníků Hradní stráže. Zbytek jsou běžní civilní zaměstnanci. Nesliboval před volbami, že bude dobře hospodařit na Hradě? Co konkrétně dělají tito velitelé celou pracovní dobu? 
EU chce Madarsku a Slovensku odebrat hlasovací právo v EP a skončit s dotacemi pro tyto země. Utopie páchá harakiri za bílého dne. Čest práci a jen tak dál, soudruzi!
EK v roce 2023 prosadila dotace na tepelná čerpadla. Europoslanci nedávno nařídili zákaz oprav a výroby těchto čerpadel nařízením o skončení výroby fluoridového plynu, který se mimo jiné dává i do všech chladících zařízení. Životnost kotle, který jste si koupili, je pouhých 25-30 let. Pro tento zákon hlasovali Blažko, Niedemayer, Gregorová, Kolaja. Proti byli David, Konečná, Tošenovský, Vondra a Zahradil. Nehlasovali Lidovci a ANO. 
V Británii schválili zákon, aby vláda mohla deportovat některé migranty do Rwandy. Nejvyšší důstojník NATO vyhrožuje třetí světovou, přesto, že poslední dvě války prohrály a jsou před zánikem, protož už se plánuje Evropská armáda. 
Horoskop Zelenáče ukazuje, že na něj bude spáchán atentát, pravděpodobně mezi 14-19.únorem.
V českých školách přibývají cizinci, kterým dělá čeština potíže. Proč tyto problémy nemají vietnamské děti? 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#3 Pavlas 2024-01-29 16:30
... Teď se třeba počká, co důchodci a ostatní na to, reakce se vyhodnotí, na lidi se zaštěká, občas se někdo kousne a pak se třeba také ve zrychleném řízení zařídí, že důchody nebudou vůbec. No co, když ještě nebudou vyplaceny tak na ně také nebude nárok, ne? Judikatura by byla. To by se asi ušetřilo a zabránilo dalším "velkým škodám" státu. Nerad bych ale viděl, pokud to tak půjde dál, hlavy některých potentátů nabodnuté na kopí, jak to rozhořčený lid v historii podobně provedl třeba v případě nenáviděné Bastilly. To by se mi z toho udělalo ještě víc špatně a to nechci.
Citovat
#2 Pavlas 2024-01-28 13:13
Ten prostřední soudce mi připomíná herce starého Sováka, jakoby to byl jeho mladší brácha. Ale legrace s ním asi nebude. Nejen talár, ale ještě důstojnou paruku by to chtělo a s pořádně překroucenými kudrlinami, podobně jako je právní řád v ČR po tom "správném" výkladu právem silnějšího. Takže důchodci jsou škodná, když by investice do nich by udělala státu škodu? Já vidím, že se to tak nějak sděluje a také je zajímavé, že na vyšší platy potentátů a nezávislého chapadla moci peníze jsou, to škodou není. A také na pořádný bourák s kuřáckou úpravou a pravým dřevem, že? Normální zřejmě nestačí a zažijte ten správný opojný mocenský kuřácký dýchánek z veřejných prachů. Křížové restituce také na podobné téma. Takže veřejný příslib státu důchodcům, jak se bude při valorizaci důchodů v budoucnu postupovat podle zákonů není právně nárokovatelný, čili po správném zdůvodnění a z pozice práva silnějšího se hned může cokoli a úplně jinak. Vůbec mě to ale nepřekvapuje, když to vidím, opak by byl pravdou. On i Danton byl elitní právník, ale pro zmíněném "správném" výkladu podle práva silnějšího mu to nepomohlo, nechali ho vychraptět a pak brzy guillotina stejně zatancovala po jeho krku. To je tak v lidské společnosti.
Citovat
#1 miroslav petr 2024-01-28 09:59
Oprava 4O miliard.
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře