Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

„Nemuslimy je možné vraždit“ říká česká muslimka Romana Červenková

Dnes web iDnes přinesl rozhovor s českou muslimkou Romanou Červenkovou a našinec se nestačil divit. Tato česká konvertitka řekla o islámu více než by řekl kdejaký „islamofob“.

Paradoxem je, když tato česká muslimka mluví o tolerantnosti islámu a jak má tolerantního manžela, ale k islámu přestoupila proto, aby zachránila manželství. Zajímavá informace. Pokud je její manžel tolerantní, proč přestupovala k islámu? Nebudu spekulovat, asi to je proto, že tolerance islámského muže se pohybuje pouze v rámci daném islámem. Ale to asi není tak zajímavé z toho všeho, co nám tato muslimka prozradila.

Důležitější je informace, že muslim přestává být muslimem, když zabije muslima. Ne křesťana, žida, jezída, hinduistu, buddhistu, ale muslima. A aby mě nikdo nepodezříval z fabulace, tak část z rozhovoru:

nemuslimy-je-mozne-vrazdit-rika-ceska-muslimka-romana-cervenkova

„Nezabíjejí zdaleka jen muslimy…..“ na což Romana Červenková odpovídá: „Nejenom, ale z velké části muslimy. Ale když zabijete muslima, přestáváte být muslimem“.

Takže buďte klidně muslimy, vražděte křesťany, vražděte šííty, které sunnitští muslimové považují za odpadlíky, vražděte kohokoliv a zůstanete muslimem. Nesmíte jen zavraždit muslima stejného vyznání. Jenže co s tím? Protože Mohamed a následující pravověrní Chalífové neměli problém zavraždit muslima, když jim překážel v cestě. Podle Romany Červenkové přestali být muslimy a pak je otázka, proč je Mohamed a jeho život pro muslimy následovánihodný a období prvních čtyř Chalífů považováno muslimy za Zlaté období islámu.

Paní Červenkové ani nevadí kamenování žen, protože to je součást islámského práva. Pouze to zatím nechce, protože se to dá zneužít.  „A co možnost kamenování žen, které je součástí práva šária?“ „Čekala jsem, že se k tomu dostaneme. Respektuji, že to tam je. Nechci ale, aby se to zavádělo, dá se to zneužít“. Nechce, aby se to zavádělo, ale respektuje to? Uvědomují si všichni apologeti islámu, co to znamená? Obávám se, že nikoli, ale budou jí oslavovat jako umírněnou muslimku. Pokud někdo respektuje zvěrstva v zákoně, tak jak to je s respektováním těchto zvěrstvech ve skutečnosti?

Nemyslím si, že lidé s těmito názory patří do Evropy. Do Evropy, která uznává rovnost, solidaritu. Paní Červenková nám předvedla, že její lítost s mrtvými končí jen u mrtvých muslimů, nikdo jiný jí nezajímá. A vzhledem k tomu, že se jedná o představitelku takzvaného umírněného islámu, tak musím napsat, co řekl turecký prezident Erdogan „Neexistuje umírněný islám. Je pouze islám. A muslim, je muslim“.

A není pravdou, že se nemáme čeho bát. Ve Španělsku, Británii, Francii se také ze začátku nebáli. Výsledek. Madridské nádraží 161 mrtvých, přes dva tisíce zraněných. Londýn, přes padesát mrtvých a stovky zraněných. Charlie Hebdo. Nemá snad ani připomínat. A co jedenácté září 2001. Za útokem stáli „kosmopolitní“ muslimové a ti co je znali, nechápali. Takoví hodní hoši. Jako za všemi útoky. Opravdu musíme čekat na to, až se nějakému islámskému kravaťákovi zaviruje mozek Koránem a půjde a vystřílí půlku vlaku, vyhodí do vzduchu vlak, redakci, letadlo?  Ne nemusíme, a proto Islám v České republice nechci a paní Červenková mě opět dokázala, že k tomu mám důvod.

zdroj:http://martinkavka.blog.idnes.cz/c/475463/nemuslimy-je-mozne-vrazdit-rika-ceska-muslimka-romana-cervenkova.html

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#1 alex0800@centrum.cz 2015-09-11 15:10
Paní Červenková je fascinující "umírněná muslimka". Když pominu, že kvůli svému tolerantnímu muži konvertovala.
Vzhledem k tomu, že i umírnění muslimové považují ženu za "osla", velmi mne fascinuje konvertování rozumných nemuslimek k oné víře. Ale to jest volbou každého občana.
Také mne fascinuje, že dle islámu, nesmí muslim se učit od nemuslimů.. A Paní Č studuje VŠ (vtipný obor bezpečnostní studia) s nemuslimy a dokonce ji i nemuslimové vyučují.. Fascinující, neboť tímto vlastně porušuje svou novou víru. Až se Evropa změní v islamizovanou oblast, co pak bude dělat tato paní, kterou by asi mohli slušně potrestat, neboť umírněný muslim přece toto nedopustí.

Tedy i ona je vlastně nemuslimkou, dle samotné definice..
Jen bych jí rád položil otázku, zda si ještě přijde bezpečně, když nemuslimy může muslim beztrestně vraždit?
Další otázka by posléze asi vedla ohledně její volby konkrétního oboru na VŠ..
Jde o mou hypotetickou reakci ;-)
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře