Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Nelíbí se vám život s tisíci Cikány a nesnášíte miliardovou Čínu?

  • cina_holky
  • jeho Svatost dalajlama - Foto: Tomáš Adamec
Proč vám vadí Cikáni a přitom nesnášíte Čínu? Česko má přes 10 milionů obyvatel a není schopné si poradit s s jedním prťatým cikánským etnikem. S několika tisíci barabujícími Romy. Víc než zhruba 30 tisíc, co se při sčítání lidu přiznali k romskému etniku, jich nebude. Kdybyste byli objektivní, zhluboka byste se klaněli Číně, nejbohatšímu státu světa, co zvládne miliardu a 360 milionů svých obyvatel, mezi nimiž je 55 národností a etnik.

Deset milionů k miliardě a tři sta šedesáti milionům, jedno napůl čorkařské etnikum proti desítkám... Vaše nenávist? Desítky sprostých komentářů nicků pod mými blogy z Pekingu a Tibetu jsou toho svědkem... Ano, děkuji, přesně takové jako dnes; psychopatické výlevy nickovitých rowdies, skrývajících se zbaběle za svou anonymitu...

Podle průzkumu Centra pro výzkum veřejného mínění (CVVM), vztahy mezi majoritou a romskou menšinou v České republice zůstávají stále velmi vyhrocené. Více než 80 procent Čechů vidí vzájemné soužití obou skupin negativně, polovina z nich o něm hovoří jako o velmi špatném. Pouhé jedno procento má tyto vztahy za velmi dobré. CVVM provádělo průzkum od 2. do 9. dubna. Zúčastnilo se jej 1048 obyvatel ČR starších 15 let.

Děs? Většinou kradou, neplatí nájemné, dělají nepořádek a o práci ani nezavadí. Proč je někdo nepřiměje, aby se chovali slušně, posílali své děti do škol a sami chodili do práce? Proč desetimilionová země nezvládne romská ghetta a přičiněním neonacistů, skinheadů a nacionalistů situaci ještě zhoršuje? Fakt musíme mít k řešení svých problémů indického poradce a největšího českého hochštaplera a podvodníka...?

Co dělají naši legislativni, že nejsou schopni měřit všem stejně, proč pro jednoho zákony platí, pro jiné ne? Proč někdo žíje pouze se sociálních dávek a příspěvků v nezaměstnanosti, které v mnohočetných romských rodinách činí víc než průměrný měsíční plat ČR? Proč vláda, která toto nezvládne, má ještě náš mandát a nepodá demisi...?

Proč se necháme vydírat, špinit osočováním z rasismu, jelikož nezvládneme hrstku Romů, aby přestali produkovat smradlavé odpady všude kolem sebe a navyšovat násilnou kriminalitu? Proč máme vzrůstající státní dluh kolem 150 tisíc Kč na osobu, zatímco ta špatná Čína produkuje nejvíc na světě všeho, nač si jen pomyslíme?

Kdypak se 16 premiérů EU sjelo s prosíkem k romskému králi, tak jak to učinili naši hrdinní mocipánií, když čínský premiér poskytl milostivě každému evropskému předsedovi vlády dvacet minut pokorné supliky, aby nám pomohl z bídy a dluhů? Co kdyby OSN rozhodlo, že diskriminujeme Romy a nařídilo nám vyvěšovat jejich vlajku?

Jak to, že země, co vyráběla zbraně pro Třetí říši a postavila neprůstřelné pohraniční pevnosti, musí dnes naříkat nad kouskem bouřícího Šluknovska? Jak to, že nemáme přes tři miliardy devízových zásob, proč jsme si nenakoupili státní dluhopisy USA, co mají naopak dluh skoro 20 bilionů dolarů. Proč ne, když nemáme už vládu komunistů, jako ta nejlidnatější země světa? Není to divné, že KSČM je v preferencích už druhá za ČSSD a před ODS? Není ještě divnější, že na počátku třetího tisíciletí škemráme o pomoc u největší komunistické země...?

Jak to, že kritizujeme čínská lidská práva a jejich popravy v rámci trestu smrti, když také v Česku chce absolutní trest přes 75 procent obyvatel? Není tragické, že se shodneme jen v této děsivé situaci? Máme nárok na tento státní alibismus, kdybychom nejraději řešili až následky a nezajímali nás jejich příčiny?

Schvalujeme vznik albánského Kosova, srbského srdce, a jsme proti čínské autonomii Tibetu, nevadí nám největší dětská prostituce v Iráku a desítky rozčtvrcených dětí mexickou narkomafií, ale bouříme proti údajné otrocké práci čínských dětí, nevadí nám popíjení a hra v poker o desítky milionů buddhistických kněží, ale dalajlámu, co se veřejně přiznal ke své lásce k marxismu, považujeme za nedotknutelné tibetské božstvo...

Inu, zkrátka nemáme na to, postupovat i vůči Romům dle zákonů; jsme jen slaboši, které zajímá pouze kariéra, moc, peníze a hlavně se dobře nacpat a napít, abychom dodrželi svá globální prvenství v poklesu vzdělanosti, pití alkoholu a obezitě. A v pomlouvání Číny, co musí zvládat každodenně problémy, o kterých se nám nikdy nezdálo, ani v těch nejčernějších snech...?Dvacet minut pokorné supliky českého premiéra k čínskému předsedovi vlády…

Studentka se upálila na protest, že pouze omezili výuku tibetštiny

Co se to děje? Svět škemrá v Číně. A co lidská práva…?

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře