Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Nejde o hoax! Sdílejte!

Už je to tady. Českou Ústavu můžete hodit do koše. Jde skutečně do tuhého. Orwelismus nastupuje mnohem rychleji, než bychom očekávali. Pozor, jde o čtení pro velmi otrlé čtenáře.

WHO plánuje prosadit těchto deset bodů už v květnu: 

  • nejde-o-hoax-sdilejte
1/ WHO se z poradního orgánu stane řídící orgán, jehož vyjádření by byla právně závazná. 
 
2/ Výrazně rozšíří oblast působnosti mezinárodních zdravotních předpisů tak, aby zahrnovala scénáře, které jen mají potenciál nepříznivě ovlivnit veřejné zdraví. Bude stačit pouhé podezření na to, že by mohlo dojít k pandemii, aby byly podniknuty příslušné restriktivní kroky / povinné očkování, lockdowny, roušky apod. / . Tento bod počítá i s řešením "klimatických krizí", které by mohly mít vliv na zdraví. 
 
3/ "Respektování důstojnosti, lidských práv a základních svobod lidí" má být zrušeno. 
 
4/ Generálnímu řediteli WHO bude udělena kontrola nad výrobními prostředky prostřednictvím "plánu přidělování zdravotních produktů" s cílem zavázat rozvinuté státy, které jsou stranami úmluvy, k dodávání produktů reakce na pandemii. 
 
5/ WHO bude mít pravomoc přikázat lékařské vyšetření, důka o profylaxi /soubor zdravotních opatření, k zabránění vzniku nemoci/, důkaz o vakcíně a provádět sledování kontaktu, karanténu a léčbu. 
 
6/ Zavedení systému globálních zdravotních certifikátů v digitální nebo papírové podobě, včetně testovacích, vakcínových, profylaktických a zotavovacích certifikátů, formulářů pro vyhledávání cestujících a prohlášení o zdravotním stavu cestujícího. 
 
7/ Přesměrování blíže nespecifikovaných miliard dolarů do průmyslového komplexu Big Pharmy bez odpovědnosti na nežádoucí účinky.
 
8/ Povolit sdílení osobních zdravotních informací. 
 
9/ Výrazně rozšířit schopnost WHO cenzurovat to, co považuje za dezinformace.
 
10/ Vytvoření povinnosti zřídit, zajistit a udržovat personální infrastrukturu na vstupních místech. 
 
Světové zdravotnické shromáždění se bude konat od 21. do 30. května tohoto roku. Budou-li tyto návrhy schváleny, mohou platit už příští rok.
 
Před časem jsem psal, že tato organizace převezme vládu nad světem. Není nejvyšší čas z této organizce co nejdříve vystoupit?
 
Zdroj - CZ24. 
+ BONUS ---------------------

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#4 ON 2023-04-23 07:11
magorům hoří za patama, tak se snaží prosazovat neprosaditelné
Citovat
#3 Přemysl Javornický 2023-04-17 21:55
Mnozí lidé potřebují posvítit na další cestu. Buďme jim tím světlem a přinášejme pozitivní zprávy. Vše nelidské, co je na tomto světě a pokouší se to upevnit nelidský režim, je monitorováno a odhalování zoufalé snahy na udržení a posílení nelidské moci je toho součástí. Systém již krachuje a známky toho hroucení musí vnímat snad již každý. Čím zoufalejší jsou výkřiky a personální rošády, tím blíže je rozpad starého systému. GESARA již částečně funguje a po vyčištění ChM bude vyhlášena, pravděpodobně již letos. Hlavu vzhůru a ničeho se nebojme, jsme pod mocnou ochranou.
Citovat
#2 Mikelo 2023-04-17 14:25
A vůbec nejlepší by bylo zahrabat si hlavu do písku a jen čekat až nás odvezou do FEMA lágrů a napíchají smrtící sračkou. Hlavně nic nedělat, co by mohlo ovečku znervóznit.
Citovat
#1 Dana 2023-04-17 12:31
Už dost! Obraťme se každý sám do sebe a představujme si každou možnou chvíli, jaký svět chceme, jaký si přejeme... Hesla v článku jen podporují naši negativitu a marasmus. Je třeba tyto věci nečíst nebo když už je přečteme, tak si říct: TOTO NENÍ MŮJ SVĚT a odmítnout jakékoli manipulace. Nastal čas radikální změny :-)
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře