Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Nuly, proč mlčíte?

NULY, JE MI VÁS OPRAVDU LÍTO! Začíná mrznout a mě vrtá hlavou, do které řiti se na zimu asi zavrtáte. Do té ruské nechcete, německá je plná migrantů. Tam byste se nevešly. Do americké s takovými názory co máte, vás...Americký prezident, představitel největší demokracie světa, si potřásá vřele rukou s čínským prezidentem. Uzavírá s Čínou obchodní dohody za spousty miliard korun. Uznává celistvost Číny.

Ve Vietnamu přijde na to, že Vladimír Vladimírovič je celkem milý parťák. A zamyslí se nad sankcemi proti Rusku.

  • nuly-proc-mlcite
  • nuly-proc-mlcite
  • nuly-proc-mlcite
  • nuly-proc-mlcite

Svou cestu po Asii hodnotí jako úžasný úspěch. Prestiž USA prý nikdy nebyla lepší. Smyslem všech zahraničně politických akcí nynější americké vlády je sloužit zájmům amerického lidu a prosazovat jeho zájmy.

NULY a teď mi odpovězte na otázku, co udělal americký prezident DONALD TRUMP ŠPATNĚ!?
Očekával jsem demonstrace před americkým velvyslanectvím. Červené karty pro prezidenta Trumpa. Kde byl ten, co vše zná nejlépe a od všeho má pravděpodobně i klíče!! Miroslav Kalousek? Ptám se, proč nemával zuřivě vlajkou Tibetu před americkým velvyslanectvím!? Proč nelomcoval židlí se spícím knížetem, aby taky protestoval! Na kterém náměstí v Praze vřískala ta hérečka, oznamovatelka textu Štěpánová! Kde se pohoršoval Kocáb, Halík, Kraus, Pehe, Svěrák a celá ta skvadra pražské kavárny? Proč nesháníte podpisy pod petice? Proč nevedete oduševnělé projevy? Proč mlčí Moravec a všichni štvaví moderátoři na ČT a ČT24!? SPADLA VÁM BRADA, CO? Ono pustit se do amerického prezidenta to už je přeci jenom o hubu. Nemám pravdu? Anebo jste zticha proto, že vlastně Donald Trump neudělal vůbec nic špatného. Ba právě naopak! Potom by bylo vše v pořádku.

Potom ale, vy NULY, nechápu ten vřískot, když to samé a s velkým předstihem uskutečnil prezident ZEMAN! To si KALOUSEK málem vyřval hlasivky a potrhal vazy v rameni, jak zuřivě mával Tibetskou vlajkou a dožadoval se demokracie! Štěpánová byla tak rozzuřená na našeho pana prezidenta ZEMANA (demokraticky zvoleného většinou hlasů) že málem praskla vzteky! A televize se mi málem rozskočila, kolik útoků na prezidenta v ní bylo.

A přitom náš pan prezident udělal to samé co ten americký. Sloužil zájmům českého lidu a prosazoval jeho zájmy.(Zájmy většiny, né nul.) A s velkým předstihem před americkým.
NULY, JE MI VÁS OPRAVDU LÍTO! Začíná mrznout a mě vrtá hlavou, do které řiti se na zimu asi zavrtáte. Do té ruské nechcete, německá je plná migrantů. Tam byste se nevešly. Do americké s takovými názory co máte, vás pravděpodobně nepustí.

Bude to pro vás asi těžká volba.

Autor: VLADIMÍR JANDA – neupravováno

zdroj:http://www.na-septande.cz/vse/politika/nuly-proc-mlcite

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#2 Bedrich Pavelka 2017-11-25 20:25
Pěkný článek, plně s ním souhlasím.
Citovat
#1 danpoisel@seznam.cz 2017-11-25 15:13
Každý má právo na svůj názor. Já si třeba zase o Havlovi myslím, že to byl "Ten Pi-Tchus" (viz foto). Svůj názor ale nikomu nevnucuji. To, že někdo nabyl dojmu, že je obdařen civilizačním posláním šířit svoji verzi pravdy a je ochoten se propůjčit k dehonestujícím exponovaným akcím (červené karty, transparenty, vajíčka...) a udělat tak ze sebe užitečného idiota, spíše ukazuje na poruchu z oblasti sociální patologie.
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře