Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Nemám příliš ve zvyku kohokoli soudit, ale...

Nemám příliš ve zvyku kohokoli soudit, ale pokud se někdo rozhodne pro vakcinaci proti COVID-19 na základě slibované výhry v nějaké loterii, slíbeného finančního příspěvku nebo třeba i jen proto, aby se vyhnul pokračující buzeraci ze strany státu, tak má podle mě VELMI pokřivený vztah ke svému zdraví.

  • nemam-prilis-ve-zvyku-kohokoli-soudit-ale

Samozřejmě chápu lidi, kteří přistoupili na vakcinaci, protože uvěřili, že je jejich naočkování prospěšné pro jejich zdraví či pro zdraví osob v jejich okolí. Je to prostě jejich volba, která má navzdory dostatku varovných informací nějaký racionální základ. Může mi jich být maximálně líto, pokud jim očkování podlomí zdraví. Ale nic víc.

Ale ani špetku respektu si ale nezaslouží ti, kteří se nechají naočkovat jen proto, že tak činí ostatní, nebo proto, že se nechtějí nechat nadále buzerovat ze strany státu (či dokonce nějakých samozvaných soukromých hlídačů dodržování zbytečných, hloupých a možná i zločinných předpisů a nařízení), případně dokonce proto, že si od toho slibují nějaké finanční či podobné výhody.

Ti první byli trestuhodně podvedeni, ti druzí byli vlastně jen po zásluze potrestáni za svou stádnost, hloupost, hamižnost a vyčůranost.

zdroj: FB Boženy Weitingerové

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře